Industrijska konoplja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
26.11.2016
0
0
1
23
Ja i drug sadimo industrijsku konoplju i interesuje me koliko bi najvise dobili grama od nje? i da li se moze nekako smanjiti njena visina u nesto zbunasto?
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
sta god, nista mu to ne valja :D mozda, ali suvise je to zayebavancije kad ga imas u svakoj bio radnji.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Možda misli radit ulje industrijske kao RSO ali u tome slucaju za malu kolicinu trebas brdo indusijske konoplje sto povlaci puno otapala i dobijes neko siromašno ulje koje bude cise kao neki katran radi velikog udjela klorofila i biljne mase jer nema thc da bi se stvorilo ulje u kao kod klasicnog kanabisa bogatog thc-om
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NewPlayer

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Ispadne isto ulja kao od "indijske" konoplje (10-15%)...

Ulje nije uopste zeleno, vise je braon-providno, i ne tako tamno kao THC ulje..

Medjutim ne radi nikako za spavanje, 0 bodova..
za kremu je ok, provereno leci kozna oboljenja (lisajeve, psorijazu, fleke na kozi...) ali za sve ostalo.. mehhh. :(
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Upravo tako...sta cemo ovako kao na kviskoteci..sta bi bili kad bi bilo..he,he...
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
industrijska konoplja se pravi u fabrici - zato se zove industrijska - od industirije :)

a tebi internet vata samo vutra .org ? ili google secka ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
slabo vam nesto google ide u zadnje vrijeme :D probajte na bing hahahha
industrijska konoplja je isto sto i ovo sto sadimo, samo su sorte bez thc-a. nisu bas iste, genetski su drugacije, ali ista je vrsta
koristi se u industrijske svrhe za proizvodnju svega i svacega sto mozes zamislit, al ju nema smisla pusit :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni and hazeri

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Pa jos vise me buni onda zasto se ne djeli na 4 vrste? indica,sativa,hemp,ruderalis??Il sam totalno fulo ceo fudball?
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
hemp je engleska reč za konoplju.
za industrijsku si mogo da pitaš i svog dedu .

imaš hiljadu postova a pitaš tako nešto , ili si samo bacio vobler pa ko se upeca.

industrijsku sade ljudi na njivi i moraju da izvade dozvolu za to . od industrijske se prave razne stvari u raznim industrijama pa se zato tako zove. mogu da se prave cigle za kuću , gorivo za kola, kola, odeća, konopci, jestivo ulje , hrana za stoku i još dvajes iljada proizvoda koje ne bi umela da ti nabrojim.

ova tema jeste na groblju , ali dečko je otvorio s namerom da napravi ulje , mada je sve to trapavo objasnio . ono što je mene navelo da kliknem na ovu temu je moj nedavni razgovor sa drugaricom koja ima MS - multipleks sklerozu i koja mi je rekla da je koristila ulje od industrijske konoplje pravljeno po metodi Rika Simsona i da je odbacila štap za neko kratko vreme, mogla je ponovo normalno da hoda . Što svakako nije za zanemarti - lekovita je i ta industrijska obična konoplja koja nije psihoaktivna ..

ali ako svejedno sadiš na crno , bolje sadi domaćicu nego industrijsku da ne bi išo na "vr groblja za kašikicu pirinča." ako ne znaš ni šta je domaćica , onda bolje nemoj ništa da sadiš , jer možda ne znaš šta te čeka ako te uvate .

pozz :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.