Gdje će te za Ng...?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.11.2016
73
105
33
37
ha,ha, da, moze i avion pasti, pa to su jeftini letovi. jeftino - nesigurno. ak je suđeno. evo umjesto Ng.
Posted by putujmojeftino on 4th December 2016

Putovanje u Barcelonu na proljeće 2017. Barcelona 8 dana od 9. do 16.ožujka, let iz Venecije i smještaj u centru za samo 1350 kuna po osobi. Do Venecije možete osobnim automobilom, vlakom iz Trsta ili autobusom iz Zagreba već od 9 eura s Flixbus kompanijom. Za više informacija pročitajte.....
 
09.11.2016
73
105
33
37
Najbolje kuci za Ng. Kupiti odojak i kuhati vino, i..... Sada uzimam u obzir i ove strahote što se dogodile u Berlinu i Ankari........
evo .....
policajci sa automatima i u pancir prslucima pojavili su se na Božićnom vašaru u Pragu i u metrou u centru Praga svega nekoliko desetina minuta nakon napada kamionom u Berlinu.......
.......ali ne moze se nikada ne putovati, neka prođe ova zima pa na proljeće, ak bog da........
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
u moje vrjeme su se ovo zvali ludi ljudi ili serijske ubice ali danas su sve teroristi...
ako ces tako razmisljat neces ti nikad nigdje.
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Neka partijana sa ženom pa na after negdje :D,nisam dugo je*i ga.
Klinci su tu,škola,zadače pa nemamo baš vremena da se malo oslobodimo od svakodnevice :objesen::D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Klinci su tu,škola,zadače
A gle ovo :D
Bizzo mi je svjedok :) Sjedimo kod mene,Bizz i ja zapalili,žena servira neku večericu.Doček je za 3-4 dana. Najavljuju opako nevrijeme,mećave, ... uglavnom,tko nemora neka ne kreće na put :djede:
Jedemo i šutimo u jednom trenutku svi.

Mama,tata (inače smo ćale i keva) ... ja za doček idem u Temišvar :)

A ja i žena uglas,onako ko' iz topa :D
Kud ideš u ***** ******** ?!!!!!!!!!!

Pa dijete drago,kako !
Pa Puntom od kolege :)
Pa jel' ti znaš uopće gdje je Temišvar ???????

Gdje idemo ove godine,još neznam :lol:
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Ja sam planirao sa curom do Amsterdama sa autom , ali nismo mogli naci jos dvije budale koje bi isle sa nama , a u dvoje se ne isplati . Racunali smo u 4 put u oba smjera je cca 100 eura po osobi , i bili smo nasli kucu za najam za 4 osobe 5 nocenja ako se ne varam bilo je oko 600 kn po glavi . Uglavnom otpalo je a i mozda mi nije niti zao jer je mozda bolje otici tamo na proljece kada je i lijepse vrijeme , pa rentat bike i vozikat se po gradu. Uglavnom na kraju idem za Sarajevo , i upoznat cu tamo frenda sa foruma :) Zivili svi i sretno planiranje :)
 
09.11.2016
73
105
33
37
Ja sam razmišljao sa curom za ng u berlin. odbila me zima.
razmišljao sam i za amsterdam.
sarajevo i bašćaršija je nešto lijepo ali su opasne ceste do tamo.
i nakraju sam zaključio jer nema se love za sve, da mi je najpametnije ćekati proljeće i onda otići u barcelonu. ja svake godine idem negdje i bio sam u mnogo gradova, bez putovanja bi mi zivot bio dosadan.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ig0r

marko42o

Aktivan Član
28.02.2016
105
492
63
sa 15-ak ljudi u prostoru koji vise izgleda ko štala(doslovno) nego prostor za ng, ali takvi partiji su najbolji jel ;) s obzirom da smo prije par dana sve izorganizirali super je i ispalo.. minimalni izdatci, uzak krug ljudi, vino u rinfuzi, vutra, vopi i lagan mix rocka, rapa, techna.. hahah bit ce barbarska nova al takvi smo svi u duši:banana_rasta: