Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
da... ono sto ima u njihovom kaficu je vise nego odlicno, ghs.
imao sam dva neuspesna grova iz njhove banke, ali mojim greskama, s druge strane, mnogo ljudi se zali na njih u zadnje vreme, a sad izbacili i strejn hanter seme, imaju zanimljivu ponudu limuna i jagoda tamo, cak vise nego privlacnu, ne zna covek sta da misli, jel to vadjenje iz govana ili trzaji da na viku i reklamu uzmu novac?
@klada1115 sensi skunk#1 je odlican
 
Poslednja izmena od urednika:

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
evo ako iko bude trazio bilo sta vezano za ovu sortu..
Jack Herer Auto (GHS)
-mogu cak reci da je jako lagana za odraditi s obzirom da mi je nedavno bio 1.grow,2/2 klijavost,urod dobar (7 sati sunca dnevno u outu=60g ravno),od seeda do harvesta 65-70 dana..
a dim je inace nekog citrus limun mirisa,okus slican,osjecaj blage energije,nisi svjestan da hodas,vise sativast nego indo rad sto je meni osobno draze,tako bi sve to opisao..
cujem da ih puno nije zadovoljno bankom u zadnje vrijeme,meni zasada sve 5..
pozdrav svima nadam se da sam pomogao :D
 

mar1o

Aktivan Član
08.03.2012
262
133
43
Da, to je sve totalna gužva.

Ispada da smoke reportovi ili dnevnici na ovom forumu recimo za WW i drugi nemaju smisla ak nije naveden točan proizvođač.

Vidim da se puno hvali taj WW a ne spominje se banka.
Original WW je Black Widow od Mr.Nice-a oni prodaju regular sjeme,ako hoćeš feminiziranu verziju BW potraži BCN Seeds Wildy White
 
30.03.2015
64
3
8
44
Ekipa pozz,
moze preporuka nekoliko sorti :D
recimo jedna za dnevno opustanje, s tim da mogu ici normalno na posao :sun2:
jedna za odvaliti se u drustvu doma, tipa sorta od koje cu umirati od smjeha uz neki dobar film :joint2:
jedna od koje cu biti cool opusten,smiren i pospan :thumb:
...do sad sam uzgojio jednu svoju biljku, amnesia haze i mogu reci da mi je prijao rad,
tako da cu je imati svakako u svome iducem growu...
peace
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
Mozes li da definises to da ti je prijao rad posto se verovatno ne uklapa ni u jednu pricu od gore navedenih situacija?
Licno, kako sam citao predloge,asociralo me na
1. Skunk #1 -sensiseed
2. White Jack -seedsman
3. Original Amnesia -dinafem
 
20.10.2015
9
2
3
35
Trebam savjet za neku dobru outdoor feminiziranu sortu sa što većim thc-om da nije automatik i da može bez problema rasti na našim prostorima.
Pa ako netko ima dobrih iskustava bio bih zahvalan
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
ako ces da slusas kladu moras potraziti neki jaci jer vidim da pucas na "što veći thc" :)
"Skunk cannabis potency ranges usually from 6% to 15% and rarely as high as 20%."
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
E baš sam to napisao powere i opet me preduhitrio :) .
potato ciljaj na neke indike, one su mnogo potentne i većinom ranije završavaju tako da su pogodne na našem podneblju.
 
20.10.2015
9
2
3
35
ako kažete pakistan, može pakistan, sviđa mi se i što je cvjetanje kraće, bitno mi je da budu što prije gotove da sjebu jebenu pljesan.
čini mi se ovaj super skunk dobar za outdoor također? prema svim mojim parametrima :D

a definitivno ubacujem i koji super hash nakon što sam vidio dnevnik Noa, ove godine me dosta patila pljesan (Blueberry od 2 m je praktički pojela, Pineapple chunk je jos nekako izgurao ali je i on pomalo zarazen), a kako vidim Super hash kao da je otporan na pljesan :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Pustinjak

Banned
Banovan
08.07.2014
65
79
18
Gledam dnevnike indoor uzgoja i nigdje niti jedan Big Bud ima li netko iskustva s tom biljčicom,koliko je zahtjevna i koliki joj je prirast