G.H.S Auto Bomb, Dutch Passion The Edge

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
Hahaha, dami ok je, evo update, hvala svima na potpori i savjetima, danas je kod mene temperatura bila oko 30, i sad ce pasti kisa, dakle OPET SPARINA, odlucio sam poslusati savjet powera i biljku ostaviti do 15.8, ali zbog proklete plijesni, necu pognojiti jer ako dodje do nekog problema pa budem morao skidati za 2 ili 3 dana, ne zelim pusiti gnojivo, stoga cu je zaliti jos dva puta i to je to pregledao sam ju maloprije i skinuo komadic na kojem sam nasao plijesanj malo sam koru ogulio, budala nisam ponio skare sa sobom, zadnje pitanje recite jel sam napravio kakav zajeb s time sto sam malo koru ogulio? i to je to u biti ostaje mi samo da ju pregledavam i ako nadjem nesto onda skidam ranije, poz
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
nisi nista zaebo al ne kontam cemu ces je zalivati jos dva puta ako malo~malo pa kisa pada... i prati stanje, koliko god sam da je ostavis jos ne volim plesan i prvi skidam kad je uocim
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
ma skinuo sam i dovoljno, ovaj vrh sto sam mislio da ima 7 cm, ima 5 cm, i vidio sam ponovno na njemu tamo di sam odsjekao malo crno nisam prvi puta dobro odsjekao pa sam skinuo tu grancicu

j8mx5l.jpg


ono sto je najbolje stavio sam na vagu, nije digitalna ali je pokazala malo ispod prve crte, uzeo sam vrecicu cimeta, koja ima deset grama i iste su tezine, bit ce i vise nego sto sam mislio, otrimana biljka ce biti najverovatnije oko 90 grama teska, tako da ce biti oko 30 grama suhog, meni dosta, imam jos glavni vrh nisam ga mjerio ali je barem duplo veci od ovoga, i imam jos desetak grancica kao ova koju sam skinuo samo da ne bude plijesni
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
fotka je losa mada sam je ja jos malo korigovao, u svakom slucaju ja tu budji ne vidim (verovatno si skinuo, trebao si okaciti da vidimo ubran cvet). jbg. verujem da znas kao izgleda pa necu sumnjati, ganjaj jos koliko mozes ali ako vidis iz dana u dan da se pojavljuje mora dole, mada ce tu biti malo, na toj fotki su teze grancice kad poskidas nego cvet. al tvoja je i uzivaj u dimu, sa svakim danom bice jos bolji ako si vec testirao i zadovoljan mozes biti samo zadovoljniji
evo ti moj cvet od prosle godine, kad ovako krene obicno biljka mora dole
23icf86.jpg
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
da vidim da ima dosta na tvojoj slici, kod mene je bio jedan takav komad pa sam ga cijelog skinuo i ocistio to mi je sa one prve slike gdje je rizla na tanjuricu vidi se da je kidano, a ovu granu gore koja ima 5 cm, ona je skroz ok, odjekao sam ju da se osiguram da se ne prosiri jer je na njoj bilo malo budji, stavio sam ju na susenje i necu je pusiti jer zelim izvagati cijelu biljku da vidim koliko sam tocno dobio,
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
Decki evo update zadnji, jucer je padala kisa i to pljusak par sati, i ujutro je sve bilo mokro i danas ponovno najavili nevrijeme, i upravo sada pada kisa, nije mi se vise dalo zahebavat i skinuo sam biljku, kao i inace u outdooru, ne ispadne sve kako ste planirali ali sta ces, zadovoljan sam zbog toga sto kad sam sa cackalicom opipavao, naletio sam na par tvrdih onih pupova gdje su sjemenke pa cu ih izvaditi za par dana kad posusim sve, mislim da cu izvuci mozda 10-tak sjemenki, i sto je najbolje sve su feminizirani automatici, jer znam da biljku nije nikako mogla oploditi neka muska biljka, tako da eto, neko iskustvo sam stekao ove godine, i ako nagodinu vrijeme bude bolje bit ce jos auto bombi ako bude srece, hvala svima na savjetima i pomoci.

Korijen

Lnw71ng.jpg


Biljka

XxBrBSu.jpg


Glavna grana i vrh dugacak je 12 cm

TYaf2L6.jpg


Sve skupa

T4dGmpl.jpg


I evo u dry boxu, koji sam vidio na netu pa sam napravio ima propuha i one prijasnje vrhove sto sam skinuo sam isto tamo posusio

8tJUc90.jpg


ryx8X4X.jpg
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Bravo :)
Ja bih u tu kutiju stavio jedan pc vent cisto da piri malo po njima xexe :)
Ali moze i bez toga,kutija apsorbuje vlagu
 

Alan B'stard

Aktivan Član
06.07.2014
76
155
0
41
Bravo, i obvezno smirit zivce prije growa nagodinu, manjak strpljenja i brzopletost te dosta kostalo :D
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
O cemu ti pricas bre covece,dal si normalan,poredis skidanje biljke sa ubistvom deteta,osvesti se.
Prekini da smaras i vredjas ljude i da lupas gluposti po forumu.

Budj nije privremena,takva je godina,kisa i vlaga na sve strane,kad budj krene mozes odseci taj budjavi deo ali niko ti ne garantuje da se nece prosiriti,sigurnije je da skine biljku i da ne rizikuje.

A ti uzgoj svoje pa nemoj da kupujes travu sa ulice.

Cocoxxx drug izvini na spamu,nije mi danas dan :(
 

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
jbg takva je godina da,bit će bolje drugi put,al bolje išta nego ništa bit će za par pljugi,a ti dami zakopaj se,ja da napišem 1 post ko ti bi odma dobio status upozorenja,a drugi put ban,a vidim već je ovo 2 dnevnik di širiš svoje profesionalne savjete :popworm:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
ChiliHead je napisao(la):
O cemu ti pricas bre covece,dal si normalan,poredis skidanje biljke sa ubistvom deteta,osvesti se.
Prekini da smaras i vredjas ljude i da lupas gluposti po forumu.

Budj nije privremena,takva je godina,kisa i vlaga na sve strane,kad budj krene mozes odseci taj budjavi deo ali niko ti ne garantuje da se nece prosiriti,sigurnije je da skine biljku i da ne rizikuje.

A ti uzgoj svoje pa nemoj da kupujes travu sa ulice.

Cocoxxx drug izvini na spamu,nije mi danas dan :(

ma ne smeta meni nista, nikakav spam, nego di je netko uopce napisao o ubijanju djeteta i skidanju biljke, mozda na drugoj temi ili tebi kao privatnu poruku, kod mene je ovaj dami napisao samo da je biljka muzjak i to je to, nigdje ne mogu pronaci nista drugo ili je napisao pa ja nisam stigao procitati, ako je netko od moderatora sklonio post, uglavnom sve je ok, danas im je zadnja noc u dry boxu, sutra idu u tegle pa cu vam moci reci i uslikati tocaj broj sjemenki koji sam dobio.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ChiliHead

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
evo zadnje slike

sumnjam da u tegli ima vise od 10 grama, ne znam koliko sam popusio do sada, mozda dva ili 3 grama, ne vise, al nemam vagu da to izmjerim tocno.
hqBMp8E.jpg


i evo sjemenke, sad ako bih mi mogao netko tko se razumije u ovo odgovoriti na 2 pitanja

Dali biljka koju nije oprasio muzjak, moze izbaciti 30-tak sjemenki kao sto je kod mene slucaj ili je ipak polen nekako se stvorio na njoj, u ovoj vrecici ima tocko 26 sjemenki ali sam ja bacio par komada (nekih 6 neznam tocko) jer su pukle kad sam ih malo bolje stisnuo ?

Jel ovo sad znaci da su sve te sjemenke 99% feminizirane auto bombe ?

cUXn0S8.jpg
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
decki zbunili ste me, sta sad da radim da pobacam te sjemenke, ili da ih ostavim ?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
Evo ukratko :) Ako sjemenke nose herm gene od prije, tj ako je biljka pohermila na samom pocetku cvijetanja(genetski uvjetovano), onda baci sve. A ako je pohermila zbog bilo koje vrste stresa, tj ako je pohermila na kraju cvijetanja(dobila bananice negdje), onda ostavi ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bruce Banner

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Bas tako,ako je biljka zbog starosti ili nekog stresa izbacila BANANICE a ne JAJA (sredinski uzrokovan hermafroditizam) i oprasila samu sebe bice ti fem menke.
A ako je u pocetku cvetanja izbacila i pistile i JAJA to je genetski uzrokovan hermafroditizam i bice ti vecina menki hermosi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bruce Banner

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
e ovako, decki thanks, nisam bas to tako pratio niti se sjecam, mislim da nisam nikakva muska obiljezja na njoj nasao, ali ionako cu kopovati ponovno sjemenke, tako da ako nadjem nagodinu neku dobru outdoor lokaciju najvjerovatnjie cu pobacati sve sjemenke tamo, pa cemo vidjet
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

nightrider

Aktivan Član
25.10.2010
130
87
28
cocoxxx je napisao(la):
i evo sjemenke, sad ako bih mi mogao netko tko se razumije u ovo odgovoriti na 2 pitanja

Dali biljka koju nije oprasio muzjak, moze izbaciti 30-tak sjemenki kao sto je kod mene slucaj ili je ipak polen nekako se stvorio na njoj, u ovoj vrecici ima tocko 26 sjemenki ali sam ja bacio par komada (nekih 6 neznam tocko) jer su pukle kad sam ih malo bolje stisnuo ?

Jel ovo sad znaci da su sve te sjemenke 99% feminizirane auto bombe ?

cUXn0S8.jpg
Svijetle slobodno baci
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
evo nakon dva tjedna u tegli da napisem nesto o dimu, probat cu sto krace, trava me shebe totalno, predobra je, ako uzmem malo vise pritisak u glavi i ocima je tu onako kao da nesto zuji i pisti u isto vrijeme, sjediti i slusati glazbu dok si napljugan je ludnica opustim se a opet imam osjecaj da mi je glava teska kao cijelo tjelo, a kad malo popusti nakon nekih pola sata, upalim tv, legnem i zalijepi me za krevet i izbacim lagani smijesak na lice, uglavnom pusim navecer i skuzio sam da mi pomogne zaspati prije nego inace i duze spavam nego inace.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.