GHS Jack Herer 250W by ganja_farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
Ajoj sad kad si ga presadio bubnut će u nebesa.
Bolje da si sad presadio a ne u cvijetanju kako si mislio.
Ja sam jednom kad mi je biljka poćela klonut u cvijetanju presadio iz 8l u 12l posude i mogu reć da se korijen slabo razvio u tom dijelu. Šteta bacat vrh, trebao si se malo učit na njemu da poslije kad ce ti trebat klonovi znaš znanje.
Samo naprijed!!!!!
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Već sad primjetim napredak lagani u odnosu na onu teglu,i nakon presađivanja je tretirana sa Slavolom...trebao sam ja nju odmah u ovu veliku teglu,tako ću od sad raditi kad ću imati jednu biljku,da bezveze ne presađujem nakon 20 dana i stresiram ju nepotrebno...ide za par dana još malo rezuckanja,već sam snimio koje ću grane capnuti,ali ih trebam pričekati da malo još izrastu,ko zna možda se i primi koji klončić... :)
:thumb:
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
27.dan 18/6:

sinoć je biljka dobila novo topiranje,ovaj puta sam capnuo par grana koje sam snimio da bi se mogle iskoristiti za topiranje....nakon premišljanja šta i kako,ipak sam odlučio da ovaj grow neću kemijati s klonovima i sl...jednostavno nemam ni vremena,a ni nekih prevelikih mogućnosti trenutno da se bavim s tim,idući grow planiram osposobiti pc box ponovno i pretvoriti ga u pc klon box,pa ću se onda najvjerovatnije malo detaljnije pozabaviti s kloniranjem....za ovaj puta sam zadovoljan i sa topingom....lekcija po lekcija :)
također mislim da ću i lst koristiti od treninga,tako da ni od scroga ništa,malo me obveze stisle u zadnje vrijeme,pa ću ići na sigurno i provjereno i ovaj puta...eto isprike svima koji su iščekivali nešto novo ovaj puta od mene... :)
inače biljka je fenomenalna,raste,zdrava je,širi se po boxu lagano,ovih dana definitivno pada prvo vezanje,jbg nisam do sad stigao,al nije ni bilo neke potrebe,dok malo izrastu ove nove grane koje će nastati kao posljedica topiranja,lagano ću ih privezati i uskoro prebacujem na cvjetanje...

 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Farmeru krasna ti je biljka,savjeto bi ti da kasnije malo lolipopas te grane jer bas je gusto,nece zraka imat poslje i skuljat ce se vlaga na zemlji.Na tvom mjestu je vise nebi trenirao mozda jos malo rasirio i nek pici,navuko si mase grana dat ce to fino.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
hvala owerdoze,planiram lolipop napraviti,skužio sam da sam je možda malo prenisko vezao,vjerovatno ću kod lolipopanja i popustit malo žicu da ode još malo u visinu,imam još visine u boxu...grana bome ima dosta,topiranje je imalo učinka... :)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
moram se složiti s ovim,od svih biljaka koje sam uzgajao(nije ih bilo puno) najmanje problema...tj.uopće nije bilo problema,redovno zaljevanje pojačano sa Slavolom i to je to...stvarno zahvalan strain.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
da,da,bez beda sam ˝od malih nogu˝ :) prehranjivao sa punom dozom Slavola,nikakvih znakova pregnojavanja...sigurno će i Plantelu cvet žderati bez problema... :meatballs: ovaj rad hehehehe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Slavol je dodatak prehrani,uz Potgrond zemlju i njega mi nije trebalo ništa drugo u vege,iako imam i neko dušično gnojivo,ovaj puta je išlo bez toga...Slavol sam više zbog ukorjenjivanja od početka koristio,pošto sam čitao da je dobar za razvoj korijena,a blag je pošto je na organik bazi.i mogu reći da se korijen jako dobro razvio.e sad s Plantelom ću sigurno opreznije ipak je to kemija,al ako vidim da joj paše neka normalna doza,plan mi je jednom voda,jednom voda+Plantela.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Jacky je sportski tip...pazi sta jede i nije prozdrljivac to je vazno napomenuti. marihuana pitaj ga prije nego mu das...prejede se pa povrati haha
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Djaba sa trecinom uopce probavati. Mislim da ti nista nece reci osim sto ces izgubiti jedno gnojenje. Ja bi ju flushao prije Plantele i onda sigurno jos jednom u sred cvjetanja. Auf sry marihuana znas mene i moja flushanja ali eto :) Inace Jack je car!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.