Grow u vikendici

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
E vidis u pravu si da si promasio ceo fudbal.. Iskreno ne znam sta se prije u lazaretu sadilo al se ne sjecam kad me nesto zakucalo...A ne vjerujem da su se tamo automatici sadili.. jbga ja sam takav u svemu pretjerujem, kad se ima razbacuje se kad se nema nema se(Evo a od jucer se nema).. od zadnjeg growa je proslo 5mj , navecer stucem obicno 5 familiy frostova tako da hop hop potrosilo se, a i druga stvar nestrpljiv sam tip do yaya,cudi me da mi i prvi grow uspio ..
Mislis da se komercijalni grow radi sa 400w i 100x100 satorom oi da imas grow svaka 3 mjeseca?:fuck::thumb::thumb: mozda neko da ko se bolje kuzi da..
I mislis da se na vutri traze savjete za komercialni grow?? Pored toolko stranih foruma??glupani mozda da..
A i ustalom kolko citam autosi navodno imaju veci cbd a navodno od njega se lakse spava, a ja sam bedtime smoker.. S kojim god sam starijim growerom on line prico svi pljuju kao po autosima , kao za to vrijeme i foto daju taklo malo bla bla..A do sada nisam ni jedan from seed to Harvest under 80 days nasao na netu od fotosa, pa me vec lagano te photo spike idu na k... Ako me kuzite... Evo imam sad taj jebb cheese u malom boxu jer je od auto ispao da je ipak foto i bas me zanima kolki ce BiT jaci od afgan kush rydera il onog unknowna... A grow ce trajat jedno mjesec dana duze... cum over and out!! D.K!:cool:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ja te ne kuzim definitivno, kao ni tvoju spiku u ovoj temi. cemu to o auto/foto u ovoj temi i sta sa temom, ostaje jedino yard jer se autor nije javio od 06.07.2015 a nista veliko nije rekao
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Ne da su bolji, nego da mi netko crno na belo dokaze da su foto bolje...
Eto samo to...
A svi iovako znamo da su autosi buducnost growanja,indoor.. ;)
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
To je tvoje misljenje... kako da te uverim? Ja nisam ovde da uveravam nikoga,to je moje misljenje i iskustvo... ja imam i autose i foto,obe isti strain... tako da osecam sta je bolje,bar mene tako... to je tvoje misljenje,ja postujem to i ne treba mi nikakav dokaz... samo opusteno bez natezanja bro ;) i ae smotaj jedan :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Da je sve to brze, bolje i vise, onda bi u americi i u amsterdamu prodavali i sadili automatike. Kad si vidio da se prodaje auto cvijet ili BHO ili hash od automatika? Ili da netko uzgaja automatike za dispenzerije. Automatici su stvoreni iz potrebe....barem kolko ja znam
 
  • Sviđa mi se
Reactions: đokson

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
@PowerSeed a nikako eto kako..Mozda danas sutra u Italiji napravimo meeting pa onda degustiramo auto vs foto drukcije ne znam :D .. Ne znam ja sam bio zadoovljan s mojim zadnjim growom (super hashom pogotovo) zvaka se isto pokazala kao lijep dim za druzenje al ne za zabijanje/spavanje..
@L0oD ma nisam ja napet brate, samo sam strastven u raspravama NHF,mozda nekad djelujem bipolarno al su mi ovdje stvarno super dragi svi i sve vas cjenim , barem po ovako virtualnom dojmu dobijenom o vama..
@Stipe mentoru, rode, pa nemoj se ljutit samo raspravljamo, nit bio u usa , nit ikad pusio nesto izvana pa ne znam.. al kad vidim kako neke breed kuce tretiraju autose i sta rade s njima mislim da imaju veeliku buducnost... Mozda se varam al...
Sve u svemu eo eod i LAV JA ALL!!!:vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Eto ja odmah uočih razliku. Kažeš da je tvoj super hash auto "lijep dim za druženje, ne za zabijanje/spavanje". Ja sam prije 7 dana skinuo jednu granu sa svog foto Super Hasha, sušio sam ju 5 dana i 2 dana sam ju držao u tegli u mraku da izađe klorofil. Sinoć sam zapalio pljugu za probu, izgubio sam svaku verbalnu sposobnost, udarila mi toplina u lice, uši se užarile, osjećaj kao da me vlak udario, nisam znao tko mi glavu nosi. Sjeo gledat TV i zaspao za 20 minuta. Što je najbolje ta grana za probu je skinuta 14 dana prije, za sedam dana ide dole i ostatak, i već me strah pomisliti kakav će rad tek onda da bude
229.gif
.