Jako neozbiljan vanjski dnevnik, 3x domaje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.01.2016
51
102
33
33
Evo da otvorim i ja dnevnik ,cisto malo da pratim ,a i da vam prikazem moje beduljine,al ih volim jako i nadam se da ce biti za par lepih buksnica pred spavanje :puuuh:::puuuh:: 2 biljke su stare mesec dana,a ona 3 veca ,ta ima jedno mesec ipo,ne znam tacno,naduvan sam jako,ali ona u je fazi cvetanja ,a i ovo je sve posadjeno jako neozbiljno,posto sam sa drugarom pa reko ajde ove godine cemo ovako kako ide,a sledece sve lepo,posto je sajt ubistven. Ova veca dobija svako cetvrto zalivanje fertico bloom punu dozu,dok ove manje cekam da pokazu pol. Zemlja nista posebno,neka kupovna,sad cete mi svi reci da sam trebao da uzmem neku bolju i da napunim rupe do kraja,al najveca je beda,sto sam bez kesa skrooz,jedva skupim za cigare,obesicu se. 2 su topirane,jedna je multi.Ocekujem da me nagrdite jako WP_20160608_002.jpg WP_20160608_003.jpg WP_20160608_004.jpg WP_20160608_005.jpg WP_20160608_006.jpg WP_20160608_007.jpg WP_20160608_008.jpg :joint2::joint2::razvaljen:::puuuh:::wave::wave::wave::wave::wave:
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Ne spominji prijatelje,drugare,poznanike.
Ovo je samostalan hobi,a i u pravilniku sve jasno stoji.Stoga,prije nego krenes dalje procitaj ga jer je pun korisnih informacija koja su tu radi nase i tvoje sigurnosti.
Kazes da je treca u fazi cvjetanja,mislim da ces to jos pricekat jer sigurno nije osim ako nemas sakrivenog automatika u blizini.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Drugovi, braća, kolege, suradnici, poslovni partneri, kompanjoni i ostali klapci su zabranjeni pravilnikom. Biljke ti u sjeni, tako i izgledaju. Tekst ti pun zareza a točke ni za ljeka pa neznam o čemu je riječ. Sretno.
 
18.01.2016
51
102
33
33
Dobro u buduce bez drugara,brace,suradnika,poslovnih partnera,kompanjona i ostalih ,ne mogu da isecem to drvo visoko nekih dobrih 5 metra,zato su tad bili u senci.Rec je da sam mrtav i da ne znam kad je dosta sa pisanjem,ali hvala bratic :) A takve su zato sto su rano detinjstvo zivele bas u senci losoj jako i onda ajde da ih presadim tu gore ,raskrcio malo okolo koliko god sam mogao. Ovo je cisto da vidim kakav je sajt za sledecu godinu.
 

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
I ni jedna nije pokazala spol ;)
To su foto biljoze,spol ćeš doznati tek sredinom 8mjeseca(možda malo kasnije).
Fali njima sunca i to punooo im fali ;) Pogledaj samo kako su ti biljoze izdužene.
Odhebi kolegu,growanje kad radiš onda radiš sam,kad tad će te taj kolega zahebat pa ćeš rokisat radi njega,zato na vrijeme se riješi takvih stvari,growaj sam!
Pamet u glavu,paranoja u noge i sretno ti bilo.
L.P.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ming
18.01.2016
51
102
33
33
Danas cu da ti slikam da je ona zenkica,samo da uzmem bolji fon ili foto aparat.
Ma ima svetla dosta,nego kako se sunce pomera toliko i svetla.A to za kolegu si skroz u pravu.
Bice nesto sigurno ,hvala u svakom slucaju :D
 

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Opet po svom,pogledaj biljoze na šta ti liče,izdužene su kao kad početnici kreću s indoor-om i običnim žaruljama ;)
Fali im svjetlosti i nema šanse da su pokazale spol,a ti kako god želiš,idi malo prelistaj tuđe dnevnike i vidi da nisi uopće upravu!
L.P.
 
18.01.2016
51
102
33
33
Biljoze su izduzene zato sto su opet kazem,ranuu mladost provele u senci i to velikoj,nisu rasle neko vreme uopste i onda sam ih presadio i palo je topiranje i sad krecu malo bolje,a ova sto je fazi cvetanja je stara mama ,uslikacu i stavicu sliku pa da vidis,a biljoze ne lice ni na sta,to znam i ja,al neka rastu,bice valjda nesto :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stame

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
S obzirom kad uzmemo u obzir da je riječ o "Jako Neozbiljnom" dnevniku kako i sam naslov kaže, ovo je super neozbiljno i bilo neozbiljno da smo shvaćeni ozbiljno. Samo piči neozbiljno do samog kraja, pa možda bude i neki neozbiljni čuperak za zapaliti ;)
 
18.01.2016
51
102
33
33
Brate,jako neozbiljno je ovo,ali sta cu kad se nema para,takva je drzava da nema posla nigde. Sad jos malo idem da radim u Cesku,pa cu tamo valjda naci neki seedbank pa da uzmem neke automatike za indoor i da kupim opremu lepu,pa ce valjda biti bolje.Prednost sajta je sto ne moram da se cimam da donosim vodu,ima tu recica mala,taman za moje potrebe.Nadam se da ce biti za zapaliti,vreme ce pokazati :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tuzni and No Joke

giovanni007

Aktivan Član
04.04.2013
134
200
43
91
Rio de Janeiro
Ako si kupio neku lošu zemlju onda si ih mogao i u toj posaditi. Malo gnoja da si pomiješao sa tom zemljom sa sajta iskopao dobre rupe i napunio ih do vrha. Šta šparaš sa zemljom imaš je dzabe koliko hoćeš. Napuni te rupe do vrha, nagnjoji ih i bože dosta sunca i biti će nešto. Nisi ti jedini koji radi gluposti mnogi od nas nešto kemijamo i izmišljamo. Neki se nauče prije a neki poslije a možda nikada. Za početak gledaj slike i čitaj i opet još čitaj...
 

giovanni007

Aktivan Član
04.04.2013
134
200
43
91
Rio de Janeiro
Stavi saku-dvije gnjoja i napuni te rupe do vrha. Sta si uradio uredio si, sad gledaj da izvuces najbolje iz toga. Malo ako se potrudis jos uvijek nije kasno da dobijes finu kolicinu. Ako rizikujes onda neka bude neki razlog ovako ne vidim razlog. I zamaskiraj to malo fali ti jos samo tabla tu je posadjena trava. Stavi neke druge boje spagu, nekog granja malo navuci da to izgleda sto prirodnije.
 
18.01.2016
51
102
33
33
Ma sajt je siguran,10minuta mi treba do sajta. Gnojim ih svako 3-4 zalivanje,stavicu slike ovih dana kada uzmem neku bolju kameru,bice valjda nesto za zapaliti :)
 

giovanni007

Aktivan Član
04.04.2013
134
200
43
91
Rio de Janeiro
Ili sadi kako treba ili nemoj nikako. Daj im maximum sto mozes ili pocupaj. Jednom kad padnes zavrsiti ces u prdekani i uci ces u crnu knjigu, cijeli zivot ces biti oznacen i imati ces problema. Ako padnes pao si zbog necega bolje i to nego za nista, policija to isto tretira imao 5 od 3m ili 3 od pola metra.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: amrildooo

Kanabis_kid

Aktivan Član
24.02.2010
252
361
63
34
Ispod mosta
meni se ovaj dnevnik ful sviđa, novi članovi će moći vidjeti razliku između tvog ( kako i sam kažeš ) neozbiljnog uzgoja i ostalih, ozbiljnijih uzgoja, čisto da shvate značaj kvalitetne zemlje, gnojidbe i mjesta na kojem se sadi
evo, nek ti je sa srećom, nadam se da ćeš bar sa ovom velikom doći do kraja...peace