Guerilla Garden 2011.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Kad bih naletio na tvoj garden, sjeo bih i cekao dok ne dodjes da ti dam ruku. :)
Predivno!

Nadam se da bi imao nesto za u rizlu staviti.... :)
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
Smatram ovo jednim od najboljih i najljepših dnevnika na forumu. Svaka čast!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
dnevnik možda i nije najljepši na forumu ali cijeli vrt i biljke definitivno jesu!
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Biljke su ti extra ali malo manje ih snimaj,tojest ne posecuj ih cesto,da te neko ne skuzi ;)
Bilo bi greota da se to desi nakon svog truda koji si stavio na ovaj sajt.Davnih dana sam imao jedan sajt veoma lep i normalno kad su pocele cvetati toliko su mi se svidele da sam isao tamo skoro svaki dan.Rezultat toga je bio prazan sajt jedan dan kad sam dosao :(

Btw rep za ovo sto radis,i jedva cekam videti hedove kako se obeseni sushe :)
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Parazyd je napisao(la):
Smatram ovo jednim od najboljih i najljepših dnevnika na forumu. Svaka čast!

Definitivno se slažem!!Da sse dijele neke nagrade za naj grow ovaj lik bi trebao dobit sigurno!+nekakvu naknadu za "pretrpjeli strah" :))
 

SecretGarden

Aktivan Član
26.05.2011
125
43
0
37
www.facebook.com
SenzaPieta je napisao(la):
Biljke su ti extra ali malo manje ih snimaj,tojest ne posecuj ih cesto,da te neko ne skuzi ;)
Bilo bi greota da se to desi nakon svog truda koji si stavio na ovaj sajt.Davnih dana sam imao jedan sajt veoma lep i normalno kad su pocele cvetati toliko su mi se svidele da sam isao tamo skoro svaki dan.Rezultat toga je bio prazan sajt jedan dan kad sam dosao :(

Btw rep za ovo sto radis,i jedva cekam videti hedove kako se obeseni sushe :)
SenzaPieta,i ja imam tu slabost da ih cesto obilazim ....a tek hedovi kad budu krenuli ...jednostavno dolazio bih svaki dan....hvala puno nadam se da ce doci do sushenja....

Blade je napisao(la):
Definitivno se slažem!!Da sse dijele neke nagrade za naj grow ovaj lik bi trebao dobit sigurno!+nekakvu naknadu za "pretrpjeli strah" :))

Haha Blade...ne trazim nikakve naknade -samo nek biljke "prezive" leto i to je to ....:spliff:
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
Pitao bih te nesto...
Da li imas jos nekog tko ti pomaze s cijelim sajtom ili si sve odradio sam?
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
Oko sokolovo ;)
Zapamti da ti ama bas nitko nije od povjerenja osim tebe samom sebi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.