Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
za nesanicu ok, ovo što kaže Joke
za depru se ne bi složio i ne bi nikako indiku preko dana
neki skankić npr. early, odlično odrađuje posao, pa onda navečer neka zakucavača
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
@hazeri

Za PTSP uzmi samo jake indice (100 postotne) da te uspavaju navecer.
Depresiju rijesavas sativama jer te "dizu", al napravi neki mix 60:40(sativa:indica) da te bas ne spuca sativa prejako preko dana.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Sve ja to znam,nego sam pitao ako tko ima provjereno iskustvo sa sortom.Ovo sto mi je No joke napisao cu vidjeti.Stvar je u tome da neke sorte imaju deklaraciju za ptsp medutim nije to taj udarac,nakaut.Zato sam pitao provjereno iskustvo.
Kako god,hvala!:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
jesi ti probao u pretragu (gore desno) da ukucas te dve sorte, mislim da za amneziju ima bar preko 10 dnevnika, a mora biti nesto i za taj skunk
 
22.09.2016
34
50
18
Jesam ima samo Indoor sadjenje. Kad se sadi napolju pise da bi moglo i do 900g po biljci. Nisam nasao da je neko napolju sadio.

Nisam sadio do sad, pa da vidim jel ima nesto bolje za te pare.
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
to kako mu je ispalo nema dodirnih tacaka sa tobom, zasto mislis da ce tebi naredne godine ispasti isto :) uostalom, grow je jos u toku, sta da napise kad su u poslednjem postu biljke tek procvetale i imaju jos da cvetaju. prati dnevnik pa ces videti kako ce da ispadne. i citaj forum
 
22.09.2016
34
50
18
Otprilike znam sta mogu da ocekujem. Posto nisam do sad sadio pitam dal moze nesto bolje da se uzme (za te pare). Zacudio sam se sto pise da daje mnogo trave i da je toliko jaka, a retko ko sadi.
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
A mozes da ocekujes i da ti neko zalije biljke benzinom i da nemas nista. Mozes da ocekujes da bude kisna godina i da ti sve pobudja i ne stigne sazrjeti. Mozes da ocekujes da je pojede neka srna ili slicno. Mozes da ocekujes da joj nesto precvika korijen i da ne dobijes nista. Znaci mozes da ocekujes da ces dobiti nesto minimalno i onda ce te ona iznenaditi na kraju ako se budes fino ophodio prema njoj.
Kad kazes ''dal moze nesto bolje da se uzme'', na sta mislis? Svaka sorta ima nesto svoje!
Ti ocigledno to hoces da valjas po ulici, cim se izrazavas tako i trazis kolicinu ''trave za te pare''.
Nije uzgoj kanabisa- samo zabodes sjemenku i ona ti donese kilogram ''trave''.
Citaj malo forum, edukuj se, nauci nesto o kanabisu, zacudices se sta sve nisi imao pojma o toj divonoj biljci.
 
22.09.2016
34
50
18
Citam vec 4-5 meseci svaki dan. Hocu da zasadim sledece sezone i da budem miran 2-3 godine. Ne pusim toliko cesto i ne bih sadio nesto mnogo biljaka. Hocu da zasadim 5-6 biljaka maximum, i zato gledam sta mi se najvise isplati. Ne bih rizikovao da prodajem, nema tih para...Sadio bih u basti, znam sta sve moze da se desi, ali vredi pokusati.
 
Poslednja izmena od urednika:
22.09.2016
34
50
18
Ne razumem se toliko u vrste, bitno mi je samo da imam da pusim dovoljno i da me radi. Ove imaju oko 20% thc-a, tako da mislim da bi mi te odgovarale.