Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Sa Durbanom sam se susreo u Rotterdamu kod prijatelja koji je kupio u shopu.Isto mi je preporučio da zapalim nakon puta kako bi me malo opustilo i diglo međutim bilo je lzakucavanje.To sam pripisao umoru ali drugi dan sam imao isto iskustvo.Ali meni vrhunska sorta!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo
27.06.2016
149
216
43
81
jel ima neko iskustva sa sortama od dna genetike koje izvajate da su po vama ok,vidim da imaju lep niz sorti,kosher kush,holy grail kush,lemon og kush,la confidential,la chocolat sorte koje su meni zapale u ocima,zanima me misljenje uzgajivaca koji imaju iskustva sa tom genetikom?:):)
 

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Ja sam imao Durbana od Dutch-a,pobrao na full mlijecnim i imao full sativa efekt bez trunka indike.Prava fresh day sorta,nikakva spavalica.Prvi put i ja cujem da zakucaje,ali normalno da razliciti breederi mogu rezultirati razlitim efektom,isto mislim da je jako vazan omjer trihoma..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and hazeri

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Hvala iskusnjaci, sutra mi stižu sjemenke, završim automatike, pretumbacija u boksu i startam u nove grow pobjede vjerojatno već u 8 mjesecu. Svidio mi se Opin opis sative s dugim cvjetanjem, maindfacker, ove su kratkog cvata za sative, što bi to onda bilo, maind...? :)
Afrika, Moja Afrika, Nigerija, Tanzanija, Malavi, ajaj sline mi cure. :drull:
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.895
188
Googlam po cijelom netu, a nikako naći odgovor. Radi se o Criticalu 2,0+...

Dinafem u svojim prospektima, a i na seedfinderu kaze da je Critical 2,0+ sativa dominant dok na svojoj stranici kaze da je indica dominant. I sve isto pise samo dijelovi gdje ovamo pise sativa tamo pise indika i jedino rad umjesto nesto kao "uplifting" pise "stoned".

Pusio sam i pokazao se vise kao sativicniji hybrid iako se osjeti indika dio. Šta vi mislite zasto su to mijenjali?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.824
2.698
Weed California USA
Dimim ga vec par dana i daleko je to od sative. Crit2 je indika dominant.
crit2 = crit+ x crit+
critical+(critical mass AKA critical bilbo) = (afghani x skunk) x skunk1

Na pocetku ima taj neki uplifting high al brzo to ode u stone i neki bezvoljni osjecaj. (nakon par dana dimljenja)
Evo danas ga necu zapalit jer mi se ne svidja uopce. Volim indike al od ovog kriticnog postanem depresivan k'o da su mi sve ladje potonule (samo dok sam napljugan)
 
Poslednja izmena:

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
Ne znam za durban poison,ali moram da napisem iskustvo sa green poison strainom...nisam licno uzgajao,ali sam je pusio sa drustvom par nedelja svaki dan po puno dzoinata i to je definitivno jedná od najjacih trava koje sam probao...
Ako popusis vise od jednog to vece je bez druzenja, razgovora, má ni film nismo mogli odgledati da neko ne zaspi.:D pravo indika zabadanje...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo and 1310

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.824
2.698
Weed California USA
One koje sam probao. Strawberry Amnesia, Amnesia Haze, Chocolope(choco haze)...I Super Silver, da.
SA i AH po meni imaju dosta jaki high u glavi pa moras nesto radit ak mislis bit normalan na tim sortama :)
Sto se tice sativa, mislim da ce ti @Himalaya Gold imat najbolje savjete :) Ja vise indičarim :D
 
Poslednja izmena:

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.895
188
Na pocetku ima taj neki uplifting high al brzo to ode u stone i neki bezvoljni osjecaj. (nakon par dana dimljenja)

Tako nešto i ja sam primjetio... krene sa uplifting euforijom ali ode u teski narkotik i par sati si out... tako da i ja samo navečer ga prakticiram. I od RQS-a je Critical bio isto tako narkotik long lasting po meni... iako manji uplift na početku...

Šteta ja ga kupio kao kontra CBD Shark Shock-u koji je ubitačni body stoned :razvaljen::. Probao Royal Haze RQS-ov i mogu reći da je onako uplifting ali nije previše. Nakraju cu opet Blue dreem ponovo. ;)
 
Poslednja izmena:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.824
2.698
Weed California USA
Za primjer, Afghan kush je fakat dosta jaka indika i isto ti na pocetku malo zavrti glavu.....al taj stone nije toliko depresivan i emotivan hahaha. Zvucim ko kreten. Od kritikala nemam volje za nista, dok na Afghanu, iako je jaci, imam volje za sve.

Pojma nemam sto je ubitacno kod Sharka :D Ocito da taj cbd ne djeluje jednako na sve. Meni je shark ugodno umirujuc bez teskog stona kojeg bas osjetis u ekstremitetima....kao npr OG Kush.

Ako ti se stvarno svidjaju te zujalice, probaj Strawberry Amnesiu od Dinafema. Dosta brzo cvjeta, tvrdi i kompaktni budovi, jako veliki yield i interesantan miris (jak i nema veze sa jagodom)
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.895
188
Ma Shark mi je dobar ali kad dode društvo navečer do ponoč su svi u svijetu snova. Nije baš za društvo, pogotovo za ono jačih apetita. Pušiš, pušiš, i samo se spuštaš u Zen... a i ja sam cudna biljka... jer navecer sam hiperaktivan pa me onda nista ne kala :confused:...dok popodne sve.

Osobno paše ali ne uvijek. Kod večih količina osjetim i ja Sharka u rukama i nogama, a tako se i društvo izjasnilo... ali inaće baš to šta kažeš, umiri te, zato je i zovemo Zen ;)...

Smislit cu nesto do 10-11 mjeseca... jedna indika, jedna sativa, jedna high thc, jedna high CBD... to mi je shema ;)

Edit: Primjetija sam na dosta uzoraka da je Critical za sex odlican kad te malo pusti nakon 45 min... senzualnost i potencija izražene :ljubav:. Čak i cura koja baš ne puši kaže "daj onu za sex " ...
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and Stipe

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Ne znam za durban poison,ali moram da napisem iskustvo sa green poison strainom...nisam licno uzgajao,ali sam je pusio sa drustvom par nedelja svaki dan po puno dzoinata i to je definitivno jedná od najjacih trava koje sam probao...
Ako popusis vise od jednog to vece je bez druzenja, razgovora, má ni film nismo mogli odgledati da neko ne zaspi.:D pravo indika zabadanje...

Bas si mi dao razlog za veselje za navedenu sortu :D
Nedavno sam je dobio kao free seed,jos je nisam uzgajao,nisam znao da je tako jebena..sad sam u outdooru pa ce green poison cekati hladnije dane za topli indoor ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: changadmt

beren

Banned
Banovan
14.08.2012
37
8
8
55
Imam nekoliko klonova Afgan kush-aWOS i sad pri kraju su cvjetanja, 60 dan. Jedan klon se poceo sušiti odozgora. Pljesan nije-to znam prepoznati. I da, probao sam i stvar vrhunski vozi. Da li se to i vama događa?
 

beren

Banned
Banovan
14.08.2012
37
8
8
55
pa zar niko ni riči...nije li ovo forum za razmjenu iskustava u uzgoju ili moram biti neki fu"""n superturbodizelmoderator da se neko udostoji odgovoriti....svašta!
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Poz ekipa.Jedno pitanje;zanima me sorta Blue dream foto ali breder pise kako je to sorta za vanjski uzgoj.Zanima me dali je tko imao iskustva sa unutrasnjim uzgojem i dali se uopce moze odraditi u indooru?Hvala.
Edit;trazilica izbacuje jedan nedovrseni dnevnik.