Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Mostly sativa hibridi su ok, ali mi ne paše kad iz onog energičnog djelovanja pređe u stoned. Freddy's best iz prošlog growa sam imao dva fenotipa, jedan papren a drugi voćni. Bolji high mi je bio od ovog voćnog jer se ne osjeti spuštanje, samo osjetim jaku glad i malo manje veselja hehe :) a ovaj papreni naglo pređe iz euforičnog u stoned nakon sat i po vremena otprilike. Nekako mi je veći gušt duvat voćni jer mogu zdimit 2-3 grama tokom dana i ne ubije mi volju, pa navečer orange hill da me zakuca u kauč. Na leafly stranici sam čitao recenzije za hawaiian snow i po onome što sam pročitao strain je idealan za mene. Havajski snijeg je sljedeći na popisu za ulazak u box definitivno :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Ja sam mislio da ima više ljubitelja sative na forumu, kad ono svi indike hvale. Nego da vas pitam pošto sam naletio na netu ljubitelji sativa jako hvale sorte Hawaiian Snow i Desfran. Pošto je Desfran od Dutch Passion, to odbacujem jer vidim da genetika nije kako treba kod njihovih sorti. Ima netko iskustva sa Hawaiian Snow od Greenhouse Seeds? Htio bi sljedeći grow u box stavit neke prave sativčuge, pa ako netko može preporučit sortu bio bi zahvalan :)

Eto ljubitelj sativa :D
Do sada same full sative ili dominant sative probao,indike jos nisam growao ali planiram,ako trazis vec neku pravu sativčugu probaj sa Durbanom od Dutch-a,preporučam toplo ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Oprosti ali neznam..zasto si tako uvjeren da je smece? Ako su tebi,ne znaci da su drugome,ja imam dobro iskustvo s njima,pa bi volio da nam podjelis svoje iskustvo sa tim sto kazes smecem od breedera,i cemu ta agresija s tim upitnicima ovde smo da razglabamo svi bro chill :joint2:
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Iz mog skromnog iskustva, a sadio sam samo sjeme od dutch passion, genetika im nije baš stabilna, od njih neću više kupovat sjeme. Pisao sam o tome u dnevniku, razočarali su me. Od 6 orange budova dva su ispali mutanti, blue velvet od 6 sjemenki ni jedna nije niknula, od 3 euforie niknula samo jedna koja je bila boležljiva cijeli grow, orange hill special imao sam jednu biljku živi kupus, nije htjela pokazat spol nakon 3 tjedna na 12/12 pa sam ju bio smaknuo. Ali bilo je i lijepih biljaka, neću reć da nije.
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Da se razumijemo, ja ne kažem da je dutch passion zadnje smeće, imaju dobre sorte, ali genetika im je definitivno nestabilna. A ako misliš da sam ja prvi koji se žali na njihovu genetiku, pročačkaj malo po netu pa ćeš vidjet da ima sve više ljudi koji su razočarani. Od njih me još privlači jedino sorta Desfran koju bi htio probat, ali mislim da neću više sjeme od njih uzimati.
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Super Kul ovdje ekipa,citiram tudju izjavu i pokupim negativne komentare.. LoL..
@Triptank pa nisam ja ni reko da si ti reko da je zadnje smece..Jel vi svi napljugani pratite ovaj forum,il sam necitate dovoljno pazljivo?? Ja sam sadio 2x mephisto jedno 4 sorte,i ni jedna mi nije bila nesto za pusit,jel sam ja kenko po njima? nisam prvo sam preispito svoje G_$killz , da se razumijemo nit se ja zelim flejmat s tobom nit branim DP, uostalom jos nisam naso ni za 1 strejn samo pozitivne komentare, a i boze moj postoji oko 400breeda pa uvjek imamo izbor...
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Sve 5, ne kažem za sebe da sam dobar grower, ali samotopirajući i flekavi mutanti od biljaka nisu nastali uslijed grešaka tokom uzgoja. Ili orange hill special sorta što sam vidio u više dnevnika na internetu su ljudi završavali sa kupus biljkama, nevjerovatno puno lišća je izbacivala u fazi cvjetanja. I to sam osjetio na svojoj koži.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DiskoKobaja

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Ja sam nazalost objesio ph pen o klin,a ne znam sta bi ti reko,vodim se po tome da imaju svoj pod forum na AfN, i da je medju preporucljivim strejnovima uvjek bar jedan njihov.. Steta sto se ovaj forum sveo na koji je najbolji yielder s kratkim cvjetanjem i slicno,dok su teme poput iskustva s sortama zapostavljene...A meni je vrlo bitno znat sta zakucava stare djoksare s visokom tolerancijom poput moje...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
@DiskoKobaja neznam ti upitnici mi inace daju mot kao da se neko kao dere,isto kao kad neko pise stalno velikim slovima..znaci nisi agresija smiley9934
Bro bitno da sada ljudi nesto i procitaju kada u trazilicu upisu rijec vezano za Dutch P. ;)
A najbitnije da se razmjenjuju misljenja :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.051
163
ja sam ubeđen da je štos u tome sledeći ... ako naručiš do 5 semenki sve je 5 a ukoliko naručiš 25 kom e tu ima i svakojake genetike b, prosto ja sam to osetio i od svake sorte max 5 semenki :thumb:
 

BLONDinaNINA

Holland
11.12.2013
194
528
93
Ma kakvi nema to nikakva veze dal ti narucio 5 ili 50 to je isto bar o kvalitetu Kad je rec ,bar u mom slucaju u holandiji nema tih problema...ali bilo je slucajeva koliko sam cula od par osoba iz srb da npr spanci hoce zeznuti preko poste ako narucis vise semenki tad znaju zajebati npr 50 jack herer a oni ti posalju samo dvadeset tih i 30nekih njihovih koje su nekad znali poklanjati ,a kamoli vece narudzbe prevaranti znaju da budu spanci to je sigurno...
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Mislim da i oni znaju da imaju problema.Jer kad sam im poslao mail sa slikama orange bud mutiranih biljaka i rekao da blue velvet ni jedna sjemenka nije niknula a od tih šest su dvije sjemenke bile ful sitne i bijele (izgledale su mi nezrele), nisu ništa pitali da objašnjavam kako sam ih klijao ili kako sam uzgajao nego su mi odmah uz isprike ponudili paket od 5 sjemenki besplatno.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: DiskoKobaja

BLONDinaNINA

Holland
11.12.2013
194
528
93
Ja licno nikada nisam imala problema u holandiji sa tim ,a uvek uzimam pakovanja iskljucivo od po 10kom...ali sad vidi nekazem da i nepostoji ,jer nadje se i u zitu kukolj...verovatno mozda i ima razlike dal ti licno odes i kupis ili ti postom narucujes jer vidis sta spanci rade ,vide srb i bole ih uvo cak i ne posalju sta im ljudi naruce ...misle sta ce da dodju mozda ovi iz srb da im reklamiraju...ima svega...
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Od Seedsmana sam naručivao sjemenke, došle su u originalnom pakiranju. e-mail sam slao Dutch Passionu i rekao da sam kupio sjeme od seedsmana. Možda su počeli brzopleto radit sjeme zbog velike potražnje, pa ako se netko žali pošalju paket besplatno i problem riješen. Od 10 ljudi koji se razočaraju možda 2 ljudi će im se požaliti, ostalih 8 neće. Gledao sam po drugim forumima gdje Dutch Passion Tony koji ih valjda predstavlja na forumima pokušava utišati ljude koji pišu da nešto ne valja sa dp sjemenkama. Na foru da bi se trebali njemu obratiti za reklamacije jer nije u redu tako rušiti ugled respektabilne firme i šalje besplatne pakete sjemenki nakon toga. To mi je lagano sumnjivo, ali nisu jedina banka sjemena na svu sreću, ja sam dp prekrižio. Jbg DP su među najskupljima, trebali bi malo bolje kontrolirat proizvodnju.
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
kako vi uopce ljudi birate sta cete sadit sljedece?? VUTRA je bas zeznuta po tom pitanju,em svakog opere drukcije,em ljudi imaju razlicite tolerancije,uglam ono sto je preporuceno par strana ranije i naravno za svaki strejn nadjem oprecne komentare,i onda se ti odluci sta ces sadit/pusit.