Grafičke želje i pozdravi by Bizz

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Dobro večer. S obzirom da posjedujem neke vještine pri izradi, obradi te pripremi fotografije, te da sam se bavio ovime na nekim drugim forumima nudim svoje usluge i ovdje. Znaci na zahtjev izradujem sig za ovaj forum. Maksimalna velicina siga je 500x90, te 70 kb. Uglavnom, jedina stvar koju ja uvjetujem ( sto se tice potpisa ) je natpis,vutra.org negdje na sigu, o uklopljenosti i izgledu cu ja brinuti. Primjer siga koji sam radio jucer za poznatog nam clana.

dellboy_sig.png


Osim potpisa mogu izraditi i avatare, medjutim to cete morati dodatno traziti u postu ispod. Sig mogu raditi po vlastitom ili Vašem navodjenju. Naime ako imate sliku od koje zelite da se sig napravi, ili zelite da ju sig sadrzi morati cete je priloziti. Takodjer tekst koji zelite na vasem sigu mogu ja odabrati, ali isto tako mozete i vi. Vecina ljudi ovdje zna sto zeli tako da se ne brinem oko toga. Btw radim sve vrste signova, pokazati cu Vam sutra više malo. Sada prilažem moj sig i sig od Dellboya, mog frenda. U svakom slucaju u ovoj temi kao odgovor mozete ostaviti svoj zahtjev sa konkretnim željama, ili samo sa željom za potpisom. Nakon toga cu razmotriti zahtjeve, ako postoji pitanje pitati te nakon toga napraviti sign. Dajem sam sebi 72 sata rok u kojem cu odgovoriti na zahtjev te isti ispuniti ako imam sve detalje dostupne. Dodatna pitanja i ostatak stvari takodjer ocekujem u Vasem postu. Do tipkanja!

edit: Neki od mojih radova, tekst sam nabacio samo radi autentičnosti slike. Daleko bolje cu ga uklopiti u slucaju da se netko odlucio za neki od vec izradjenih potpisa :)

sign_1_vutraorg.jpg


sign_2_vutraorg.jpg


sign_3_vutraorg.jpg


sign_4_vutraorg.jpg



sign_5_vutraorg.jpg



sign_6_vutraorg.jpg



sign_7_vutraorg.jpg



sign_8_vutraorg.jpg



sign_9_vutraorg.jpg



sign_10_vutraorg.jpg



 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud and Сјај

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
525
557
113
balkan
Draga Oprah, hvala ti na izradi potpisa, kreativnost ti je vrh, sviđa mi se vrlo uradak!
Smijehovi me lome, jer ovi listovi kao da rastu iz mene... Zahvalan do plafona! ;)
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Hehehe,meni se svidja!
Dobra fotka..a mozda da natpis bude iza glave,ili ako bi moglo da se uoblici kao oreol..hehe.. e jeste dobra fotka!

edit:
mozda je malo veca za moj ukus. Previse mi to nesto odvlaci paznju. Mozda tripujem.

al fotka je ludilo..za majicu bingo;)
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
Sulundar je napisao(la):
.....ili ako bi moglo da se uoblici kao oreol..hehe.. e jeste dobra fotka!..........al fotka je ludilo..za majicu bingo;)

da...lebdecha aureola iznad glave.koja je od txt-a "vutra.org"

ili kao lovorike..samo sa listovima marihuane.."travarike"
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Nisam o majicama ni razmisljao. Ali nije mi ni to problem napraviti u slucaju da postoji zelja i volja da se ta majica i izradi. Sve zelje se mogu ostvariti sa moje strane :)
 

x-cluber

Aktivan Član
17.07.2012
125
4
18
45
Draga Opra,

pozdravljam tvoju ideju, i jako mi se sviđa. Pretpostavljam da će sada da te zaspu sa zahtjevima,
pa sam ja svoj potpis sam napravio. Ako budeš trebala ikakvu pomoć, slobodno zovi :)
Usput da dodam, da jako volim tvoju emisiju i da svaku s nestrpljenjem očekujem... buaahahahahaha... nemogu više kenjat :) prerano je :))))

Uglavnom ako zatrebaš pomoć oko potpisa samo javi... pozzzz.... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Nope.
Da ne bi još sada imali 1080p wallpapere u potpisima. :icon_rolleyes:

Potpis može biti visine do 4-5 linija teksta ili slika maksimalno 80-90px (širine max 500px).
Također slika mora biti u duhu foruma, npr. ovaj potpis od clubbera je odlično napravljen i paše uz forum.
Dok su skoro svi* oni primjeri vaših radova bez ikakve veze/smisla/značenja osim možda nekog kvazi stilsko-umjetničkog
izražaja s par filtera i brusheva. (nhf) *Delboy i Oprah su ok.

Na svim ozbiljnijim forumima je zabranjeno ikakvo postavljanje slika u potpise jer odvlači pozornost i razbija fluidnost teksta/rasprave.
Tako da je potpis po gore navedenim pravilima sasvim razuman i prihvatljiv ukoliko želimo održati forum na određenoj razini ozbiljnosti.

...
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ja sam napisao tako kako sam napisao. Moja greska sto se nisam posavjetovao sa Vama. Znaci 90 x 500 bi bila dozvoljena velicina signa? Ako su to ogranicenja onda treba editirati glavnu temu. Sto se mene tice tema moze ostati i dalje cu raditi potpise samo po tim pravilima...ako ne, slobodno sa temom na groblje, moja ideja je bila samo malo googlu dati slika koje ce indeksirati na kojima ce biti link na site. U svakom slucaju jos jednom sry sto se nisam prije posavjetovao...

edit: takodjer naglasavam da svi ovi gore signovi imaju vutra.org samo da pise nesto. Ako netko preuzme od postojecih potpisa radim na uklapanju fonta, dodavanju vutra loga i sve sto ide uz to

ps. neki od gore postanih potpisa su radjeni nerijetko preko 3 sata,prosjek layera na kraju potpisa je 130, da ne bi ljudi stvarno mislili da mogu tako nesto napraviti sa par brusheva. Btw gadnu vibru sam dobio upravo ovaj tren :/
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
Oprah daj mi potpis.....eve ti foto,uradi nesto...


Uploaded with ImageShack.us

ili ovaj mozda jos bolje-

i to samo ovog levo plavog da uzmes i ja srecan...taman ima lisca svud oko njega,uz malo prepravke i eto mi sign-a.....
jel ti to radis iz entuzijazma,il' treba da te platim?
Uploaded with ImageShack.us
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ganja_farmer.png



hehe,Oprah jel bi mogao meni složiti neki potpis od ove slike,ovo je inače legendarna igrica marihuana Farmer po kojoj sam i uzeo nick. :)
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
travahr je napisao(la):

jes' vala lol
al' iskreno-MRZIM WOW,ja igram samo wc3 'the frozen throne'....jbg,budi musko,vodi celu armiju,a ne k'o p..ka,samo jednog karaktera .D
a i mrsko mi placati pretplatu,a ovo je dzaba .D
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Potpisi ce biti do sutra navecer gotovi. Zanimljive slike :)

edit: loop radim signove iz entuzijazma. Poprilicno sam se namucio da izrezem ovog tvog plavog pandarena ali eto pogledaj pa ocjeni. Moja preporuka da centriras potpis u sredinu, puno bolje izgleda




loop_sign.png


Druga verzija je bez ovog @ ( at ), pa si izaberi :p


loop_sign_vutra.png



Stigao sam napraviti u roku 24 sata oba potpisa. Nadam se da ce Vam se svidjeti!

ganja_farmer_sign_vutra_org.png
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Drago mi je da ti se svidja. Ako trebas pomoc kako postaviti potpis i uskladiti link na grow s njim samo pisi u inbox. Btw travahr evo ti avatar samo transparentan. Ljepse izgleda kontam bez te podloge :)

travahr_vutra_medicina_oprah_avatar.png
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Vi zadovoljni ja zadovoljan :) Ako imas poteškoča staviti potpis mogu ti ja dati kratke upute ako hoces. U inbox ili ovdje meni je svejedno, svakako planiram sutra napraviti mali "vodič" kroz taj dio foruma :)
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
daj,daj...bas sad htedoh da te pitam...probo sam da iskopiram pa ubacim al mi prijavljuje da mi je BB code veci od dozvoljenog broja karaktera.STA GOD to znacilo,ja se u kompujtere razumem k'o moj svedjanin u arapski jezik.nish' ne kontam...daj neki vodic i jos jednom HVALA!!
edit-i kaze da imam vise linija od dozvoljenih,kako da smanjim linije opraaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhh....daj,ocu da okacim potpis....treba mi...:bananica