Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Da li ti baš želiš skunk liniju ili pod skunk misliš na hybride ili brendiranu genetiku? Zašto želiš baš sa tog site sjeme?

Šta s tiće količine 90 posto će ovisiti o tebi i uvjetima koje daš nego o urodu određene vrste pogotovo ako nemaš iskustva baš.
 
03.04.2015
7
2
1
24
Da li ti baš želiš skunk liniju ili pod skunk misliš na hybride ili brendiranu genetiku? Zašto želiš baš sa tog site sjeme?

Šta s tiće količine 90 posto će ovisiti o tebi i uvjetima koje daš nego o urodu određene vrste pogotovo ako nemaš iskustva baš.
A neznam pa pitam, što najviše ovisi o dobrom i velikom urodu?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
što najviše ovisi o dobrom i velikom urodu?
1. Mnogo svijetla odnosno lumena.
2. Kvalitetna zemlja.
3. Kvalitetna hrana.
4. Kvalitetna ventilacija.
5. Idealna temperatura.
6. Moraš znati šta radiš!

Sve teme od ovih stvaki su naširoko napisane na forumu, samo se informiraj redom.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Koji je skank najbolji za posadit indoor, da ima najviše THC-a i da berba bude visoka(npr. 500g, 600g)?

Lave,unaprijed se izvinjavam ako griješim,mada sumnjam,ali ti mi smrdiš na nekoga tko ne želi posaditi travu za osobnu upotrebu,nego za prodaju...zašto sam to zaključio? zato što kao prvo spominješ ˝skank˝(kojemu je cijena na ulici automatski veća od domaćice ili albanke)...onda ti je bitno da ima najviše thc-a i da berba bude visoka (baš se pitam zašto,ah da,danas je pola kile trave na ulici jaaaaaaako skupo,pogotovo ako prodaješ na sitno) sam tvoj način na koji si to pitao mi govori da se radi upravo o wannabe dileru,a takvima nije mjesto ovdje...ili ako si već odlučio prodavati,radije nemoj ništa pisati nego čitaj i uči,po stilu pisanja se vidi iz aviona da bi na brzinu htio nešto uzgojiti da imaš za valjati po ulici...jer da si medicinski korisnik i da ti treba veća količina za ulje,drukčiji pristup bi imao,i objasnio bi svoju situaciju u odgovarajućoj temi...a jbg tebi je najbitnije veliki urod... cccccc,ne radi se to tako..


p.s. moje isprike na offtopicu,ali uvijek popizdim kad nanjušim ovakve likove koji bi uzgajali za prodaju i sve bi na izvol´te i da im drugi sve objasne,i još kad čujem ˝skank˝,veliki urod,visok thc,bla bla bla...digne mi se i ovo malo kose na glavi.
 
03.04.2015
7
2
1
24
Da li ti baš želiš skunk liniju ili pod skunk misliš na hybride ili brendiranu genetiku? Zašto želiš baš sa tog site sjeme?

Šta s tiće količine 90 posto će ovisiti o tebi i uvjetima koje daš nego o urodu određene vrste pogotovo ako nemaš iskustva baš.
1. Mislim na skankove kao što su Ice, Orange haze, blueberry kush
Lave,unaprijed se izvinjavam ako griješim,mada sumnjam,ali ti mi smrdiš na nekoga tko ne želi posaditi travu za osobnu upotrebu,nego za prodaju...zašto sam to zaključio? zato što kao prvo spominješ ˝skank˝(kojemu je cijena na ulici automatski veća od domaćice ili albanke)...onda ti je bitno da ima najviše thc-a i da berba bude visoka (baš se pitam zašto,ah da,danas je pola kile trave na ulici jaaaaaaako skupo,pogotovo ako prodaješ na sitno) sam tvoj način na koji si to pitao mi govori da se radi upravo o wannabe dileru,a takvima nije mjesto ovdje...ili ako si već odlučio prodavati,radije nemoj ništa pisati nego čitaj i uči,po stilu pisanja se vidi iz aviona da bi na brzinu htio nešto uzgojiti da imaš za valjati po ulici...jer da si medicinski korisnik i da ti treba veća količina za ulje,drukčiji pristup bi imao,i objasnio bi svoju situaciju u odgovarajućoj temi...a jbg tebi je najbitnije veliki urod... cccccc,ne radi se to tako..


p.s. moje isprike na offtopicu,ali uvijek popizdim kad nanjušim ovakve likove koji bi uzgajali za prodaju i sve bi na izvol´te i da im drugi sve objasne,i još kad čujem ˝skank˝,veliki urod,visok thc,bla bla bla...digne mi se i ovo malo kose na glavi.
Samo da ti spomenem da pušim i uživam u vutri već 5 godina s prijateljima i da mi nije važno koliko je dobra onoliko kolika je po količini, dosadilo mi je trošit svaki dan novac za beskorisne ljude koji bi vlastite roditelje prodali, možeš mislit al varaš se!

P.S. Ne želim presušit preko godine par puta zato mi je važan urod a želim imat samo jednu berbu
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.812
2.698
Weed California USA
Skunk je sorta isto kao i Ice, Orange haze, blueberry kush i jos tisuce ostalih :)
Hrpetina njih su high yielderi. Odi na seedsman pa filtiraj high-yield i izaberi sto ti se svidja ;)
Za dobar urod ce trebat malo vise od "ocu samo sto vise trave". Vise je do growera nego do sorte ;)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
@Lav Trocki da si lijepo tako napisao u prvom postu,ne bi me naveo da napišem to što sam napisao,ovako si bio jako sumnjiv sa pitanjima o količini i sveukupno...kao što sam napisao,unaprijed se ispričavam,a evo i još jednom sorry. (u slučaju da je istina to što kažeš :p )
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Ne želim presušit preko godine par puta zato mi je važan urod a želim imat samo jednu berbu
Nisu ti neki argumenti za urod. Kad posadiš prvi put shvatit češ.
Ne čitaj koliko šta daje, možeš okvirno no sve je do tebe koliko se potrudiš.
Ako nisi nikad sadio indor količina ti mora biti zadnja stavka, bolje je da se brineš kako če uopče izrasti prvi put. Očekuj veče probleme od same količine;)
 

knedla12345

Banned
Banovan
05.11.2015
18
3
3
40
France,caen
Zdravo drustvo. Trazio sam u trazilici nesto na ovu temu da bih prostudirao nesto vise oko nke ali nisam nasao. Narucio sam seme danas skunk #1 automatik iz amsterdama i sad cekam da mi stigne, medjutim sam se odlucio za ovu biljkicu na nevidjeno za unutrasnji a kasnije vanjski uzgoj. Posto je ova sorta opisana na tom stranom sajtu gde sam narucio seme cinila mi se kao najpodnosljivija i malo zahtevna sto se tice manjih propusta oko osvetljenja itd. Naravno nisam sve skontao sto je o njoj pisalo i zato sam reaio da potrazim pomoc ovde . Ako ima neko iskustva sa ovakvom biljkom molio bih da mi napise nesto o toj biljci,naprimer o prinosu ,osvetljenju i zalivanju. Svaki post dobro dosao. Hvala unapred
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ako odradis sve profi dobit ce 1g/watt negdje sam vidio i 2g/W ali inace 90% growera uspje dobit 1g/W tako da ti je svejedno.al i ja mislim da je komercijala a i ovaj odgovor iza je standardni ne zelim da kupujem da se prepadam izdaje,da pusim lose, da ne znam sta pusim strah me prskanog.... dugo sam ovdje cuo sam ih sve hahaha