Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.385
2.598
Ali je zato u Indooru cudoviste...mislim na mamutha:)
Ven strpaj ga u box i iznenadit ces se :)
 
11.06.2015
11
15
3
Hvala Venlo, ja sam ga uzeo sad za kasni outdoor valjda ce biti nesto.
Uzeo sam ga jer vidim nije toliko velik i mogu ga lagano zamaskirati.
To ce ujedno biti i moj prvi grow, nadam se uspjesan. Razmisljao sam i dnevnik otvoriti, cisto zbog savjeta i to..
Koliko si dobio ako se smije znati?

Opa cupa svaka cast, izgleda extra!
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
@Basic sto se tice mamuta nedavno je bilo mijenjanja u genetici sorte, al je ime ostalo isto. koliko vidim puno se povecao urod, sa tadasnjih 15-20gr po biljci na 150gr po biljci u idealnim outdoor uvjetima..

prije je bilo Skunk#1 X Blue Cheese X Siberian Ruderalis

sada je Blueberry / Skunk X Auto - This Auto-Flowering monster yields up to 150 gr per plant in just 70 days in perfect outdoor conditions.

znaci zadrzali su vrijeme od klijanja do branja a urod je povecan, tako da je to sad malo drugacija sorta, bolja :)

ja sam ga imao prosle god. al u katastrofa uvjetima, svejedno bio sam zadovoljan kvalitetom dima, bit ces i ti, sretno i poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and Basic

Tex

Aktivan Član
25.03.2014
144
182
43
Sensijev superskunk - idemo od početka. Ne pretjerano teška za uzgoj,jedino imam osjećaj da nekako napreduje u etapama,nekoliko dana kao da stoji s rastom pa onda u dva-tri dana podivlja i tako u krug.Odgovara joj i lst i topiranje kao i više hrane nego inače,sve fino poručka. Cvetanje ide brzo i što se tiče brzine debljanja i samog dozrijevanja. Ja sam skinuo neki 62-3 dan a mislim da sam mogao i ranije (naravno da sam capnuo i neki hedić prije roka) s tim da gledajući kroz kinesko povećalo kao da ima većinu amber i prozračnih trihoma,teško mi je bilo da "uvatim" trenutak s najviše mliječnih ali nije uticalo na rad. Rad - fenomenalan i dugotrajan,bez nekih teškoća poslije sprženog džointa (kad pusti),nije da si kao nov ali u odnosu na neke vutre budem ok. Sam rad nije stondara,mada ima i toga,ali trag sative traje poprilično dugo i poprilično podiže utisak,nekako ima najbolje ukomponovano od oba svijeta. Hedć što sam skinuo neki 45 dan cvetanja je tako vukao na paranoju da sam se uplašio da će takva biti i nakon redovne berbe ali nema tih problema nakon 60+ dana cvetanja. Hedovi jaaaaako masni,tvrdi ali ne baš kao kamen, yield vrlo dobar a miris popriličan tokom uzgoja,osjeti se poprilično i u vegetaciji. Sve u svemu odlična biljka i što je još važnije odličan dim,mada ga ne bi preporučio početnicima,poprilično "jaka" vutra.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
odličan je, da
probao ga lani, tako da sam morao piknut kojeg ove godine
sve mi se čini i da će urod biti odličan
uf, što volim njegov miris
 
02.04.2015
174
137
43
Jel neko imao iskusta sa vrstom "Punta Roja",dobio sam tri semenke ali ne znam ni kakva je, direkt iz Kolumbije je seme?