Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.03.2013
14
16
3
Dje ste mladunci.. Ne snalazim se baš ovdje kod vas, novi sam, maloprije mi izbrisaše koment na cirilici, ipak, utisci o tome oko čega se trudite ovde su sjajni. Stara sam garda, ne zanimaju me indor skalamerije, dok sam živio u Vojvodini (sada sam u Češkoj) imao sam u bašti godinama po 4-5 monstruma domaje..Zanima me da li je neko imao iskustva sa Critical Neville Haze Auto? Obecavam dnevnik ili tako nešto sa Kali Mist i Sweet Lion, kad gora ozeleni...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skabum14

unearth1984

Aktivan Član
09.09.2014
261
802
93
Pozdrav vutroljupci, posto spremam jedan indoor grow,a iza ugla mi growshop sa klonovima
zanima me dali netko ima iskustvo sa " The OG #18 – Reserva Privada" koja mi je opako
zapela za oko? Hvala
 

High Above

Aktivan Član
05.01.2016
212
453
63
@unearth1984
Nemam iskustva sa pomenutim strainom, ali par njihovih strain-ova su bruka dobri(kosher, skywalker, tangie), a verujem da su i ostali u najmanju ruku odlicni. Meni zanimljivo deluje Strawberry Banana pa ako neko ima iskustva nek zbori. :)
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.863
358
Tolko sam se veselio tom auto colorado cookies od dp-a i sad mi na kraju neće ni proklijati, bas nemam srece a dosad nikakvih problema sa klijanjem njihovih sjemenki! :(:razvaljen::
 
20.05.2014
37
14
8


Pozdrav ljudovi, jedno pitanje za nekog mozda smesno i glupo al za mene nije. Nego planiram naruciti koju semenku za ovu sezonu out i nije mi jasno sta znaci #1 recimo u nazivu strejna ili #2 bi li mi neko to strucno objasni ili bar u koju temu da postavim pitanje...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ak misliš u nazivu, tipa Skunk#1 ili Big Devil#2, to predstavlja ništa više nego broj. Vjerovatno breederi nisu imali dovoljno inspiracije kod smišljanja naziva za novo breedane sorte pa su uz postojeći naziv neke sorte dodali #1 ili #2 što predstavlja broj 1 ili broj 2. Neke banke taj dodatak na naziv straina dodaju uglavnom ako ima genetike prethodnika istog naziva, ali kod većine je to čisto bezveze i nema veze sa genetikom. U primjeru tog devila #2, neznaju ni ko mu je ćaća ni ko mu je mater (unknown indika-sativa hybrid), pa rekoše nek on bude big devil#2 i pičimo dalje ;)
 

Brane1988

Suii
20.03.2016
338
1.740
143
Ljudi pozdrav,,,molim neko misljenje o SENSI SEEDS CREAM MANDARIN AUTO,,,sjemenka je na kljijanju
molio bih neko malo opsirnije iskustvo ako je netko uzgajao ili probao tu sortu,,,svaka pomoc bih dobrodosla,,,Hvala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
master kush od sensi/white label, jel ima ko, kazu da je gadan miris i ukus?
ovde nasao samo od nirvane i jos nesto ali je sativasti hibrid, ovo je skoro ful indika.
 

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.439
233
Pozdrav ekipa...Recite mi jel imao neko iskustvo sa auto White Tisa
(Carpathians Seeds).Kupio sam ga u Rusiji i onog lika sam nesto slabo razumeo, racunajuci da cu naci na netu!Medjutim jako slabo info oko nje!Stavio sam na klijanje nju i Ak47 pa sad da vidimo.Autose prvi put sadim.Ostala mi jos dva Jack Herera, a to cu malo kasnije....prvo da vidim kakav sam majstor sa prve dve..
 

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.439
233
Hocu, otvoricu dnevnik!Evo danas sam ih posle klijanja ubacio u posude od 10l i sad cu da vidim.Cim izadju devojcice pustam slike i otvaram dnevnik.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri