Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
Zelim da porucim og kush auto...ima li ko iskustva sa tom sortom?
Ja imao dinafemov u outdooru,i mnogo mi se svideo dim...milina za pusiti... Sto se tice uzgoja, dve semenke proklijale i biljke procvetale na isti dan(21), jednako napredovale, hedovi bili istog izgleda i kvaliteta,sto bi trebalo da znaci da je stabilna sorta...problem je bila budj,ali to je vec uobicajeno za out...kolicina je bila malo manja,ali su i imale manje sati sunca.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Postovanje svim growerima!
Dali ima netko iskustva sa sortom Pakistan valley?Zanima me iz razloga sto breder pise kako nije pozeljno preko 3 tjedna vegetacije.Jedino postoji mogucnost da sam krivo shvatio pisanje bredera.Ako jesam ili nisam molio bi odgovor.
Breeder je World of seeds.:thumb:
 
Poslednja izmena:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Ne znam skoro nista o toj sorti osim da je Power jednom spomenuo da mu je to najbolja indika :)
Ovo sto si naso na seedfinderu, mislim da nije opis od breedera, vec od nekog ko je growao....al nisam ziher. Na stranicama breedera nema nista o tome.
....iako je 3 tjedna ok vrijeme, na nekim stranicama pise da je Medium hight...pa mi nije jasno zasto je to netko napomenuo. Ja se bas nebi drzao toga....ko zna ko je to pisao :) Slike growova isto ne pokazuju neznam koliko velike biljke
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Hvala Stipe po 100-ti put.Vidi,na stranici od breedera(Wos)pod opis pise tako ne na seedfinderu.Evo sada provjerio.A cuj,ako Powera odvaljuje onda ide u box.Cuo sam isto tako da je bas opaka sorta.Kako god,zanimljiva sorta:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ja imam iskustva sa duvanjem :joint2: te sorte, nisam je ja uzgojio. Bjaše prije par godina. Sjećam se tvrdih crvenih hedova, šusa topline u glavu već nakon prvih par dimova i totalna paraliza. Fina je, mnogo jaka, al ima i jačih indičetina od nje ;).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
@hazeri

Neke iz jače kategorije što su mi baš betonaža, znači velim ti samo za one koje sam probao.
-Sensi Star od Paradise Seeds.
-Critical Kush od Barneys Farm.
-OG Kush od Royala sam probao, ali svaki OG je betonaža.
-Black Domina od Sensija, to sam u amsterdamu probao i odsjeklo mi noge, milina :thumb:.
Mogu ti reći da je i ovaj moj Lost Coast x OG satira samo takva, a samo sam mrvić probao za sad. Baš vutra za ležat i gledat u prazninu :).
Nekako mi indike sa narcotic efektom daju totalno oduzimajući high, svakako netko tko nije baždaren i tko nije navikao mora biti oprezan u doziranju ;)
 

BLONDinaNINA

Holland
11.12.2013
194
528
93
Probala sam i ja taj pakistan valley Ali manje vise isto bih i ja opisala kao i No joke... probala sam zaista bas dosta sorti i indica i sative:spliff: i po mogustvu sa sto vise thc i da budu sto jace,do skora su mi lsd,liberty,tutic i satori bili favoriti... ali chiquita banana je nesto sto je stvarno najace sto sam ikad probala ,:zvezda:::zvezda:: hazeri tako da ako volis sto jace mozes nesto i odavde izabrati...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Ja sam mislio da ima više ljubitelja sative na forumu, kad ono svi indike hvale. Nego da vas pitam pošto sam naletio na netu ljubitelji sativa jako hvale sorte Hawaiian Snow i Desfran. Pošto je Desfran od Dutch Passion, to odbacujem jer vidim da genetika nije kako treba kod njihovih sorti. Ima netko iskustva sa Hawaiian Snow od Greenhouse Seeds? Htio bi sljedeći grow u box stavit neke prave sativčuge, pa ako netko može preporučit sortu bio bi zahvalan :)
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Zanimljiva sorta, šta stvarno ima okus čokoladni ? :D volim čokoladu, ali više sam voćni tip, zato mi je hawaiian snow zapela za oko, piše da je okus ananasa , citrusni i blagi skunk u pozadini mmmmmm :) samo još kad bi mi netko potvrdio da je okus stvarno takav, onda sam pečen.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Ja sam mislio da ima više ljubitelja sative na forumu, kad ono svi indike hvale. Nego da vas pitam pošto sam naletio na netu ljubitelji sativa jako hvale sorte Hawaiian Snow
mislim da to ide sa godinama, ono kao ostarimo pa ajd da se sativisemo i podmladimo, ali stvarno je tako, kad sam prvi put sdimio sshaze kao da sam 25g ponovo :D havajski sneg je slican po radu ssh, bez ananasa, ali skanki i nesto spajsi, nisam osetio limun ali se bas i ne secam tacno, jer sam samo jednom probao i to pre vise od 6 godina.
pravo da ti kazem, mada imam sativa dominant hibride ili bar 50/50 skankovi, limuni, jagode... jedva cekam sledecu sezonu da oberem neku tesku indiku, da se smirim; nekako mi nedostaje taj narkotik efekt sto ga je @L0oD ak opisao, muka mi je vise od jurnjave po vuglasi i okolini :lol:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ja u tegle imam sve sative samo par indiki,tako da sam ljubitelj sativi i to teskih ;) mada himalaya gold ima rad sative,totalno konfjuzet... hehe a sour kush eno se kjura,jos nisam probao...
Probao sam dosta strainova ove godine,preko 40 tak :)
Tako da budem sastavljao svoje iskustvo kad ufatim vreme... stej haj
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
pa to je to u principu, samo ti bar imas indike, a ja vec godinama przim sativa hibride, smorio sam se kao spajdermen u vojvodini. bas razmisljao o tome pre par dana i sa setom se prosecao proslogodisnjeg charasa od s#1 kaucarenje i saltanje kanala na tv-u :zvezda::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank