Hipertonus i ulje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
04.09.2014
22
4
0
Pozdrav, naime mojem dijetetu sa 3 mjeseca je hipertonus dijagnoziran. Pošto sma pričao sa ženom o tome i kanabisu zanima nas dali bi moglo dijetetu to pomoć?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
al ne pomaze bas
Ti se šališ ili? Jer samo šala može ovako zvučati ili je neki drugi trik u pitanju.
Dijete ima 3 mjeseca starosti.
Hipertonus je dijagnosticiran kad?
Vježbe ste počeli kad?
I da vježbate od rođenja(a ne vježbate jer je nemoguće) to je samo 3 mjeseca. 3 mjeseca je ništa. Kad krene vrijeme hodanja onda se vide rezultati(iskustva drugih ne moja). A to nije mjesec-dva nego godina-dvije.
Strpljenja.
I mislim da ste na krivom forumu, za pitanja o maloljetnom djetetu svakako.
 
04.09.2014
22
4
0
Avantura je napisao(la):
Ti se šališ ili? Jer samo šala može ovako zvučati ili je neki drugi trik u pitanju.
Dijete ima 3 mjeseca starosti.
Hipertonus je dijagnosticiran kad?
Vježbe ste počeli kad?
I da vježbate od rođenja(a ne vježbate jer je nemoguće) to je samo 3 mjeseca. 3 mjeseca je ništa. Kad krene vrijeme hodanja onda se vide rezultati(iskustva drugih ne moja). A to nije mjesec-dva nego godina-dvije.
Strpljenja.
I mislim da ste na krivom forumu, za pitanja o maloljetnom djetetu svakako.
Ne več 2 mjeseca vježbamo svakim danom ispočetka.. sa mjesec dana je počelo vjeźbanje jer je več tada dizala beba glavu , ok hvala vam . a forum pratim več 4 godine , ali tek nedavno se registirao .
može lock
 

NEURO BOY1

Aktivan Član
07.07.2014
76
65
0
73
azuzic43 je napisao(la):
Ne več 2 mjeseca vježbamo svakim danom ispočetka.. sa mjesec dana je počelo vjeźbanje jer je več tada dizala beba glavu , ok hvala vam . a forum pratim več 4 godine , ali tek nedavno se registirao .
može lock

Zbog jakih grčeva to je normalno kod djece stare do šest sedam mjeseci a ako se nastavi i poslje obavezno fizio terapija i pregled neurologa
 
04.09.2014
22
4
0
NEURO BOY1 je napisao(la):
Zbog jakih grčeva to je normalno kod djece stare do šest sedam mjeseci a ako se nastavi i poslje obavezno fizio terapija i pregled neurologa
da al formirana jedna strana mozga krivo uz sve to :/ bilo posvud ... nema mjesta di nismo bili sa njom
 

NEURO BOY1

Aktivan Član
07.07.2014
76
65
0
73
azuzic43 je napisao(la):
da al formirana jedna strana mozga krivo uz sve to :/ bilo posvud ... nema mjesta di nismo bili sa njom
To je već nešto konkretnije znači bili ste kod neurologa i obavili MR, CT i vi znadete uzroke problema atu naj bolje pomažu vježbe po bobatu koje jako malo fizioterapetuta zna osobito sa djecom ali ih treba što prije početi raditi da se stekne plastičnost mozga i da razvijeni dio preuzme funkcije nerazvijenog dijela, vremena je malo SRETNO!!!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Azuzic43,
Daj lepo stavi dijagnozu, sto su je doktori napisali, pa ce neko možda moći da pomogne.
Puno na forumu nas ima djecu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: azuzic43
04.09.2014
22
4
0
mazar je napisao(la):
Da pogodim, to ti je prvo dijete?
Avantura je napisao(la):
Nema potrebe, puno ljudi ne zna ništa o ovom problemu.
CilI je napisao(la):
Azuzic43,
Daj lepo stavi dijagnozu, sto su je doktori napisali, pa ce neko možda moći da pomogne.
Puno na forumu nas ima djecu.
mazar da
avantura :eek:k, prvi put krivo procitao
cill : ma ukratko , kako mi je zena pusila u trudnoci 1 kutiju prvih mjesec dana + antibiotik( koji nije smijela koristit jer je bila trudna mada nije znala ) krivo se razvijo mozak od cega je najvjerovatnije nastao hipertonus .
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Jedna osoba zrelih godina, kad sam je upitao da li je peglala pelene u to doba kad su joj djeca bila mala, njen odgovor je bio slijedeći:
"Prvom djetetu (najstarijem) sam peglala godinu dana, drugom (srednjem) sam peglala 6 mjeseci, a trećem (najmlađem) nisam ni peglala..."
Htjedoh da kažem svi smo isti, tako sam i ja treperio kod prvog, pa malo slabije kod drugog, itd...
Samo opušteno, držim fige da sve bude u redu, :vb_wave:
 
04.09.2014
22
4
0
mazar je napisao(la):
Jedna osoba zrelih godina, kad sam je upitao da li je peglala pelene u to doba kad su joj djeca bila mala, njen odgovor je bio slijedeći:
"Prvom djetetu (najstarijem) sam peglala godinu dana, drugom (srednjem) sam peglala 6 mjeseci, a trećem (najmlađem) nisam ni peglala..."
Htjedoh da kažem svi smo isti, tako sam i ja treperio kod prvog, pa malo slabije kod drugog, itd...
Samo opušteno, držim fige da sve bude u redu, :vb_wave:
heh :) ma sve mora biti ok :)
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Azuzic43,
Ja znam cure koje su pušile cjelu trudnoću, pile alkohol, jele tablete, zanosile,
rodile i djetetu nista.
Osobno mislim, da nije greška u tome, nego se nekima slučajno dogodi. Zao mi sto
se to vama dogodilo. Nije smak svjeta.

Da ti moju izkusnju ispričam.
Kada sam kod prvog djeteta isao u bolnicu na porodzaj žene, so doktori predugo
čekali carski rez/žena se kod bokova nije mogla dovoljno otvorit, da bi dijete izašlo/
Dijete se rodilo sa glavom slično jajetu. Išli smo na fizioterapiju, plašili nas da ima
sum na srcu. Prohodala je 3-4 mjeseca kasnije. Ja sam se puno trudio oko djeteta i sada
je zdravo, napredno i nikakvih poteškoća i posledic.
Samo hrabro nije vaša krivca, rjesice se. Samo treba se ukvarjat, igrat, pričati sa djetetom.
 
04.09.2014
22
4
0
heh , hvala chili
nova stvar: jednom doktoru s kojem sam bio na kavi( radi u svicarskoj ) je rekao za kanabis ulje da moze pomoc ... al financijska nam sitlacija trenutno katastrofa :/
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Očekivan slijed teksta od tebe, ovo zadnje. Čitajuči sve tvoje postove(nemoj da ih citiram molim te) na ovom forumu meni se čini da ti muljaš i grebeš se za travu, svaka čast na ideji. Ne trebam ti govoriti ishod toga, pravilnik je jasan.
Mislio sam bar da češ nastaviti o tome kako napreduje fizioterapija umjesto da češ plakati kako je financijska situacija loša a trebaš travu, za dijete.I sad bi neko trebao tu još podržati drogiranje djeteta?
Da si posadio neki brzi automatik kad si otvorio temu več bi ti bio na pola cvijetanja.
Ali ne, ti bi djetetu od 3 mjeseca šta prije dao ulje. Ubij se.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.