Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.06.2019
19
49
13
Pozz..
Evo jučer naručila sjeme Chocolate Hazea..
Pročitala sam sto postova o svjetlu, zemlji itd... Ali nigdje se baš ne spominje ta vrsta... Postoji jedan dnevnik :(
Takoder box cu napravit od starog ormara..
Jel imate kakvih savjeta ili nesto? Posto se stvarno nije puno pisalo o toj biljci..
 
24.06.2019
19
49
13
Iskreno, tek cu sada ici kupovati sve. Kakve ledice preporučujete? Negdje sam pročitala da je dobro pofarbati u mat bijelu boju ormar kako bi se stvorili bolji uvjeti
 

C₂₁H₃₀O₂

Banned
Banovan
21.04.2020
36
256
33
44
Bezmirisne sorte, prijatelju uzgajam unatrag 20godina, doživio sam svašta, osim ovog foruma do jučer, ali nikad nisam naišao na sortu bez mirisa. Sadio sam Early Skunk, fem sjem, kupio u Sloveniji prije nekoliko godina, 10sjemenki, 40x40x50 rupe. Raste visoko, u mojem stažu jedne od najviših biljozi ikad šta sam imao, a krajna gramaža ili kilaža je bila šou :) Miris je bio dosta jak, u blizini 50metara osjetio bi svako ko zna šta treba osjetiti, možda je bilo zato jer je bilo 10komadax3m visine, ali vjeruj mi miris je uvijek tamo di je šou, ne znam možda pišem krivo, ako neko ima neku sortu bez mirisa neka napiše, nisam ja sveznajuči, samo pišem iz iskustva. Živ ti meni bio travu pušio, poz. :smoke:
 

SteMara33

Banned
Banovan
17.05.2015
80
15
8
Pozdrav drugari, molim za vaše mišljenje, potrebna mi je mala pomoć jer kasnim što se tiče uzgoja, vreme leti, sunce odlazi i muka me vata.
Treba mi neki solidan strain (neki auto), dakle, treba mi biljka nižeg rasta najviše metar, po mogućnosti da dobro daje količinski i da ono bude fazon gotova za 3-4 meseca jer mora seme da stigne i sve to pa ne bih voleo da skidam to u decembru.
Po mogućnosti da je over 20% thc.
Trenutno sam bankrot i bukvalno imam 25 e na PP do sledećeg meseca to je to ...
Molim ove malo iskusnije da me posavetuju šta i kako i koje seme bi trebalo da uzmem (osim auto ww, skunk)...
P.S. Biljke planiram saditi out i iz Srb sam.
 
23.02.2019
9
23
13
Srbija
ovako imam 10 kom. arjans haze 3 i
5 arjans haze 2 od svake po jedna ide u box a ostatak van na prirodu pa kako bude samo zelim pitat ima li ko iskustva arjans haze
Ja nemam iskustva sa tom sortom do sada sam iskljucivo uzimao feminiziranu in i out a trenutno sam prvi put uzeo automatic.koi je vec napreduje lepo.potreban mi je savet sto pre oko nekih sitnica jer kazem prvi automatik.imam iskustva sa pandorom lemon skunk i jos par uglavnom skunkova.pandora mi se najvise svidela i dali sto je bila prva pa pocetnicka sreca malo uz to sam sve sto sam procitao uradio i ispostovao i oduzila mi se lepo.sada sam black dimond ili tutancamon automatik pomesali smo seme igrom slucaja i sad koje je zavrsilo kod mene koje kod drugara iskreno nemamo pojma ali raste!ako mi mozete dati savet oko nekih sitnica bicu unapred zahvalan i tu sam ukoliko je potrebno nesto sto imam iskustva licno naucenog do sada!svakako hvala


imao sam dva puta ukrsteni skunk i ...haze vise nemogu da popamtim imena sva ali sve od toga je bilo iskljucivo inbox i ja sam bio zadovoljan manje nego pandorom ali ok usustini stim sto sam sve od temperatura danju nocu vlage i bukvalno preporucene zemlje ispostovao.opet pandora je ostavila utisak najaci a bila je prva inbox bez ikakvog iskustva o in naravno pretoga out sam od osnovne vec pomagao pa sam i tako.znacilo bi mi samo odgovor na par pitanja oko automatika koja su mi bitna a negde citam jedni kazu ovako drugi totalno kontra i vise neznam u sta da verujem!pozz i hvala

Pozdrav drugari, molim za vaše mišljenje, potrebna mi je mala pomoć jer kasnim što se tiče uzgoja, vreme leti, sunce odlazi i muka me vata.
Treba mi neki solidan strain (neki auto), dakle, treba mi biljka nižeg rasta najviše metar, po mogućnosti da dobro daje količinski i da ono bude fazon gotova za 3-4 meseca jer mora seme da stigne i sve to pa ne bih voleo da skidam to u decembru.
Po mogućnosti da je over 20% thc.
Trenutno sam bankrot i bukvalno imam 25 e na PP do sledećeg meseca to je to ...
Molim ove malo iskusnije da me posavetuju šta i kako i koje seme bi trebalo da uzmem (osim auto ww, skunk)...
P.S. Biljke planiram saditi out i iz Srb sam.
pozz iz Srbije takođe ja sam sad prvi put uzeo auto i treba mi savet neki vezan za njega samo sto je kod mene in.drugari pojedini koi iskljucivo auto oni su zadovoljni black dimondom i tutancamon pa sam i ja uzeo da probam auto.ako imate iskustva sa auto meni je potrebno par saveta ustvari odgovora na par pitanja na koja sam dobija negde jedan negde drugi odgovor i nasao sam se tu da ne znam sta sad smem sta ne a vec je u rastu!hvala unapred pitacu iskusnije starije ljude za auto koliko za dan dva i sta saznam ja cu vam napisati.hvala unapred

licno ja sam najbolje iskustvo imao sa Pandorom postoi auto femi i in i out 8 9 nedelja cvetanja odgovara joj podneblje ima razlike iu in i out raste do 90cm 1m in a out do1,40 izuzetno se meni pokazala kao izdrziva i jaka na stipanje sam je usporava trri dana maltene i nastavlja da gruvai a vezivanjem sam dobio toliko ta je kutiija bila puna 13 jakih vrhova sam izvukao i ostao sam zaljubljen u tu vrstu.ona je thc tu oko20%.mada pitajte i jos nekog.pozz iz Sumadije
 
Poslednja izmena od urednika:

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Meni ovo nije jasno, naručio sam ovo sa Hempatije:


Dakle, to je ovo:


Type: Sativa 60% Indica 10% Ruderalis 30%

I onda na još nekim preprodajnim stranicama, pronađem drugačije podatke za iste menke:


  • Type: 70% Indica - 30% Sativa
Ja više vjerujem onome što sam RQS napiše, a to je 60% Sativa.
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Logično mi je da proizvođač RQS bude u pravu. :D

Očito su na alchimiaweb krivo uzeli podatke.

Zato sam i ciljao na dwarfa - htio sam za prvi grow nešto lagano, malo, sativasto. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xx_tani and Badi
04.04.2020
2
1
3
41
GB
Aloha! Da li neko zna koja je ova vrsta?
Nov sam u ovom i ne iskusan..Nisam oznacio vrste ! LOL. Bilo je 5 vrsta u pakovanju. Vrste mogu biti :
  • Auto Amnesia Haze
  • Auto White Widow
  • Auto Northern Light
  • Auto AK
  • Auto OG Kush
HVALAAAA!!!
 

Prilozi

  • 20200527_080648.jpg
    20200527_080648.jpg
    1 MB · Pregleda: 67