Guerilla Farming - Prvi Grow (Hibrid)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
https://www.vutra.org/topic/10131-pravilnik/

5. Ne citirajte bez potrebe
Korisnici često bespotrebno citiraju poruku i umnožavaju tekst koji se već nekoliko puta pojavljuje na istoj stranici. Brišite delove citata i ostavite samo ono što je zaista neophodno. Ukoliko se poruka na koju odgovarate nalazi odmah iznad vaše, gotovo je sigurno da nema NIKAKVE potrebe za citiranjem jer je jedan pogled na gore dovoljan da se vidi na šta tačno odgovarate.


https://www.vutra.org/topic/10178-kako-napraviti-ionizirano-koloidno-srebro-za-proizvodnju-feminiziranog-sjemenja/
 

Halogeni

Aktivan Član
29.06.2013
56
15
8
Izvinjavam se nece se ponoviti. Sad sam razumeo kako sve funkcionise. :D



UPDATE!
Nikla biljcica :D :D :D :D :D :D

DSC00040.JPG

A u drugoj saksiji je tek danas presadjeno proklijalo seme iz nakvasenog ubrusa.

DSC00042.JPG

Sajt (koji nisam uspeo da slikam) je izuzetno dobar, skriven i sve to, ali jako lako pristupacan. Kad bi neko bas hteo tu da dodje, ne bi mu bio problem. Pa sam uzeo da istestiram da li dolazi tu neko. Uzeo sam 50 dinara, stavio sam tu na sajt, i prekrio sam da izgleda kao da je ispalo. Biljka ce tu biti za 15-ak dana, malo da izraste kuci u saksiji pa u prirodu. :D
Ako za to vreme niko ne uzme pare, znaci da niko tu nije zalazio i da je bezbedno.

Videcu da za 2 biljku nadjem drugu lokaciju za svaki slucaj...mozda nesto bolje nadjem za obe!
 

Halogeni

Aktivan Član
29.06.2013
56
15
8
UPDATE
(nema slika :p )

Obe biljcice su mi nikle, veceras idem u sumu da ih stavim tamo...ostavicu ih idalje u saksiji, ali cu iskopati rupu da ubacim celu saksiju, pa za 10 dana dok ojaca korenje malo da direktno presadim. Slika ce biti veceras ili sutra, videcu kako se potrefi, u svakom slucaju, odlucio sam da promenim sajt, jer je isuvise blizu puta. Dobro je ustekan, ali ako neko odluci da sidje i da vidi, lako ce to uraditi. Tako da cu otici 10 metara dalje od puta na slicnom mestu, ali nece se iz daljine videti toliko.

One pare koje sam stavio na sajt da vidim da li ce neko da uzme...nije uzeo niko. :D
Tako da verovatno tu nece niko dolaziti, ali ipak cu pomeriti i jos bolje ustekati. Napravio sam automatski sistem za zalivanje na kapljice...
Malo sam nervozan sto saljem biljke u prirodu veceras, ali tako mora. :D

Veceras uvece kad ne bude bilo nikog krecem u akciju. Samo ja, mali budak, 2 saksije sa biljcicom i malo nade. :D
SLIKE USKORO!
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
joj što volim ovakve dnevnike :D ono,tek na drugoj strani biljčica nikla.....
nema potrebe da apdejtuješ svakih 5 minuta,osim ako ti namera nije skupljanje postova ;)
jednom u nedelju-dve je sasvim dovoljno

sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke
16.09.2012
10
0
0
47
Brazil
da i pripremi si sve pogledaj put kojim dolaziš na sajt i sve ..di ima sunca i itd..i pazi sa polako..ako ti je blizu cesste negdje stari moj to ti u cvatnji smrdi full osjeti se..
 

Halogeni

Aktivan Član
29.06.2013
56
15
8
UPDATE :(

Vratio sam se sa more pre 2 dana, otisao na sajt i gledam NEMA MI BILJKI!!!!!!!
Flase koje sam stavio da same zalivaju biljke su pune, znaci nisu zalili, biljka se ili osusila ili nije prezivela prebacivanje iz saksije u zemlju. Nasao sam 1 mali listic osusen, popusio sam ga, i potvrdio sam da mi je crkla biljka. :sad2:

Ljudi, sledece godine pocinjem opet! Steta sto se ovako desilo, necu imati svoje hedove,.,..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
Halogeni je napisao(la):
...Flase koje sam stavio da same zalivaju biljke su pune, znaci nisu zalili...
ko nije zalio? presadjivanje je najkriticniji momenat, nije pametno ostaviti biljke tek tako nakon presadjivanja, al skola za sledeci put... i gledaj da ti se presadjivanje ne poklopi sa odlaskom na more ;)
 

Halogeni

Aktivan Član
29.06.2013
56
15
8
m a n d o r je napisao(la):
hahahahah šta si popušio??? :ludaci_lol:
Nasao sam na zemlji list zguzvan, uzeo sam i srolao, popusio i osetio ukus ono vutra! To mi je dokaz da mi je crkla biljka, i da je nisu ukrali.