Jako trnenje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.12.2012
39
9
8
31
Ja i jos par ortaci smo pocepali 2 jointa u 22:30 smo poceli :) Znaci nakon prvi sam se smejao sve lepo zajebancije, drugi me jos malo opustio, i na kraju jer sam uzimao ja zadnji previse me sprzilo na grlo. Nakon nekih nepunih 5 minuta pocelo mi je celo telo da trne, ruke, noge, faca (nos, usi, kosa mislim da mi je trnula, lol) poceo sam da seckam sto se kaze, kao da sam bio ja neki lik od neku video igricu, poceo sam da se gubim i sve to nisam znao gde sam :)
Onako kao neki film koji na svakih 30sec gubi sliku bukvalno, pa nakon 5 sec opet dodje slika :D
Od sta bi moglo biti ovo, mozda neka losa vutra ili pa neki jaki trip?

I da, vratio sam se pre nekih sat ipo kuci (jos me malo drzi ali opustilo je), i keva mi rekla kao svrti se da ti vidim oci, naravno nisam se protiveo (ali sve mi je bilo crveno posto napolje je jako ladno) svrtio sam se, videla mi oci, i toliko, ali ja ipak mislim da me ona primetila, neznam.
Ukoliko jeste, i sutra, preko sutra ili u ponedeljak najkasnije moze da kupi test onakav od apoteku, recite mi ima li neki nacin da ne pokaze da sam konzumirao?

Zahvalio bih se svakome ko bi mi dao neki korisan odgovor
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Malo si se smrza.. eto odakle jako trnenje.. hahah. sala mala .. bas je onako kako seed kaze, prodje to sa godinama.. naucis se nositi sa tim vibracijama.. znas sta te ceka..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura
04.12.2013
31
45
18
Cemu pretjerivat...zapalite jednu dve pa pleyka malo pivica koja i doma lagano, ovako ces si samo napravit kontra efekt zabrijat na neke bad tripove i eto jednog clana manje na forumu... samo laganini :)
 
14.12.2012
39
9
8
31
VenloNL je napisao(la):
nema potrebe da se za svaki trip otvara nova tema...ima tema 'naduvan ipostovi' pa se tamo izjadamo :D
Ja se izvinjavam, ali juce kad sam otvorio temu jedva sam gledao, i jedva sam nasao gde da otvorim temu a da ne pricam koliko dugo sam pisao tekst :D

PuRgEr&BoYs je napisao(la):
Auuu al ti je bio dobar dim,ha,ha...a sta si ti to dimio kazi da i mi uzmemo ak je tako ??ha,ha
Neznam tebra, ortak je sklopio od neki lik u kraju pa je doneo :D
Ako dolazis u Makedonija javi se da se druzimo :D hehe

Sativa Diva je napisao(la):
Malo si se smrza.. eto odakle jako trnenje.. hahah. sala mala .. bas je onako kako seed kaze, prodje to sa godinama.. naucis se nositi sa tim vibracijama.. znas sta te ceka..
Iskreno ja sam mislio da trnenje mi je od sto je bilo hladno napolje. :)

Hvala vam na odgovore :)
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Sta bi ja dao da imam takav osecaj, znaci fali mi to, nazalost moj stepen tolerancije je visok i ja moram praviti pauzu da bi "MOZDA" ponovo tako nesto slicno doziveo. :eek:hno:
Inace budi srecan sto ti je tako, ima i gorih tripova, to ti je jedan od boljih, bar meni, ja volim kad dodjem u over dozu od dzidze, volim taj osecaj jednostavno.. :dada
 

Lilly

Aktivan Član
12.08.2011
84
302
53
Wonderland
Baš to što kaže MonsterSeed, fali mi taj osećaj, čak i posle neke "duže" pauze mi se retko tako nešto desi, oguglala sam jbg... Brate Strelo uživaj, ja samo u sećanju imam takvih tripova sa trnjenjem :sadbanana:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator