Gljivicna infekcija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Ja sam jednom dobio lišaj.Doktorka reče da je možda mačka neka u pitanju bila.Uglavnom,kremica,mazanje i prošlo je.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Owerdoze...mudro zbore ovi nasi forumasi haha.Canesten definitivno rjesava taj problem.Imao sam u vise navrata i ja taj lisaj od macaka.Imam macke pa znam ..uglavnom nista strasno.Kupis Canesten i kako je doslo tako ce i otici ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Samo da pitam da li on ide i na otvorenu ranu koja se gnoji da li se i vama tako sirilo prstenasto i gnojilo,kad je nanjela kremu vise nije svrbilo ali je dosta peklo.
 
04.04.2014
267
230
43
Ja tu nemam iskustva jer nas nije zakacila infekcija, ali kako sam vec napisao zahvaceno mesto na zivotinjama smo prvo tretirali povidon jodom, a mislim da bi ste i vi trebali jer je povidon jod najbolji antiseptik i koristi se bas za povrsinske rane. Bilo bi dobro da koristite preventivno i neki sampon za kosu koji sadrzi ketokonazol. Mi smo macke kupali par puta sedmicno Mycoseb samponom, a koristili smo ga i mi sve vreme. Pogledaj ovaj link, mozda ti pomogne: http://forum.krstarica.com/showthread.php/411762-Prstenasto-crvenilo-i-svrab
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Hvala za info izgleda da je to ta candida samo sto smo mi u pocetku stavljhali bjelog luka na rane pa se malo upalilo i crveni se izvuklo je dosta gnoja a sad cemo vidit kako ce krema djelovat,najgore je sto nije ni sigurno da je gljiva u pitanju jer moze biti i bakterija ali evo slike bas toga sa tjela moje zene pa procjenit vi sto ste to imali da li je to to.
Sad je malo upaljeno i crvenije bas zbog ;luka al prvotno je izgledalo kao onaj prsten sto sam vec posto,i dalje tako izgleda samo se upalilo sad.




 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
Daj nemoj luk stavljat na otvorenu ranu...aminokiseline u luku djeluju nagrizajuce (ono sto pece kad jedes). Samo ces jos vise iziritirat ranu.
Canesten je odlicna stvar. Mozes slobodno na otvorenu ranu stavit. Ako nakon 2 dana ne vidis poboljsanje, znaci da nije gljivica, posto je canesten samo fungicid. :)
Sretno ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX

NEURO BOY1

Aktivan Član
07.07.2014
76
65
0
73
Gospodo dobro pročitajte nuspojave canestena i kreme i tableta.
Jeli vredno uništavati jetru kemijom kad ima prirodnih minerala

.http://alternativa-za-vas.com/index.php/clanak/article/lijecenje-boraksom

smo jedno pitanje namjenjeno nevjernim Tomama.
Zašto je marihuana zabranjena, zato što je lijek ili zato što je otrov. Razmislite glavom, dali se možete boriti sa farmaceutskom industrijom i njihovim lobijem
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Iako si bez posla, idi doktoru i mora da te pregleda. Sta se plašiš, ideš tamo i ako nece
napraviš galamu.

Canesten je za kandidu. Liječi jako dobro.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
NEURO BOY1 je napisao(la):
Gospodo dobro pročitajte nuspojave canestena i kreme i tableta.
Jeli vredno uništavati jetru kemijom kad ima prirodnih minerala
Canesten je krema i nema veze sa unistavanjem jetre niti ima kakvih nuspojava. Eventualna nuspojava je kontaktni dermatitis. Ostale nuspojave nisu zabiljezene ni kod prekomjernog koristenja.
Kolko ja znam canesten tablete su samo za rodnicu iliti vaginu iliti muf i isto tako nema nuspojava....a njemu to netreba :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
čekaj.. jel to jedna rana il više njih? .. pari mi se, više njih..?

špricaj to OCTENISEPTOM.. nema greške, to je i za bakterije i za gljivice, ako već niste sigurni..

ako su joj upaljeni limfni čvorovi (jesu li? ), a te rane se budu pretvarale u madež.......... radi se o AIDSu.. nema panike, al bilo bi poželjno da obavite nekakve pretrage..

ajde sretno, brz oporavak vam želin!
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Taman gledan dr. House.a pa san bas raspolozena za ovakve rasprave..
vi koji ste imali lisaj, jel se pojavi jedna rana il vise njih po tijelu? mislin da je to bitno.. ako nema jos nekih smetnji tipa vrucica, grlobolja, vrtoglavica, zatvor, proljev......... onda nije nista ozbiljno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Meni je bilo samo na jednom mjestu,spoj vrata i lijeve strane prsa...otprilike na ključnoj kosti :D
Ispočeta malo,nisam pridavao neku pažnju veliku,no kad sam skužio da se širi,otišao kod doktorice i dobio kremicu neku.
Ponekad je znalo svrbiti.Koža na tome mjestu,glatka i suha.Čovjek bi ju poželio na cijelom tijelu takvu glatku,hehe

No ovo na slikama mi djeluje na nešto malo opakije :(
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

giovanni007

Aktivan Član
04.04.2013
134
200
43
91
Rio de Janeiro
Očisti sa Hidrogenom 3% otopinom soli u apoteci 10kn 100ml i maži sa Canesten kremom. Ja sam je koristio imao herpes kože i Candidu, koža se crvenila i jako je pekla,za 2 dana sve nestalo. A najbolje ulje da imaš...na jesen si napravi manju količinu pa neka imas za svaki slučaj.Ja sam sebi napravio i kad god imam potrebu ga koristim i uvijek pomaži.
Rekao si da imaš psorijazu? Moj frend je koristio ulje i psorijaza mu se povukla....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NoSeeds

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Puno hvala forumasi za odgovore,evo zeni se od canesten kreme povuklo na prsima ali jedan forumas mi je poslao jedan dobar lijek i puno mu zato zahvaljujem pomaze i za bakteriske i za parazitske i za gljivicne infekcije.Nadam se da ce bolest uskoro proci.
Sativadiva ima vise ranica ali se ne pretvaraju u madeze samo se crvene i prstenasti su kako sam vec i opisao.Ma samo da se to sve svrsi da budem opet sve po starom,i da znam da ulje ljeci psorijazu ulje ljeci sve,vec sam ja od ulja izljecio svoju psorijazu ali trenutno ga nemam stoga cu ove godine napravit nesto ulja za mazanje i jedenje.
Cjenim vasu podrsku :ridinghorse: u rat protiv infekcije hehe.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Evo update bolesti hehe,ja vise nisam zarazen sve mi je nestalo,zena ima jos 2 3 flekice koje izbljeduju a psu na sapici rana isto prolazi.Koristimo i dalje Canesten ali smo poceli mazat prije nanosenja kreme sa acidi boraci i jako je pomoglo,nestale su sve kraste.
Nadam se da ce uskoro bolest bit iskrojenjena,svaki dan mjenjamo robu i posteljinu i sve se non stop pere i dezinficira.
Ako netko bude imo ikakvih gljivicnih problema eto mi smo umalo pa izljecili zahvaljujuci kremi i borovoj optopini.Nadam se da ce nekim oboljelima ova tema pomoci.Ovi dana cu uslikat one iste rane pa da vidite razliku.
 

NEURO BOY1

Aktivan Član
07.07.2014
76
65
0
73
0Owerdoze0 je napisao(la):
Evo update bolesti hehe,ja vise nisam zarazen sve mi je nestalo,zena ima jos 2 3 flekice koje izbljeduju a psu na sapici rana isto prolazi.Koristimo i dalje Canesten ali smo poceli mazat prije nanosenja kreme sa acidi boraci i jako je pomoglo,nestale su sve kraste.
Nadam se da ce uskoro bolest bit iskrojenjena,svaki dan mjenjamo robu i posteljinu i sve se non stop pere i dezinficira.
Ako netko bude imo ikakvih gljivicnih problema eto mi smo umalo pa izljecili zahvaljujuci kremi i borovoj optopini.Nadam se da ce nekim oboljelima ova tema pomoci.Ovi dana cu uslikat one iste rane pa da vidite razliku.
Kolega pre star sam da bih bio neozbiljan. ako moje patronažne sestre i danas koriste acidi borci na više desetaka bolesnika dnevno i zarastu rane od teških i dubokih dekubitusa koje sam i sam imao od šestomjesečnog ležanja kao nepokretan. Stvar je u tome što farmaceuti i doktori nemaju zaradu na tome kao ni na reklamiranju marihuane i BASTA !!!
Zašto nebih pomogao ako mogu i meni su neki ljudi sa ovoga foruma pomogli čitajući nesebično postavljene postove. Zašto umreti i odneti neke tajne u grob, kad se može puno ljudi pomoći.

Za molio bih sve članove ovog foruma da ovdje više nesavjetuju upotrebu farmaceutskih otrova koja su meni i još više milijuna ljudi uništili jetru a ovde propagiraju alternativu koja se sudara sa našom konvencionalnom medicinom. Od svih grana medicine skidam kapu kirurgiji i transplantaciji od ostalih me ulovi odmah proljev
pozz neuro boy1