GrowBox 600w SKUNK#1 Malo saveta nije na odmet, pocetnik :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GreenBiker

Aktivan Član
27.11.2011
102
13
18
36
Pozdrav

Nigde jarane u 30tom danu cvetanja sam i sve je ok, hedici se pune polako ali sigurno al nemam trenutno s'cim da slikam. Tako da ne mogu da update- ujem nista, al bice za koji dan nadam se.
Reci mi samo jel mogu da cupav ove dolje listove velike sto su pozuteli, ovi mali sto su pozuteli sami otpadaju ali ove velike zute moram ja da cupnem :) to su ti FAN listovi ako se ne varam?
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....ako su zuti mozes ih skinut, al nemoj previse, sve umjereno......
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
Vipla_SM je napisao(la):
... ovi mali sto su pozuteli sami otpadaju ...

koji mali, mislis na mlade listove il'? ne bi valjalo da ti zute i otpadaju mladi listovi na pola cvetanja, pa moram da pitam posto nema fotke
 

GreenBiker

Aktivan Član
27.11.2011
102
13
18
36
Naravno brate umereno ih i skidam.
Poweru dole skroz na zadnjih granama nisu bas mali ali onako malecni naspram FAN listova pozute i sami otpadnu to kontam da je skroz normalno ( ispravi me ako gresim ) a te velike fan listove isto kad po zute skroz iscupam. Malo mi je guzva u boxu i slabo im dolazi svetlo do onig doljnih grana, pa i nisam bas zadovoljan sa tim dole cveticima - hedicima kako da ih nazove imaju po par dlacica ali skroz bezveze nzm dal ce ista biti tu al videcemo. Eto ukratko sve, a stavicu i koju slicicu sutra najverovatnije.
 

cannabis_connoisseur

Aktivan Član
18.10.2008
202
1.185
143
kad ti gornji vrhovi budu spremni za harvest sIobodno odreži gIavni vrh i ostavi još neko vrijeme da ti se pumpaju i donji vrhovi :)
 
09.12.2010
15
0
0
45
sasvim normalno za skunk 1 ...donji ....kod lemona sam dozivio da zadnji tjedan sve posise i iz gornjih dok je skunk 1 ostao zdravo zelen do kraja osim donjih ofc ...ne znam da li ce ti se svidjati dim meni je bio to hursh za grlo i neukusan puca ok ali okus 0:) ( pk cijelo vrijeme oba dve vrste u istim uvjetima:) zato no worry sto se hedova tice cista petica za skunk 1 tvrdi ko kamen ogromni jos samo da je ukus pfff i racunaj 110 cm biljke nije da su malene meni je jedva 5 stalo u 1*1*2m...btw moje su pocele same cvjetat nakon 6 tjedana nije da ih mozes vjecno drzat u vege stageu
 

GreenBiker

Aktivan Član
27.11.2011
102
13
18
36
weed_lover je napisao(la):
kad ti gornji vrhovi budu spremni za harvest sIobodno odreži gIavni vrh i ostavi još neko vrijeme da ti se pumpaju i donji vrhovi :)
Dobar savet, videcemo kako ce to izgledati sve kad dodje dotle ali msm da cu te poslusati svakako.
 
09.12.2010
15
0
0
45
neki vole vise komada ali manje neki manje komada ( optimalno ) ali vece biljke ...ne znam zadnji put kad sam stavio 6 u metar sa metar katastrofa guzva ...1 otisla zadnja dva weeka za degustaciju ostale 5 ..taman : sad oet idem na 6 s tim da jedna odlazi zadnja 2 weeka u pluca ..inace je je jaka guzva ofc ako nije neki auto...flower...
i ako idete do tad kad sama sazrije i pocinje cvjetat ( tipa 6 tjedana za sorte koje sam sadio do sad) i ispadne visina +-10 cm od propisane ,na sve su mislili ..pff genetika
vidim da ih imas 8 mislim da ce bit guzve i da side branches nece biti top hedovi ..meni je na skunku 1 side bio isto ogroman kao main cola skoro on je tipican za to high yield ...etc..
ugl prelijepe su jedva cekam svoje da porastu 4 ti dan im je tek ..iso sam na super lemon haze rekao moram to probat ...a i po kanaboidima je najvisa u klasi ( za ulje savrsena sativa:) )
 

GreenBiker

Aktivan Član
27.11.2011
102
13
18
36
PowerSeed je napisao(la):
koji mali, mislis na mlade listove il'? ne bi valjalo da ti zute i otpadaju mladi listovi na pola cvetanja, pa moram da pitam posto nema fotke

Eto i fotki, sta kazes poweru groweru jel sve ok ? :) Pozdrav
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
cim se ne javljam znas da je sve ok, jedva cekam fotke sa harvesta, samo strpljivo i cool, presao si pola puta, kad poskidas neces znati gde sa tim ;)
 

GreenBiker

Aktivan Član
27.11.2011
102
13
18
36
da, e sad zaboravio sam sta treba da radim sad u ovoj drugoj polovini cvetanja i pred skidanje? A susiti mislio sam u potkrovlju na promaji, e sad sve zavisi od hladnoce :) ako bude bas hladno gore onda sam kontao u boxu da ih i okacim da se suse i da napravim tu isto nesto i sa vent i grejalicom neko kao kruzenje vazduha nzm ni sam.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
u narednih desetak dana jos mozes djubriti, ali 15ak dana pred skidanje teraj samo sa vodom. potkrovlje je dobra ideja ali vidi kakvo ce vreme biti za jedno 3 nedelje, izmeri eventualno temperaturu koja je tamo, pa ako ne ide ostaje ti box, sasvim ok resenje
 

GreenBiker

Aktivan Član
27.11.2011
102
13
18
36
ma ja sam prijatelju zavrsio sa djubrenjem jos pre 5 dana :) Znaci nema nekog fantaziranja pred skidanje osim onog ispiranja vodom pa 2 dana mraka i to je to ? A kolika je temp. za susenje odgovarajuca?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
ajd onda, evo ti na drugom jeziku ako vec ne razumes hr: "Temperature in the space should be between 21°C and 26.5°C, with the lower to mid-range preferable.The closet should also be able dark. At this point, heat and UV rays are the two main enemies of THC, the active ingredient in your marijuana buds. A small oscillating fan is a must as well. Also advisable is a gauge to measure the humidity in the room. This is especially important in areas such as a basement or tropical climates, as too much humidity will extend the drying time and perhaps bring on mold in the marijuana buds."
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
ako bas hoces, evo google se potrudio, uzivaj ;)
"Температура у простору треба да буде између 21 ° Ц и 26,5 ° Ц, са нижим до средине опсега преферабле.Тхе ормар такође треба да буде у могућности тамно. У овом тренутку, топлоту и УВ зраци су два главна непријатеља ТХЦ, активни састојак марихуане у пупољцима.Мали осциловања вентилатор мора такође. Такође, пожељно је мерило за мерење влажности у просторији. Ово је посебно важно у областима као што су подрум или тропске климе, као и превише влажност ваздуха ће продужити време сушења и можда донети на калуп у марихуане пупољци."
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.