GHS Jack Herer 250W by ganja_farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
Aj da malo pametujem.
A koji je vent bio spojen na filter jaći oli slabiji?
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
@mario339: moje mišljenje je da bi mogli,pošto će odraditi svoje pod bilo kojim režimom,tako da vjerujem da bi i pod 12+1 uspjeli

@FantomSB: slabiji je bio,ovaj jači vuče zrak iz boxa kroz ct,ide kroz cijev koja izlazi van...iza boxa je bio filter...na kraju cijevi je bio vent koji je gurao zrak kroz filter.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
Pa stavi ovaj slabiji na ct. Mislim da je dovoljno, on samo tjera vrući zrak iz ct-a. A ovaj jaći stavi sa tim filterom.
Vrijedi probat ako ne zahtjeva neke veće preinake
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
molio bih moderatore da do daljnjeg zaključaju ovaj dnevnik,imao sam problema s Criticalom,sasušio se nakon što je izbio iz zemlje,tako da ništa od njega....u ovom dnevniku ću nastaviti drugu sortu,pa ćemo i naziv dnevnika promijeniti,a do tad molim lokot na temu! hvala!
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
pozdrav svima!
Critical mi nije bio suđen,napravio sam glupost u startu,ostavio sam uključen ventilator koji je puhao cijelo vrijeme po tek izniknuloj biljčici...mala je imala šanse ko Dinamo protiv Reala....naučio sam lekciju da ipak treba isključit i taj vent do prvih listova....
idemo dalje....

od prošle godine imam jednu fem.sjemenku Jack Herer-a.......već viđeno i uspješno uzgajano x puta na forumu,no meni svakako jedna od sorti koje bih volio probati uzgojiti..pa eto dok jednom ne smrkne drugom ne osvane,Jackie se našao u zemlji malo ranije nego što je to planirano,al nema veze....imam dosta materijala na forumu na temu Jacka,pa ću probati one najbolje odabrati :)

za sad je u 7 litarskoj tegli,planiram vegetaciju u njoj odradit,a za cvjetanje joj spremiti 20 litara zemlje..od treninga planiram topirati,to još nisam probao,i razvući mrežu iznad nje,ni to još nisam probao u ovom boxu...

večeras sam se sjetio da imam i MH 250w ;)

4.dan 18/6:

 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Ja sam zloban ,meni je cak drago sto je ti je Critical otkazao let.
Sada se jacky moze bahatiti po boxu a to je marihuana koja si to moze dozvoliti :nana:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ChiliHead

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
iskreno,Critical sam planirao jedino radi toga što bi ranije bio gotov,ovako sam sa Jackijem za jedno mjesec dana produžio grow,ali nije frka,baš to što kažeš,nek se razbahati od stranice do stranice....planiram sklepati okvir i mrežu za scrog,pa ćemo vidit šta ćemo i kako ćemo. ;)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
22.dan 18/6:

pozdrav svima,evo vrijeme je za novi updejt... :)

po prvi puta sam probao toping,a da to nije bila slučajno odlomljena grana prilikom vezanja...na trećem katu sam capnuo vrh biljke i sad imam dvije fine grane koje su nastavile s rastom,tako da mogu biti zadovoljan napravljenim...nakon topiranja sam ih tretirao sa Slavolom i mislim da je on dosta pomogao da se biljke oporave od stresa...


nadalje,večeras sam presadio biljku,tako da je iz dosadašnje tegle od 7 litara prebačena u veću teglu od 22 litre,ovu teglu je prerasla što se vidi i po rootbound-u,tj.korijen je došao do rubova tegle,bilo je krajnje vrijeme da ju presadim i trebao sam to i ranije napraviti,ali su me neke privatne situacije spriječile u tome,no bolje ikad nego nikad,sad tek očekujem da se mala razbahati i razbaškari po boxu...

ova druga slika je za usporedbu veličine tegli,možda sam trebao odmah u ovu veliku,al dobro znati ću za idući puta ako ću ići s jednom biljkom...

teglu sam spustio na pod,tako da se biljka malo izduži još dok vegetira,planiram ju još 10-15 dana sigurno ostaviti u vegetaciji,zavisi kako će se ponašati sad nakon presađivanja...



planirao sam raditi scrog,ali ne znam hoću li njega ili lst,sve mi zavisi od toga kako mi prilike dozvole,tj. hoću li uspjeti na vrijeme sklepati mrežu i okvir,ako ne uspijem ići će lst,ali ću se potruditi da složim mrežu i razvučem malu po cijelom boxu u istoj ravnini....

budite mi pozdravljeni,komentari i kritike dobrodošli! ;)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
marihuana jedno topiranje kao ni jedno...topiraj sada i te dve koje su izbile na isti nacin kao i prvi put,mozes i druge grane isto topirati pa kada krenu onda razvuces zicu i imas hrpu materijala za navlaciti po njoj.
A gdje ti je taj vrh sto si ga topirao ...sunce ti tvoje...negdje u kontejneru od komunalca ha ??
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
@ opa cupa: poigrat ću se malo za par dana dok još malo izrastu,taman sam snimio koje ću vrhove capnuti,samo poznavajući sebe,morat ću paziti da je ne iskasapim previše,hehehe...
a onaj vrh nije u komunalcu završio,kroz wc školjku je otplivao u slobodu... :D (probat ću neki klon ostaviti,ako uspije)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.