grow 250HPS 12/12 iz sjemena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
pozz. groweri evo mene sjednom idejom koja ce nekome biti smjesna a mozda bude i od koristi
ideja je ta da korjenje ima vise kisika

malo sam se namucio da ne ostetim korjenje i samoj biljki nestvorim stres dok sam prosjeko ovu rupu
evo slikica kako to izgleda i nadam se da ce moj trud biti od koristi

i glavni vrh kako sad izgleda a nakon ovog mog pokusa cemo vidit jeli stanje pozitivno ili sje....

ovoj bi radio LST ali sam s prostorom ogranicen u boxu

i klon koji je juce zasadjen, pusti dve/tri zilice bez hormona a druga dva neznam kada ce
 
  • Sviđa mi se
Reactions: upitnik???

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
joj joj ,,, ako bi vent stalno radio to nebi bilo dobra al treba probati ... stvarno nisam pametan dal je ok al eto probaj pa ce mo videti pazio da ti se biljka nepresusi :)
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
znam da ce trebati cesce zaljevati ali to nije problem
vent mogu stelat kako da radi, brzo-polagano ali se ja ipak nadam da ce imati pozitivnog utjecaja utjecaja
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Sveti svaka čast za uloženi trud i inovacije koje dodaješ + naravno ....
E sad ovo da kažem pa neka me neko isravi ako grješim:
1. Nadam se da nisi zazno korjen biljke i šteta što nisi to prije već uradio kad si imao pameti ali dobor se obučavaš kroz Grow nesumnjam da če sljedeći biti onaj pravi i teći glatko....
2.Mislim isto da neće biti pametno vent radi cjelo vrjeme jer će presušvati zemlju a česta vlaga i zaljevanje isto tako neće biti dobro to je opće poznato.... Već si u pokusu pa onda deri ako želiš baš neće nam biti viška ta info... da dobro radi.
Znam kako govoriš da čeato zaljevaš jesi li razmislio kako ti je zemlja loše složena drenaža ili šta pa nestane vlage nakon zaljevanja za malo vremena. Ovo ti govorim jer su mene jednom gonile takve muke nisam dovoljno nabio zemlju zna se koliko je normalno ili dovokljno i onda svaki dan sam zaljevo i biljka mi je pred kraj zakazala jednostavno korjen je pojeo zemlju skoro cjelu.
3. Peroxid ako misliš da ti je problem sa Co2 i da nediše dovoljno zašto nisi probao kad već svašta probaš dodat Peroxid ja sam sa njim rješio te muke oko korjena i Co2 bar toliko da biljke komotno prežive Dana koliko treba.

Opet kažem bez zamjerke super ideja za Vent.../Rupu pratim naravno kao i cjeli dnevnik i zanima me reakcija jer je to najmanji problem staviti na tajmer pa i na svaku posudu u buduće........

Sretno i javi ako ima kakvih promjena....
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Mislim da ces tako samo isusivati deo zemlje brze a koren nece videti koristi jer biljka ne dise preko korena+svetlost koja moze dopreti do njega... Jednostavno ne znam cemu to?
Bolje je vent iskoristiti za poboljsanje postojece ventilacije u box-u,jer tu je bitno imati svez vazduh... Ali kad si vec uradio,ajd' da vidimo kako ce ici dalje...
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
Evo da ja ne izmisljam previse toplu vodu koja je izmisljena odavno, danas sam skino vent s saksije i zakrpo saksiju dok slucajno nebi bilo kasno.
Posto se sporo susi boja za drvo uzel sam jupol za zidove i sve fino pofarbo i instalirao ventilaciju koje uopste nije bilo dosada a alu foliju sam ljepo bacio ca da mi nesuska po glavi, dva izbacuju, jedan ubacuje zrak i kad nabavim jos koji vent budem ga stavio da ubacuje


jos na ovom ormaru cu jedna posebna vrata napraviti da bude sve zatvoreno kako treba a da svjetlo ne curi van
eto toliko za sada
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
evo kako sam ofarbo box i stavio ventilaciju temperatura nije veca od 26,27 stupnjeva i biljke su mnogo veselije, svi su listovi podignuti prema svjetlu
i sve jedan vrhic je pun trichoma, skoro pa svi
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
lepo je to konacno si se opametio :) salim se ja...

nego jesi razmisljao o lst posto bi siguran sam tako dobio mnogo vise a i lampu bi moga do spustis nize ja da sam na tvom metu razvukao bi te grane po celom boxu koliko god dole moze i spustio bi lampu i nek se sunca biljka :) rzmisli o tome mnogo dobra stvar :)
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
e moj zoki probo sam raditi lst ali bas i nejde, dosta su drvenaste grane i sada sam joj sigurno stvorio novi stres a nisam nista uradio
da mi je box barem jos 10x10 siri bilo bi super ali nema veze neka stoji kako je bolje da nediram nista
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
u tome i je problem sta je drvenasta i malo jace sam napel i pri vrhu je malo rascjepila se grana al ce doci ona sebi tako da na njoj nema radnje LST jedino na ovoj manjoj radim
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
kad savijas grane to radis lagano i svaki dan po malo ne odjednom skroz do dole,i nemoj puno stezati konopac jer biljka nece moci luciti sokove...
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
juce sam ih ispiro s po 5 litara kisnice prvi put a danas sam grane malo namesto da imaju sve isto svjetlosti
toliko za sada dok necepnem hed :) lol
salim se
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
pa ce biti:bong7bp:
jedino me ubi ovo cekanje, nesmrdi uopste ali kad ju mirisem iz bliza ima neki specifican preheben miris, neznam kako bi vam opiso a na nesto me podsjeca a pojma neam na sta, ali bas fino mirise
posto nevolim cekati sljedeci grow radim bez lst tako da ih bude vise da mogu cepati hede na jednoj dok druge rastu:rofl:
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Meni lici kao da pokusavas ponovo u veg biljku koja je cvetala i posecena? Ako je tako obavezno izvesti da li je uspelo...
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
da ta biljka je posjecena i za sada je na 12/12 ima par malih grana koje polagano rastu a cim dojde ljepse vrjeme iznescu je vanka pa sta bude bude
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
evo danas sam obadve biljke prihranio s po 10ml plantele cvjetala na svaku 1,5 l kisnice i sve skroz zute listove posjeko da na ovoj drugoj biljci vrhovi imaju vise svjetlosti, lampa je od vrhova udaljena oko 15 cm a temperaturu sam se potrudio da ju odrzim u normali zadnjih tjedan dana: nocna od 15-19 C a danjska od 23-29 C


svi vrhovi su puni kristala kao i ovaj, jedan sam vrh osjeko i ostavio da se polagano posusi i iznenadio sam se kad sam zapalio