Hesi gnojiva pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Samo root onda. Full doza.
2 tjedna u 1L zemlje...... hmm, ako rastu normalnom brzinom bit ce guzva.
Kako god, do presadjivanja ne treba gnojit, kad sjedne u novu zemlju opet ne moras gnojit sljedecih cca 2 tjedna ovisno o velicini biljke koja ce bit. Plagron nisam koristio pa ti ne mogu puno rec, nebi smio bit problem.

Otvori dnevnik pa da mozemo pratit velicinu biljke i promjene. Tesko je ovako napamet bilo sto pricat.
 
12.02.2015
86
4
8
aha ma ne, presadit cu ih onda danas sutra, ja sam mislio da im je to dovoljno pa zato. za plagron sam pitao jer sam vidio u videu od j.cervantesa se drzimo priblizno iste zemlje al ak nece biti problema onda zanemari. za dnevnik cu jos vidjet nemam bas puno vremena a box nije bog zna sta pa mem malo stid haha. i hvala na pomoci
 

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
467
63
Ja ga trošim od svoga prvog unutarnjega uzgoja,u poćetku sam znao pogrješiti i koristit ga dok su biljke stare tjedan dana,naravno držao sam se tablice,pošto i nije jeftino taj star paket prešao sam samo na kupovinu od većega pakiranja i to bi podjelio sa frendom jer ispada mnogo jeftinije!!Npr Hesi fosfor pola litre 53kune;a5litara184 i tako sve ostalo!Ako imaš nekoga frenda kupite popola a prođete puno jeftinije,odlićno je,mene je oduševilo,a vidjećeš i sam,a za van je isto ok ali izađe preskupo to odradim sa plantellom!!:thumb:
 
12.02.2015
86
4
8
da li se bloom daje do kraja cvjetana zajedno sa fosform ili da ga prestam davat kad krenem davat fosfor? sad mi se nalazi u 4 tjednu cvjetanja 2 dan
 
20.09.2015
9
0
1
30
Evo da ne otvaram novu temu, nabavio sam hesi bloom, pa me zanima dali da krenem sa punom dozom (pise 4ml na litru) ili za pocetak neki drugi rezim? kolko cesto se gnoji? svako drugo zaljevanje?
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Uz Hesi Bloom ti treba i F+
Full doza je 5ml na litru ali to nedajes dok neudjes u drugu polovicu cvijetanja kao ni i F+.
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Bloom dajes svako drugo zalivanje 50ml na 10l, a fosfor+ ubacujes posle 21dan cveta 25ml na 10l, uz to dodajem i boost 20ml na 10l<<vidi nabavi odlican je.

Btw koji su dan ti automati ?
 
Poslednja izmena:

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Ako su izbacili pistile kreni sa pola doze bloom-a pa vidi kako reaguju, sledece zalivanje voda, pa posle toga full doza i sve tako do kraja, kad zabele vrhovi u igru ubaci fosfor+ i boost.
 
17.11.2015
252
118
43
imam 3 automatika jock horror, kasno sam krenuo sa gnojenjem, samo hesi bloom prvi put, a druga dva sam dodao i phosphorus, zalivam ih na nekih 5 dana, otprilike im tad zafali, cekao sam i duze ranije ali mi je jedna prilicno ozutela od gladi (cilijeva konstatacija), a ono sto me interesuje, jesam pogresio sto sam svako zalivanje gnojio? prvi put sam samo nesto manju dozu, nekih 70%, druga dva sam punu, nisu se bunile, sinoc je bilo zalivanje, pa postalvjam pitanje iz razloga da bih znao sta preduzimam AKO nije trebalo da se gnoji svaki put.. sinoc zalio, jutros mi izgledaju normalno, bez ikakvih nepredvidjenosti :) hvala unapred