Jako neozbiljan vanjski dnevnik, 3x domaje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.292
14.592
358
ovo izgleda ko pes na lancu....s ovim špagicama :lol::lol::lol::lol::lol: zavezana bilja da ne pobjegne
neozbiljno do yaya a takav bude i rezultat
biće bolje neke druge sezone
 

Beetlejuice

om namah shivaya
09.02.2016
474
1.729
143
Babilon
Kako god dobiti ce za par buksni ako su cure,samo bijela casa plasticna u prirodi,2 ogromne kante....travulja na takvoj cistini..kako ekipa kaze daj to malo kamufliraj..zemlja dode max 220 kuna(plagron)..svaki dan 10 kuna sa strane za 20 kupis top zemlju...tako da
 
18.01.2016
51
102
33
33
Brate nisam ni ja toliko lud da sadim negde gde nije sigurno,niko nije toliko lud,sve je postavljeno da se zna ako je neko bio,ako nekog ima tamo,primer da je tamo murija,video bi im auto cak od moje kuce ,sajt jedino sto treba jos malo da se raskrci,ti panjevi da se izvade ,da se uzme jedno 10 dzaka zemlje i da se lepo sve po ore i da se lepo napravi sajt za jedno 5 feminiziranih biljaka i da bude ful,vode ima tu na 10metara ,tip-top :) Normalno uvek je opreznost na prvom mestu kada se prilazi sajtu
 
22.04.2016
15
71
13
Gledam na onoj poslednjoj slici desno granje sto je pravilno slozeno, i iskreno se nadam da si ga ti slozio tamo :) A sto se tice murija i auta, sigurno ga ne bi ni ostavili da ga vidis :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ludi_milojko
02.11.2014
34
31
18
Burazeru kolko god da ti vodis 'Jako neozbiljan vanjski dnevnik' trebao si bar malo da se potrudis oko sajta .
Poznajem ovakva mesta , tu je temperatura da se smrznes ali bukvalno.
Drugo, ako malo dublje pocnes da kopas onda mozes da vidis da je zemlja puna korenja i korenja , bukvalno izgleda kao dzungla , sunca tu nema ni za leka.
A to sto kazes da nemas kinte neka ti ne bude izgovor , jer nemam ni ja , ali evo polako kupujem jedno po jedno i spremam se polako za indoor , nema zurbe.
Samo citaj i slusaj ove stare i iskusne likove i nema problema.
Pozdrav i budi mi dobar ;)
 

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Malo off-a od mene,pogledajte samo moj dnevnik koliko sam bio bezobrazan i neozbiljan i sada na šta to liči ;)

Ako čovjek/čovjekica ima čvrst cilj u glavi i ako je to toliko sigurno koliko kaže pa onda mu mora nešto uspjeti :)
 
18.01.2016
51
102
33
33
Te plasticne case su bas zbog tih puzeva,posto je bas padala kisa ovih dana,a i kada sam slikao,posle 10minuta kada sam bio na putu do kuce pocela kisa,vreme uzasno :( Posto mi je jednu tako cupnuo bas jako ceo vrh i onda sam stavio casice da nema kako da se popne,za sada deluje :D
Dobro si ga ucio,ociscen je sajt od puzeva,ali verovatno hi je za ova 2 sata tamo jos jedno 10 pristiglo (tu su casice) :D
Power upravu si za kanape,sutra cu nesto bolje da smislim kako da ih privezem :)
Krivo mi je sto ne znam koji su dan tacno,ali sta je tu je(neodgovornost moja),nazalost