Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

beren

Banned
Banovan
14.08.2012
37
8
8
55
Prije dan dva dobio sam novu pošiljku sjemena za jesenski indoor grow, Naručio sam 5 Malawi Gold od ACE seeds, 3 OG Kush od Dinafema, 3 Pineapplle Chunk od BF. Kakva su iskusta sa malavijem, kako se ponaša kroz uzgoj, ukratko, sve o ovoj sorti. Nešto sam čitao po stranim forumima ali ako neko ima iskustva sa malavijem,molio bih da ta iskustva podijerli sa mnom
 

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Ja imam još koju sjemenku originalnog Malawi-ja, ali ne od tog breedera. Mogu ti reći da vani nemaš šanse da uzgojiš Malawi. Teška fruity sativa koja će teško završiti do kraja 11.mjeseca kod nas. Jedina prednost je što izdržava plijesanj do neke mjere, ali je svakako preporučujem svima za indoor tu kod nas.
 

beren

Banned
Banovan
14.08.2012
37
8
8
55
Pa piše da je za indor. Stvarno se više ne može postaviti pitanje a da odgovori netko "ko zna" Tražio sam razmjenu iskustva u uzgoju i sl, a ne neke floskule pročitane na netu,
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
za indoor je naravno kad cvjeta 10-13 tjedana a i vise, takva sorta vani nema sta traziti ;) ali i pise da je jedna od najjacih sativa koje postoje, s naznakom *samo za iskusne uzivatelje marihuane* to dosta govori i vrlo privlaci osobu da je uzgoji, kao i tebe vjerojatno..

eto kad je vec imas onda ne cekaj nego posadi pa kad bude gotovo ti ces biti taj koji zna pa napisi svoj osvrt na uzgoj te sorte ovdje za koji mjesec :) ocito da nema nikog ko je uzgajao ovu sortu (ili trenutno nije na forumu), uzmes sebi pa isprobavas sta ti se svida i sam svoja iskustva stjeces sta te boli briga za druge ;) poz
 
02.01.2016
152
13
18
37
Da li je rock hard buds do sorte...volio bih uzgojit vutru koja je onako rockhard ali opet mrvi se ko secer i prsti su puni kristala kad se mrvi a okus je vrhunski...bas onako svjetlo svjetlozelena boja budova...sorta?svjetlo?gnojivo?indica /sativa, do cega je...ja sam 2 puta uzgojio jednom out drugi put 250 hps i budovi su oba dva puta bili nekako air onako flufy spuzvasti.a oba dva puta je strain bio indica dominant 80% a indice su poznate da su rock hard..sljakalo je ali nije to to..

znam da ima 500+ ovakvih sorti pa ako ima ko preporuku i jos da je auto to bi bilo super

Keep growing!!:spliff::rasta:
 
02.01.2016
152
13
18
37
to pricas o fem ili i auto moze postic ovo sto sam gore naveo...sad imam 3 nl automatica rqs, a vidim da si ga naveo gore...za par dana ide dnevnik pa se nadam da cu dobit tako brasnasto rockhard
 

beren

Banned
Banovan
14.08.2012
37
8
8
55
za indoor je naravno kad cvjeta 10-13 tjedana a i vise, takva sorta vani nema sta traziti ;) ali i pise da je jedna od najjacih sativa koje postoje, s naznakom *samo za iskusne uzivatelje marihuane* to dosta govori i vrlo privlaci osobu da je uzgoji, kao i tebe vjerojatno..

eto kad je vec imas onda ne cekaj nego posadi pa kad bude gotovo ti ces biti taj koji zna pa napisi svoj osvrt na uzgoj te sorte ovdje za koji mjesec :) ocito da nema nikog ko je uzgajao ovu sortu (ili trenutno nije na forumu), uzmes sebi pa isprobavas sta ti se svida i sam svoja iskustva stjeces sta te boli briga za druge ;) poz
Stari u potpunosti si u pravu. Nabaciti cemo koju sliku i rečenicu na jesen. poz
 

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Ekipa zanima me duze vrijeme ovaj strain,prokopao sam po trazilici malo mislim da je Power pisao o njemu,rijec je o Diamond Girl-u (GHS) pa me zanima:
-genetika (Super) Silver Haze > Haze x (Skunk x Northern Light) 10-11 tjedana
-genetika Diamond Girl > Skunk x NL x Haze x Early pearl, a.k.a. Silver Pearl. 8 tjedana
Probao sam Silver Haze najbolje sto sam probao do sada..Mogu li onda reci da je Diamond Girl ista ali brza verzija Silver Haze-a? :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Planovi se kuju za jesen :), moj je Durban foto-fem u desnom čošku a za lijevi čošak bi volio biljku slicnih vanjskih osobina, radi simetrije u boksu. Vega 30 dana, 250W Neki prijedlog :rasta:
@Velicanstveni jesi li uzgojio i isprobao taj Malavi i jel to sto piše istina? Pa ako je, onda bi mi Malavi išao nakon Durbana , u oba čoška :banana_rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Nedoumica oko ljevog čoška okoncana. :D
Durban DP. & Nefertite P. S.
Sativa 100% 8-9 tjedana. & Sativa 75%, Indika 25%, 75/80 dana.
Genetika Nefertite - WW x Black Widou. THC 20% :banana_rasta:
Potraga za "onom" WW se nastavlja a istovremeno istraživanje Crnog kontinenta pocinje. Sve za znanost :cool23:
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Dobar izbor.Pusio sam Durbana i Malavi.Jaka sorta koja udara onako pravo.Isto bi odabrao da radim fem foto.:thumb:Nefertite neznam.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Obe sorte meni idu pod "tyson udarac"samo sto Malavi vise baca na komunikaciju,zezanciju.Durban vise za nocni rad,zakucavanje,klopa..spavanje.To je moje iskustvo.:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.818
2.698
Weed California USA
Malo spama
U par stranih reviewova ljudi vele da im Durban ima "najcisci" sativa rad od svih sativa na trzistu posto je durban 100% stabilizirana landrace sativa. (mislim cak i prva stabilna fem. sativa landrace)
Prvi put sad cujem da zakucava. Jel to do breedera..... ili sto?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
ja sative gledam po tjednima...a durban mi nesto kratak,nisam ga nikad osobno proba al moze bit da zakuca nakon vise truba,pogotovo ako se radi ulje il ga se pusti da duze cvjeta,nije uvijek sativa sativa,nit indica indica.