Jedan mali otočić

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Moj put

Aktivan Član
15.11.2014
178
416
63
Joooooj,
Pantagan, baš ti je super ovo mjesto, virtualna oaza dobrih vibracija.
Osjetila sam u onoj mojoj temi da imaš dušu, točnije u zadnjem tvojem postu, pročitala sam ga, ali nisam stigla odgovoriti (bebač je uvijek broj 1 u mom životu), ali vrtih stalno ovih dana tvoje riječi, a nakon što ti odgovorih maloprije, vratih se na tvoj profil, rekoh ma hajde da vidim o čemu taj čovjek piše i evo tebe odeka što bi rekla moja baba! :lol:

Imaš prekrasne radove, zaista možeš biti ponosan na svoj talent.

a inače, moram citirati ovog čovjeka, već nekoliko puta "naletih" na njegove postove i svaki put pomislim evo mene u muškom izdanju. :D

Ja lično nijesam lud za morem, jer mi slana voda razdire oči.... a i ne podnosim vrućinu ! U septembru i oktobru mi je ok . Planine ok, more ajde ok.... ali RAVNICA, brrrrr:confused: Poludio bih ko bijesan pas da živim tamo ! Ne bih živio u Vojvodini da mi daš cijeli Banat :whato:: Jednom sam, dok sam studirao, bio u gostima kod drugara u jednom Vojvodjanskom selu, cijelih 7 dana! Da sam ostao još 7 , zamakao bih se u njihovom ambaru:objesen: Ja ne znam kako onaj narod gore u pamet ostaj:crazyd:e? Nije čudo što su nako usporeni

Predpostavljam da sam ja ovaj ludi :p
E moj, Dzaparanoja, skoro sve kao da sam ja napisala, meni je rujan super mjesec, a najviše volim 11. mjesec k'o ni'ko normalan. Dobro podnosim zimu, najgore mi je proljeće jer budem nekako loše raspoložena.
E ali ovo o ravnici, ja ravnicu OBOŽAVAM, a more mi je brutala totalna, živjela oko godinu dana tamo i rekla svojima "ja se vraćam kući, a ovdje samo mrtva!" (sad mi je žao što sam bila tako brutalna, ali stvarno mi je bilo gadno u dalmaciji, em južina, em vikendom prazni kafići, em glasni dalmatinci i dalmatinke, koji su me doduše voljeli jer sam ih slušala bez prekidanja i normalno pričala bez vikanja, ali eto, meni je more ravno totalnom ispaljivanju).
Meni godi širina ravnice jer sam nervozni tip osobe. Koliko puta sam sjedila na terasi i gledala u daljinu i maštala o svemu onome što se nalazi iza ravničarskih širina. Ono, da se disati. :D
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Ooooo! Pa dobro ti nama došla :)!
Ako nisi od mora, evo jedan otočić koji možeš posjetit u svako doba. Neka je tebi bebač prvi, tako i mora bit.
Hvala na lijepim riječima. Malo mi je bio otužan ovaj podforum pa reko, možda ga mogu malo živnut nekako. I baš nam je zabavno :mario:::rasta:.
Pridruži se slobodno!:)
A Dz je naš big brother, nervira nas ali nedamo ga! :vozdra:;):lol:
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
More, more ca covik ne more, imoj rišpeta, laškoj se dišpeta!
Gego i Picigin bend :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Spam izbrisan, slijede opomene za nastavak
 
Poslednja izmena:

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Otočić trpi i nevere i bonace, sunce i kišu. Stanovnici se mijenjaju ali otočić je postojan u vremenu i prostoru :D:rasta::mario:::p

Forum ima pravila i moderatori rade u skladu s njima. Reda mora bit.


...a moze i recitacija.....il cu monolog....a da pocnem s recitacijom....a mogo bi i monolog....a šta bi vi....recitacija....al mogu ja i monolog....:confused::D
 
Poslednja izmena:

graf

Aktivan Član
09.02.2015
228
991
93
Nisam baš pratio u detalje što se događa tu kod tebe, ali navratim pogledati i čitam pa mi nije bilo jasno što se događa i onda shvatim (djelomično). Potom vidim da je neka malo čudna vibra pa rekoh da priupitam kakva je situacija, jel sve ok?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Pantagan,brate :) ajmo chilat kod tebe na otok,sta je bilo,bilo je... ejjj pa ja nisam naucio da vidim od tebe lose vibre :) nego reci jel se desava sta povodom umetnickih radova? I sta je bilo sa onom devojcicom sto je napao mis? I jesi li ti to sprzio neki dobar top? :D
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
U kojem sam ja filmu bio kad sam mislio da je ovo dnevnik. My mistake lol.
Samo spamajte:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Eto dogodilo se i sad popravimo, vratite nam džapeta, dužan nam je dnevnik :)
ja nemam :spliff:al vutra radio je tu, svira u jednom dućanu na jednom malom otočiću. Ja bitte, kein problem, danke! Euri idu, vutra svira, turisti kupuju kineske proizvode hehe. Klasika
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Doć ću i ja u Sloveniju opet, nije da te lovim za riječ al dužan si mi ručak :D
Pa će bit ko razmjena studenta, krevet za krevet, truba za trubu :)
Samo se nadam da ovaj put neću u novoj robi popravljat alternator usred ceste po kiši, subotom navečer kad mehaničara nema. Al sve je to dio avanture, ah to prvo auto, stara fiesta 1.8D. Za 1€ je mogla bar 20km napravit. Zaletio sam se malo. Htio sam reć, vratite nam dža, dobra je on duša a dnevnik mu je još bolji. Nije on još za bacit, haj. eyessss:
 
Poslednja izmena:

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Išo san dobrovoljno tamo di Avantura priti (na radost nekih) a poruka ostala ko pandur na prazno križanje.
Za sve ostalo: no comment
Moreš obrisat temu
 

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Aaaaaaa!!!!,
Staaaa nema me par dana , bilo je krasno sta se dogodilo ?????
Ko te iznerviro, panti ,skuzi san da je nesto brisano ,sta se upetlja avantura ?
Ko kome priti ????
Zašto ,biće ni sti nista nego zadnju stranu ,
Alooooo pantiiiiiiii
Di su saveznici ???
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rope73 and Pantagan

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Panta je Panta... Avantura je mislio da je ovo dnevnik i zato je reagovo kako je reagovo... posle je izjavio da nije znao i da je njegova greska :) a Panta se sad skrio na otok i ne da nikome da uziva,vec ceznemo ovako sa strane... u iscekivanju da nam otvori vrata i da nosi preko ledja lulu mira,onako ogromnu i da se napusimo svi pa upadanje na otok :) samo nznm da li ce karte da nam naplacuje ili ce biti gratis voznja :ajnstajn:
 

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Ma nisan ja steka dojam da je otok -škoj zatvoren ,neznatne vi otočane , kako more neznanac doc i pocet brisat kako njemu drago ,onda rec nisam htio ,nisam znao , pišit cu kakit cu ,, bla bla ,
Neide to tako i u stvarnom životu
Di je respekt , sloozen se sa stavom pantagane , dosa je na forum skuzi je ko i kako vlada , i naša je mir i zadovoljštinu u svojoj temi , kome to smeta,ko se petlja
sad bi ovo mogla postat stvarni forum u forumu i probit sve rekorde jer se ovde priča ,zajebaje ,iskreno obraća jedno drugom i neka tako ostane .
Bez cenzure ----- KONTRA SILI ,KONTRA MRAKU ---------
Vrime je da se nadjemo mi svi i vidimo se ,jer ovo nema smisla ko zna ko je ko ,nemoze se vječno bit skriven , ima stvarnog potencijala ,a i debila !!!
FOLA Graf
Na kraju krajeva nije u svim zemljama balkana tolika panika zbog cannabisa
Ako se legalizira za bilo sta ,velike su šanse za sve !!
Koji strah koja panika ????
Skuzj panta ,primjeti son ,da se svi nisto dirodu tebe, a Nimon pojma zoc
Aj mi objasni !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.