HPS 400w, SuperHash auto & FastBud auto, 12/12 od starta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Auto Super Hash smoke

Kakav dim:crazyd: Neznam šta bi rekao jer sam prilično zamagljen...maglenke ne rade (taman radim drugu).

Ovo definitivno nije za day smoke,ovo je za uspavat konja! Napravio sam si jednu u 16h,u naponu snage jedva sam zadrzao oci otvorene...kakva relaksacija,kakva opća anestezija...odličan smoke za zavrsit dan u fotelji uz film,ali obavezno namjestit tv da se ugasi sam za 2-3 sata:razvaljen::

Nikako ne potiče na bilo kakvu fizičku aktivnost...okus nevjerovatno jako baca na limun...ovo je stvarno jak couch lock dim i defnitivno ne mislim vise pusit prije 20h.

Od "upravo radim drugu" do sada (skoro je i podimio) prošlo je cca 30 minuta,ukratko - glup ko' stup dim!:zvezda::

Nije mi sigurno u top 5,ali u pravom trenutku sjest će mi savršeno!

+ogroman yield,veliki autoflower
+relativno brza sorta from seed to harvest
+nikakvih problema,easy to grow
+cijena sjemena

-malo prejak couch lock - sedativ a ne couch lock :)


Fast bud auto smoke

Dim koji me oduševio! Konačno mental high i to totalna pozitiva! Ne baca u bed,nikakav couch lock...totalno puca na kreativu,akciju...samo sam upalio photoshop i prepustio se,sjajno! Smijeh,igra,druzenje...ne mogu zamislit trenutno bolji dim za to osim fast buda,iako nisam probao puno sorti.

Definitivno mi je fast bud najdrazi smoke od svega do sada,okus se dosta popravio od zadnjeg puta...citrusi se i dalje osjete ali nedoreceno,ASH je 100% limun okusa...ovo nikako ne mogu priblizit bilo cemu,+ jako slatkast okus u ustima...

+mala biljka,za stealth grow savrseno
+brzina from seed to harvest
+high
+također potpuno nezahtjevna biljka...

-trazi jednako svjetla,vode,hrane kao i kod ASH,a yield neusporedivo manji


Iskreno toliko me grow Critical Kusha i Violatora "izmučio" da sam bio lijen posvetit toliko vremena ASF i FB-u,ima dana kad ih nebi ni pogledao a ispred nosa su mi...i nisu se žalile,dovodio sam ih do totalne dehidracije...gladi...a uzvratile su mi nevjerovatno.

Od sad na dalje obavezno radim dehidraciju biljaka barem 1 mjesečno,zvuči logično priča o ubrzavanju metabolizma tim putem + korjen dođe do zraka.

Jao jao,od početka pisanja prošlo je sigurno 1h...čim sam se osvrnuo na smoke FB-u morao sam si ga i slozit,sad već pišem roman a mogao bi pisat do sutra...to je ono o čemu pričam...jedva sam odradio smoke report ASH a sad brijem da ću nakon ovoga otvorit notepad u kompu i samo nastavit pisat:rasta:

P.S.

Ajmo reć da je ovo bio live smoke report,prije svakog frisko napravljena...pale su i 4 pivice,pa sve uzmite s dozom rezerve :D

:vutra:
 

Prilozi

  • FAST BUD.jpg
    FAST BUD.jpg
    248,5 KB · Pregleda: 139
  • ASH.jpg
    ASH.jpg
    200,8 KB · Pregleda: 136

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Hehe,auto Super Hash je cista medicina :)
Rijetko kad pogledas film do kraja na tv-u jer zaspes ko top :)
Potpisujem :)
Cestitka na zavrsenom growu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Hvala ljudine

@VenloNL - još si razmisljam sto si mi bio rekao o ASH...prije nego sam probao...i rekao ma zaj...idem ja to zapalit u 16h,kad ono požalio nakon 10 min,imao obaveze:fuck:

Čista medicina,što jest jest,kakve tablete i kemija,priroda za sve ima riješenje!:let:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak