ganđa raj stafaraj!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DrGreen

Aktivan Član
17.09.2011
57
12
0
37
jesensko cvijeće iz raja i pakla :icon_biggrin:

cinderella 99

c99n.jpg


G13 x Sour Diesel X Amnesia Haze x Danish Arne - vrhovi su tvrdi ko kamen, a miriši ko vlažan podrum pun čipsa od sira i vrhnja - dank shit!

g13damnesiaarne.jpg


g13damnesiaarne2.jpg


dankn.jpg


cinderella 99 #2 - miris je brutala; tropski koktel osjeti se na 20 m

c992.jpg


c993.jpg


dindy.jpg


BOOM Shiva!!!!
 

DrGreen

Aktivan Član
17.09.2011
57
12
0
37
snowdog

45660642.jpg


cinderella
24510198.jpg


hell hybrid

92994367.jpg


g13dieselxamnesia/arne - pobrano

28299196.jpg


g13dieselxamnesia/arne - plijesan se pojavila pri vrhu glavnog cvijeta pa nisam htio više riskirati, morao sam brati. vidi se na slici. mislim da je to točno tamo gdje sam prošli put primio cvijet da isprobam koliko je gust i osvetilo mi se - ne dirajte hedove - moja preporuka dobra.

53329800.jpg


ostale dvije g13dieselxamnesia/arne pogođene s "leaf spot" bolešću lista.... nema pomoći protiv ovoga.


92053934.jpg


bolest nije smrtonosna za bilje i malo štete radi osim što bilje izgleda ko iz pakla
hedovi rastu i trebat će im još malo.......
54253081.jpg


rani manji harvest

80320779.jpg


malo kad se posuši nakon jedan dan izgledaju ovak hedovi i miriše po nekoj skunky kremi slatkasto voćno cvijetni miris

19430579.jpg


peace and puffs :)
 

DrGreen

Aktivan Član
17.09.2011
57
12
0
37
hop hop neka wicked žaba, ove boje mi ne liče baš na krastaču običnu :S

happyfrog.png

malo friškijih slika suhog proizvoda, to su mali test primjerci. miris ubija u nos kad se vrhić malo stisne. nakon 5 ili 6 dana sušenja.... smoke reportovi kad sve malo odstoji nakon mjesec dana u špajzi n
testbud.jpg
a konzerviranju u teglama. onda slijede smoke reportovi :icon_mrgreen: sezona je bila extremno sunčana, nevjerojatno vrijeme :sun2: plodovi su A+ klasa, i prezadovoljan. smoke reports ubrzo :abducted:
oakm.jpg
 

DrGreen

Aktivan Član
17.09.2011
57
12
0
37
Malo smoke reportova, a to mi je specijalnost :icon_biggrin:

Prvo krećem sa opisom vrste Snowdog x Amnesia Haze/Arne - uzgajivač - Hybrids from Hell (Danska) preko Zen seeds
Jučer je ova biljka popušena nakon tjedan dana sušenja i dva tjedna konzerviranja.

Moji frendovi s kojima sam jučer pušio su nazvali ovu žižu "devil's skunk".

Hm, ne znam odakle da počnem jer ova biljka je pravi show!

Presađena je u 5. mjesecu u zemlju u malu rupu blizu gnijezda od mrava. U opasno žbunje.
Nisam nešto extra pripremio zemlju. Zemlja je ilovasta i kad je suša, zemlja je tvrda k'o beton.
Nije dobila nikakvu hranu cijeli grow.... Kad sam ju presadio, obraslo ju je trnje i žbunje i kad sam došao drugi put da ju čekiram gdje je - nisam ju mogao naći.
I tako je prošlo gotovo pola godine i početkom mjeseca sam išao vidjeti što je s tom biljkom.

Malo sma se probio kroz žbunje kad je već lišće otpalo i HAHAHAHAH naletio sam na OVO:

snowdg.jpg


45660642.jpg


Uglavnom:

Aroma: NE MOGU VJEROVAT su bile reakcije, KOJI qurac?!!! Znači miris je guzica od mrtvog skunka , roadkill smell - crkotina i spaljena guma, smrdljiva đukela poslije kiše. PREsiCK smell. Dao sam frendu da zmrvi i srola i kad je pomirisao počeo se grčit u nevjerici jer miris totalno izokrene nos... Odjednom smo svi počeli mirisati i počeli smo svi vrištati jer nismo mogli vjerovat' da tak nešto postoji. Reakcije na aromu su bile znači smijeh i nevjerica i vrištanje jer stvarno, ovaj vrh miriši ko mrtvi pokisla crkotina i spaljena guma.

Dim: Uf. Teški dim. Jaaaako teški dim. Nikako nije light kategorija. Smotali smo jedan džoks nas trojica i nakon prvog kruga smo bili već UBIJENI. Dim je zapravo skroz glatki i ne grebe uopće, ali koja teška aroma.... Jedan puff puff pass i bili smo gotovi. Nismo ni završili džoks do kraja jer je ovo ubojstvo čisto. Okus je brutalan, vjerojatno najteži skunk okus koji sam ikad probao. Na granici između kihanja/riganja , uber jaka ganđa. Sva sreća da je više nemam :D

Vožnja: Osjećaj da se mozak širi i skuplja, udara na leđa i kičmu u početku.... Dosta je uppy u početku i vrištanje i smijeh. Kasnije malo popusti i djeluje na tijelo - noge i nožni prsti . nisam ih osjećao. Djeluje dobar sat i pol-2 intenzivno i onda popusti malo. Imao sam žešći munchies i ubio se u hrani :) Bilo je show uglavnom.

Zaključak: Ovo je neki ubitačni hibrid iz pakla i miris i aroma su prebrutalni za moj ukus. Ne želim ovu vutru nikad više blizu sebe =)