Hrvatska - Srbija 22. mart 2013.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
zlavjestica je napisao(la):
a u klinac..meni je krivo shto se to-utakmica- uopche spomenula ovdje...jer...bilo bi stvarno blesavo da se oko toga ekipa pochne prepucavat..mogu modovi brisat takve postove..ali..nema shanse da ih bash nitko ne vidi..a dovoljna je jedna budala..

opusti se vještice, na vutri si :hippy:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.380
2.598
zlavjestica je napisao(la):
kazhem vam..imam takav chvor u zheludcu pri samoj pomisli na tu utakmicu...

i ja imam grc u zeludcu...nisam nista jeo, evo ima dva sata sigurno:)
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Onaj ko navija za Hrvatsku - Hrvat
Onaj ko navija za Srbiju - Srbin
Onaj ko navija za Hrvatsku, a nije Hrvat - prijatelj Hrvata
Onaj ko navija za Srbiju, a nije Srbin - prijatelj Srba
Onaj ko navija i zeli da Hrvatska izgubi, bez obzira na protivnika - hrvatski neprijatelj
Onaj ko navija i zeli da Srbija izgubi, bez obzira na protivnika - srpski neprijatelj...

Posto sam ja, ipak samo covjek, zelja mi je da pobijedi ekipa koja se vise trudila i borila nosena sportskim duhom, a drugoj ekipi zelim da se ubuduce vise trudi i zalaze.

Eh sad! Kako jedan mladi sportski duh, fudbalera, moze doci do izrazaja u masi bolesno orijentisanih ljudi, ne svih, al dobrim dijelom?!
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ma..zalosno je to shto znam da npr. i ako "moja reprezentacija" pobijedi..svejedno se nece uzhivati u tome jer...sigurno ce se naci budala koje che nas natjerati da se sramimo sami sebe ..
+ normalno da imam grch u zheludcu.shto da radim...nikada mi nije drago vidjeti podivljale mase nasilnika punih mrzhnje i polomljene ljude..primitivizam i mrzhnju...a jednostavno znam da che toga biti..
+ ne volim se razocharati u ljude...nisam djabe spomenula rukometno prvenstvo i citavu onu sramotu..jer...to je bio dokaz da josh uvijek nismo u stanju imati normalnije odnose..
+ neugodno mi je i cuti navijachke pjesmice tipa ubi, kolji,shalji salate i slichno...
a...sve to se...nazhalost...mozhe ochekivati od ovakve utakmice..i normalno da mi je vec degutantna ta chitava "navijachka" atmosfera..
( za mene navijati znachi bodriti svoju ekipu...a ne isticati mrzhnju spram protivnika...kao shto nacionalizam za mene znachi voljeti ,cijeniti i ponositi se svojim...shto nikako ne ukljuchuje mrzhnju i neposhtivanje tudjega..bash naprotiv.)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.380
2.598
Vjestice pa to su normalni odnosi na Balkanu pa nezivimo na Azurnoj obali, sestro ovdje se tako dise! Seremo i kukamo bezveze....majko jamajko jbt..a tamo svakih pola sata padne glava.Gdje je bolje nego kod nas?..Svedska mozda ili hebena Irska.Stara moja ja se najbolje osjecam ovdje i boli me kita za huligane neka se cupaju.Sta stalno kenjamo nevalja ovo nevalja ono...kakav grc u zeludcu pa to je samo nogomet.Zasto b i se sramio ako pobjedi moja reprezentacija ..stvarno nekuzim
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
opa cupa,kao što je već Hooker napisao ˝žene˝ :)

iako volim nogomet i navijač sam,na ovu utakmicu ni ne planiram ići iz dva razloga: prvi je taj da bojkotiram HNS do daljnjeg,dok se ne makne kompletna vladajuća struktura utakmica reprezentacije me neće vidjeti.
a drugi razlog je taj da će biti neviđena represija od strane policije,iako neće biti gostujućih navijača,utakmicu će osiguravati 3.000 ljudi.dovoljan će biti i jedan krivi pogled upućen panduru da se izvuku pendreci i počne ugnjetavanje,tako da si ne želim priuštiti takav tretman.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.380
2.598
ganja_farmer je napisao(la):
opa cupa,kao što je već Hooker napisao ˝žene˝ :)

iako volim nogomet i navijač sam,na ovu utakmicu ni ne planiram ići iz dva razloga: prvi je taj da bojkotiram HNS do daljnjeg,dok se ne makne kompletna vladajuća struktura utakmica reprezentacije me neće vidjeti.
a drugi razlog je taj da će biti neviđena represija od strane policije,iako neće biti gostujućih navijača,utakmicu će osiguravati 3.000 ljudi.dovoljan će biti i jedan krivi pogled upućen panduru da se izvuku pendreci i počne ugnjetavanje,tako da si ne želim priuštiti takav tretman.

i zima je brate vani..to je glavni razlog sto neidem:) marihuana imam nesto za tebe..ustvari nemam jos,prikraju je
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ma lako za zimu,cca.pola litre vatrene vode i mogu sjekire padati :)

jaoooo,taman sam ti mislio por. poslat al reko neću čovjeku dosađivati,fino si me obradovao sad,bliži se čas... :)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Joj...evo da budem realan, objektivan i prije svega nepristran...2:0 za cro...1:0 ukoliko se protivnik zatvori ili pak 4:1 ukoliko protivnik do 65 min primi 2 pogodka ;)...malo sale ne skodi ofc ali svejedno stavljam na cro ne zato jer mrzim srbiju ili sl nego sta objektivno gledajuci stepenicu ili pak dvije smo iznad srbije, sta se tice igraca kao individua ili pak gledano kao cjelinu...zivi bili pa vidili....

Posto smo domacini pozivam sve zainteresirane navijace domace a i strane ekipe da se ne nadmetavaju sa kamenjem, upaljacima ili pak mamicevim novim stolicama vec da se u ritmu naizmjence gadaju sa vrhovima, i umjesto gnjusnih uzvika da sjever i zapad klicu nesto tipa : BACI , A istok i jug : Vrv ili tako nesto..
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
@opa cupa....tebi stvarno ne bude neugodno kada nashi navijachi naprave nekakvu gadariju???
ne znam...mozhda je moj problem shto me posao vezhe za strance...pa se chesto susrechem sa njihovim predrasudama..koje, nazhalost ,nisu uvijek potpuno neutemeljene...zbog toga gledam malo shiru sliku+ zbog chinjenice shto zhelim najbolje svojoj zemlji i narodu koji ovdje zhivi..a ovako kako sada ide....nechu to ubrzo dochekati..
ovakvi susreti su idealan medij za rast-regeneraciju tog ispraznog nacionalizma koji se temelji na mrzhnji i nichem pozitivnom..to nas sputava i kochi...valjda zato imam taj grch u zheludcu..muka mi je vishe od toga svega..
+ shto mi izgleda kako gospodin Platini jedva cheka nekakav exces.kako bi nam on..i fifa odrzhali predavanje...i normalno da mi je muka ..kada takvi poput prije spomenutog gospodina i organizacije..imaju za pravo drzhati predavanja i dijeliti pljuske nama..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.380
2.598
Ma ko hebe gosp.Platinija...pa imaju i oni problema sa huliganima.Stranci i njiihove predrasude..sta nas boli kita sta oni misle.Hibridni klonovi,kravatasi i hohstapleri....ako nista drugo bar znaju da nismo pi..kice i da se ovdje nemogu zahebavati kako hoce...jbt,. na Heyselu je palo 100-tine glava na utakmici u Juznoj Africi izvlace helikopterima igrace sa stadiona.U Engleskoj su isterali huligane sa stadiona ali su se preselili na ulice...to je problem u cijelom svijetu ne samo kod nas.Samo sto smo mi pod povecalom kojekakvih platinija i neznam kakvih s..onja...samo opusteno..netreba praviti od muhe,slona;) HRV:SRB 2-1 Đilkoš daje oba
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
vještice,nasilje je uvijek bilo povezano sa nogometom,kako se igrači nadmeću tako što trče za loptom,tako se navijači nadmeću koreografijama,bakljadama,navijanjem,ali i šakama,ukradenim transparentima i sl. ne odobravam bezvezno nasilje tipa premlaćivanje malobrojnijeg suparnika,iživljavanje i takve *****rije,ali onako zdravo seljački se potući na šake dok negdje sretneš protivničke navijače je po meni ok i dok se pridržava nekih pravila tuče,ne vidim toliki problem u tome.eben je taj nalet adrenalina.a to što tvoji suradnici iz inozemstva imaju predrasude radi navijača,ko ih jebe.mislim da mi imamo i gorih stvari za sramiti se od navijačkih tuča.pogledaj samo kakvo je stanje u državi,i o tome se ne priča,a priča se o nekoj tuči 50-ak ljudi na autocesti.al to je to,ima jedna navijačka parola,ide ovako: NAROD GLADAN I NA RUBU PLAČA,A OČI SE MAŽU ˝PROBLEMOM˝ NAVIJAČA! često su ti neredi isprovocirani od strane policije u suradnji sa vlastodršcima hrvatskog nogometa i države da bi novinarčići plaćenici imali o čemu pisati kojih tjedan dva,dok se s druge strane kojekakve malverzacije i lopovluk stavljaju u drugi plan.i to je upravo ta metoda ispiranja mozga,a ti si bez uvrede pravi primjer toga.dam se kladit da nisi bila na više od 3 utakmice u životu,a daješ si za pravo pisati da te zheludac boli od svega toga.i kakav mrtvi Platini,pa to je najobičnija ljiga od čovjeka koji je sjebao kompletan nogomet sa svojim izdrkavanjima u vezi novca.od njega i njemu sličnih je i uveden tzv.moderni nogomet gdje je samo bitno da se lova vrti i da se što više nabija cijena igračima.a s druge strane se izgubio onaj draž nogometa kad se igralo zbog nogometa samog a ne radi toga da se igrač pokaže skautima i proda za što više novaca.i onda je bilo nasilja i tučnjava pa nitko nije toliko razglabao o tome,nego su se svi divili kad bi navijači napravili bakljadu preko cijele tribine,a sad nemoš zapalit baklju da ne dobiješ zabranu od dvije godine odlazaka na utakmice,i gratis te murija ispendreči da tjedan dana krv pišaš od batina.i normalno da će PlatiMi prijetiti kojekakvim kaznama kad ta lova ne ide nikom drugom nego njemu pod paravanom UEFE...malo prouči i drugu stranu šta ima za reći,ne samo slijepo vjerovati medijima.mediji su tu da ispiru mozak.

sorry na offtopicu,al me uhvatilo. :)

da se vratim na temu: HRV - SRB
2 : 0
 

¤ tweety ¤

Aktivan Član
25.01.2013
98
114
0
34
hahahah kakav je Srna dao gol sinoć Dortmundu u LŠ iz slobodnjaka,sličan je dao i Partizanu u 1. kolu LŠ sezona 2010/2011,kakav Mandzukić,Petrić ako napravimo prekršaj na 30m od našeg gola Srna ga daje 100%,izvodi slobodnjake kao Mihajlović u najboljim danima,2 golmana ne brane
[video=youtube;AeeUNakrNvs]http://www.youtube.com/watch?v=AeeUNakrNvs[/video]
 

¤ tweety ¤

Aktivan Član
25.01.2013
98
114
0
34
maaa proćiće sve ok,nije 1. put da se sastajemo na Maksimiru,podsećanja radi naše 2 reprezentacije već su se sastajale na Maksimiru 9.10.1999 u kvalifikacijama za EURO 2000 koji se održavao u Belgiji i Holandiji rezultat je tada bio 2:2,i tada nije bilo organizovanog dolaska gostujućih navijača
[video=youtube;Trhl2Wtizpc]http://www.youtube.com/watch?v=Trhl2Wtizpc[/video]
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
BoRaiCho je napisao(la):
Zamislite organizovan dolazak na utakmicu nas sa foruma, i to sjedimo svi zajedno :D
u oblaku dima...(ali ne od dimnih)

i..obe strane navijacha krenu na vas/nas.uz povike..komunjare!hipici!yugonostalgichari!! i slichno...
:eek:vca
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Nedostaje mi Božo Sušec i sva ta stara ekipa sportskog programa HRT-a.
Pa još pošto živim u BiH "gase" mi HTV i RTS za vrijeme prenosa. Tako kaže RRA.
Sad i ove Arene, Sportklubovi.Lova sve preuzela.
***** te novi svjetski poretku!:vomitwar:
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
nenash je napisao(la):
Pa još pošto živim u BiH "gase" mi HTV i RTS za vrijeme prenosa. Tako kaže RRA.
Sad i ove Arene, Sportklubovi.Lova sve preuzela.

zashto vam gase HRT i RTS za vrijeme prenosa?
ne kuzhim..nije valjda da se josh trude ostati neutralni ? ?
pa..znala sam naletiti na solidne utakmice na onoj vashoj OBN televiziji...dodushe..uglavnom utakmice uefa kupa i..mozhda..lige prvaka..

a..gdje je bosanska reprezentacija? sa kojim se reprezentacijama u skupini/grupi za ove kvalifikacije..?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.