Gnojivo - koje, kad i koliko?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

skabo357

Aktivan Član
20.06.2012
85
6
0
35
Napušena Vjeverica;216673 je napisao(la):
Skabo, te gnoj stapice zaboravi za uzgoj vutre, nista od toga, samo ces poremetiti biljku, ne vole one to, probalo je puno ljudi s foruma i imali su samo problema.
Biljke su ti male za 4 tjedna zivota... zemlja im definitivno ne odgovara. Mozda ce biti nesto od toga mozda nece ali jos stignes uzet pravu zemlju pa u njima zasaditi vutru.

A mozes probati i s hidro peroksidom, nemam pojma za to. Ja sam ove godine zasadio u jednu zemlju koja vise lici na glinu nego na zemlju i nije bilo nist od toga :D rofl a ova tvoja zemlja izgleda puno bolje od te o kojoj pricam. Ima tu puno faktora sada, najbolje bi bilo da otvoris dnevnik pa ce ti ljudi reci kako i sto, ne moze se tolka prica stisnut u par postova ;)
Pardon moja greska,biljke su stare 16 dana.sad mi je devojka rekla....ja sam malo izgubio pojam o vremenu,sto znaci da i nisu male za taj period,sto dalje znaci da je jos rano da ih djubrim?Ali imam problem,slabo se snalazim na forumima.Kako da otvorim DNEVNIK.Zvuci smesno,ali jbg pomagajte:))))
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
zeleni91 je napisao(la):
Kupio sam juce Flantelu List dobro poznatu netreba slika i posto nije imala crvena plantela kupio sam sledece :http://ultraphoto.org/images/n8za6qx2v9a1uq9f7aua.jpg i kao dodatak sam uzeo Guano http://ultraphoto.org/images/eh5wheri1xohnxz3a7hu.jpg takodje od floraline kao i ova zamena za plantelu cvet. Guano ima rastvor NPS 7:3:5 zamena za platnetlu cvet ima NPK 6:6:6 koje da koristim u fazi cvetanja trenutno jos uvek Plantelu list saveti??? outdoor je u pitanju slike kad odem da zalijem.


floraline daj mami i reci joj neka poljeva krastavce s njime...cuda radi ;)
 

zeleni91

Aktivan Član
02.02.2012
90
10
8
32
Creative je napisao(la):
floraline daj mami i reci joj neka poljeva krastavce s njime...cuda radi ;)

Zapravo i jesam dao kevi da poliva balkonsko cvece i tako dalje,netreba mi kad je univerzalac 6-6-6! znaci tako za krastavce a?ok videcemo prskacu kivi sa njom i njega uzgajam
 

skabo357

Aktivan Član
20.06.2012
85
6
0
35
Napušena Vjeverica;216691 je napisao(la):
Pa za 16 dana su sasvim OK, pogotovo za prvi grow.
Odi u ovaj podforum:
https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/

Onda procitaj ovu temu:
https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/1436-uputstvo-za-upotrebu.html

Onda se opet vrati u podforum Dnevnika (prvi link) i klikni na "tipku"
Post new thread
ili na HR pise OTVORI NOVU TEMU, tak nesto. Snaci ces se ;)

:vb_wave:​
Hvala ti,ali izgleda da ne mogu da otvorim novu temu zato sto sam mesec dana pred ban....jbg. kad nisam nikada ni bio na nekom forumu pa mi nisu bila poznata pravila sa otvaranjem tema koje vec postoje.I sad kada sam malo skontao stvari ja ne mogu da otvorim temu.
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
skabo357 je napisao(la):
A sta da radim....sad mesec dana cu pratiti druge teme,komentarisati i sto me bude zanimalo pitacu u komentarima ;)

svi smo mi pratili teme ,zatim se opustili u grow neki ili komentiranja :))) ja sam pratio i citao forum 6 mjeseci i imao samo 30 postova ,u medjuvremenu sam growao i stekao iskustvo .. samo polako,prvo razmili sta pitas zatim podstavi pitanje,otvori si dnevnik neki nakupi pozitivne komentare i dobrodosao si uvijek ,ali upamti samo sa PAMETNIM stvarima i neces biti pred ban ,pozz kralju :)
 

skabo357

Aktivan Član
20.06.2012
85
6
0
35
Tnx.....ma polako skinuce mi i taj status "Pred ban"....onda cu otvoriti dnevnik,i lagano,taman dok se biljcice malo razviju:)
 
06.06.2012
27
0
0
48
pozdrav momci moze li mi neko pomoci, oko gnojenja, u fazi su cvetanja tek dva dana, imam hesi bloom comlex i phosphours complex isto hesi, zanima me da li treba da uzmem jos plantella cvet ili je dovoljno ovo sto imam ?
 

zeleni91

Aktivan Član
02.02.2012
90
10
8
32
supervizor75 je napisao(la):
pozdrav momci moze li mi neko pomoci, oko gnojenja, u fazi su cvetanja tek dva dana, imam hesi bloom comlex i phosphours complex isto hesi, zanima me da li treba da uzmem jos plantella cvet ili je dovoljno ovo sto imam ?


Uzmi plantelu cvet obavezno u fazi cvetanja!!!
 

zeleni91

Aktivan Član
02.02.2012
90
10
8
32
imas na boci kad kupis pozadi pise ti kako se dozira a cep ti je i ujedno i dozer jer ima obelezivace do 50ml sa strane urezane. xD ajd pa izbaci slike da vidimo?
 

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
48
supervizor75 je napisao(la):
pozdrav momci moze li mi neko pomoci, oko gnojenja, u fazi su cvetanja tek dva dana, imam hesi bloom comlex i phosphours complex isto hesi, zanima me da li treba da uzmem jos plantella cvet ili je dovoljno ovo sto imam ?
zeleni91 je napisao(la):
Uzmi plantelu cvet obavezno u fazi cvetanja!!!

Ne treba ti plantella ako imas to sto kazes od hesija!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
Cervantes je napisao(la):
I sta kazetena sensibloom combo ,big bud i overdrive od Advanced Nutrients jel neko ima iskustva s njima

reći ću ti ja kroz par tjedana, meni danas dolazi AN Sensi Bloom...

koliko znam, na forumu ih je za sada koristio jedino kolega Dolars pa možeš njega priupitat o iskustvima. rekao je da Overdrive i Bud ignitor stvarno čuda čine što se tiče prinosa, a i bud candy je jako dobra stvar...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
eto sad sam tek vidio kakve te muke muče...

ako imaš Hesi Bloom i P+ onda ti ne treba plantela cvet, zalijevaj ih time i gledaj kako rastu...