Izgled cvijeta od početka cvjetanja do berbe_slike

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

JackDaniels

Aktivan Član
07.07.2013
251
717
93
EU
Pozz svima....
Pročitavši mnoge odlične vodiče primjetio sam da se ne govori mnogo o promjenama koje se događaju sa izgledom cvijeta kako biljka dozrijeva.
Pošto sam prvašić i nisam imao prilike vidjeti cjelokupan grow jako me zanimalo kako izgleda cvijet kad trihomi postanu smeđkasti kako bi mogao vizualnim pregledom odrediti kako biljka napreduje bez stalnog škicanja kroz kineske mikroskope...
Nakon malo surfanja po stranim forumima našao sam jednu odličnu temu iz koje sam počupao ove slike koje pričaju same za sebe.
Kod mene je biljka u stadiju kao na slici 5 a ja sam mislio da je spremna za nož ali su me ove slike uvjerile da sam jako u krivu i da najbolje tek slijedi te umirile moju nestrpljivost .Nadam se da če i vama pomoći!!!!!




V8X3xAFl.jpg

n6qMdzhl.jpg

JMxAVWol.jpg

yYK2eZjl.jpg

Z4ucPw4l.jpg

in7RB58l.jpg

y7C4CGZl.jpg

Zp1ctnwl.jpg
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
:thumb:
odlične slike...
a i tema bi mogla zaživeti,samo što bi joj ja, da je moja...proširio naziv,možda :)
Biljka ili cvijet...


Pa netko postavi par slika biljke od početka do kraja (8 npr,ne više,jer toliko si ih ti postavio)
:spliff: uhhhhhh,hehe


Edit; aham,slike...
 

JackDaniels

Aktivan Član
07.07.2013
251
717
93
EU
Gagiba je napisao(la):
Super sličice ali mi se čini da hedići još uvek nisu baš do kraja napunjeni?! Koja je biljka u pitanju? :)

Sličice su skinute sa stranog foruma i informativnog su karaktera jer sam primjetio da puno ljudi misli da su pri kraju a ustvari su tek na pola growa... ovo je dakle namjenjeno prvašičima tako da ne budu nestrpljivi te da imaju nekog pojma kako se cvijet razvija i kako otprilike izgleda kad trihomi dobiju pravu boju...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mumer

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
da..tocno tako nesto sam i ja kontala staviti.. tj . foto popratiti jedan cvijet od pocetka do kraja...
( nesto kao sazeti foto dnevnik ...sto je idealno za one koji ne zele voditi kompletan dnevnik uzgoja )