Indoor Big Box 70W HPS unknown

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

txc

Aktivan Član
30.09.2012
57
3
8
31
Nakon dosta vremena se vracam na forum i u uzgoj, nisam zbog posla imao vremena ni za jedno ni za drugo, ali sam barem imao dosta vremena za nacitat se svega :) tko je citao ranije moje postove, imao sam pc box, sad sam sve to premjestio u ormar, nemam sad pri ruci metar al cini mi se da ce bit dovoljan za dve (nadam se cure) :) ugl unutra je 70W HPS i nadam se da ce bit dovoljna hhh
Ekipa je stara nekih tjedan dana, s tim da je lijeva starija od desne 4-5 dana... planiram ih toppirat i uskoro uzet djubrivo za prije i poslije cvijetanja, naravno cim naraste ici ce unutra jedan veci ventilator da ih malo ljulja kako bi ocvrsnule zasada ima u donjem lijevom dijelu upuh, a u gornjem desnom 3 venta za ispuh (2x12cm i 1x8cm) ak se ne varam... eto to je zasada to, slozio sam to na brzinu pa eto, nadam se samo da ce bit cure i dobar urod :) evo slika kako sam ga slozio

2o5JHnM.jpg


Q16YaB0.jpg


J1YwGWj.jpg


By9OUAu.jpg


EhMnxbU.jpg


vCxTnTr.jpg


RsK0i5b.jpg


D7fGL8V.jpg


6wKjAe0.jpg


6Llu0Jd.jpg


7pasPfD.jpg


AHBbNce.jpg


lkkXrfd.jpg


LKtTouO.jpg


e7wAUPs.jpg
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Nije bas odlicno sto je HPS 70 w za taj prostor,al ice nekako_Okreni HPS bocno,ovako gubis na lumenima i svakako taj vent koji planiras ubacit ubaci sto prije jer dobro ce ti doc.
Koju zemlju koristis
Da li mjeris ph vode
koje ces kupit gnojivo za prehranu....
 

txc

Aktivan Član
30.09.2012
57
3
8
31
XsmokemashineX je napisao(la):
Nije bas odlicno sto je HPS 70 w za taj prostor,al ice nekako_Okreni HPS bocno,ovako gubis na lumenima i svakako taj vent koji planiras ubacit ubaci sto prije jer dobro ce ti doc.
Koju zemlju koristis
Da li mjeris ph vode
koje ces kupit gnojivo za prehranu....
zemlja je Plantella (s Guanom)
ne mjerim ph vode posto je pustam nekoliko dana da odstoji ili u ovo kisno vrijeme skupljam kisnicu :)
frend mi je preporucio neko, nemrem se sjetit kako se zove, al on ga je koristio i super mu je odgovaralo

sto se tice hps, nisam bas pri novcima za neka ulaganja tako da mislim da ce pricekat..
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
ako je prostor 50x50 to ti je idealno za 150whps, ako jedna samo bude zenska mozes prostor da smanjis,
i okreni sijalicu vodoravno i sto blize je priblizi biljkama, kolko temp dozvoli.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Ako je Plantela Balkonia,ona nije losa ima perlita,ali mei se uvijek cinilo ko da je nest previsoko u toj zemlji pa nakon nekog vremena ko da krenu gorit a nisi ni krenio gnojit.
Inace outdoor se ne mjeri ph iako neki rade ipak je bolje,ali indoor svako moras,mislim ne moras ice to do kraja ali to je zahebana stvar ako ne znas ph,bar si kupi jednokratne pa vidi koji je ph i smanjuj slimunom ili octom.
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
txc je napisao(la):
ne mjerim ph vode posto je pustam nekoliko dana da odstoji ili u ovo kisno vrijeme skupljam kisnicu

ovo nije baš pametno,al' ok,valjda znaš šta radiš.....PH se menja kad odstoji voda,a pogotovu sa kišnicom se ne treba preterano za'ebavati......

sretan grow
 

txc

Aktivan Član
30.09.2012
57
3
8
31
budem ovih dana uzeo jednokratne listice za mjerenje ph vode :) sta se tice svijetla, sto se tice cfl lampi, jos cu vidjet kako se krecu cijene itd... sta se tice gnojiva, ispricavam se na krivom izrazaju, mislio sam jedno za vegetativno stanje, a drugo kad dodje vrijeme za cvijetanje :)