izpiranje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
SLO-Era je napisao(la):
Imam problem ovih dana jer su mi sve biljke-domaje zenke,ostala je jos jedna ali je i ta po izgledu ženka.
A nameravao sam se nesto igrati sa ukrstanjem-ovako ču u sledečoj unistavat biljku stresom-kako bi barem koji mudonja obavio posao.Vuje mi ne treba puno pa ču zadržati samo one najlepše po mirisu,THC i razvoju cveta-ostalo nažalost zavrsava ciklus pre samog kraja."*****" ti zakon i KP
Jesi li ikad porbao s ovom AFT(Age feminization technique) .Čitao sam na jednome vani sajtu kako Soma koristi tu tehniku tako da ženske pusti da prestare tada one kao bace par muških cvjetić a,samo nekoliko ,ne ono kao pravi hermie da ih puno ima,onda uzme taj polen i s njim oprašiva druge biljke ,i stvar je u tome da od polena dobivenog na taj način kad bilo šta opraši dobije opet samo ženske ,jesi li kad čuo za ovo ili možda probao raditi tako,misliš li da je to izmišljotina ili ..

Evo malo detaljnije o AFT ima ovdje .
Kod:
http://www.bcbudonline.com/forums/index.php?showtopic=5560&hl=feminization
SLO-Era je napisao(la):
jedino mogu oprasiti sa HK,Super skunkom,Nl...(imam nesto polena još u hladnjaku) domaje i vozati se po x Yugi i bacati seme

Dobra ideja :icon_lol:.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
canne o toj temi sam jha pisao post pre dve godine več-gde je zavrsio-nemam pojma..
Često če vam se to desiti da se i pri normalnom cvetanju da sepri kraju razvije koji hermi-banana
Inačer osobno nekoliko drukčije pridobivam fem.seme
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Ja sam kupio Fem semena pa ako mi se slucajno pojavi muski cvetic da brinem zbog toga ili svako seme koje nadjem ce biti fem?
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
sad smo bas probali na 2 biljke, 1 smo izapirali a drugu nismo...razlika u ''okusu'' nije bila bas toliko primjetna kod ovih mladih pusaca ali stariji su odmah primjetili razliku...sto je zdravije za biljku da se radi izapiranje pred kraj ili ne ?
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
doktor@ može se pojaviti i koji hermi! Inačer ako se pojavi samo poneki samo ga odstrani

makaveli@ moj je savet izpiranje!!!
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
SLO-Era je napisao(la):
canne o toj temi sam jha pisao post pre dve godine več-gde je zavrsio-nemam pojma..
Često če vam se to desiti da se i pri normalnom cvetanju da sepri kraju razvije koji hermi-banana
Inačer osobno nekoliko drukčije pridobivam fem.seme

Vjerojatno se izgubio ako je baš prije dvije godine koliko se sjećam par puta sam čitao da je bio nekakav pad servera prošle godine čini mi se početkom nekad ,pa je vjerojatno tada nestao kao i dosta drugih stvari.Šteta.