Jedna biljka-box: snađi se druže

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.02.2008
1.048
1.455
188
lisce se oseti i osetio sam i ja al tek u fazi cvetanja, a sto se tice mraka i svetla ne znam sto komplikujes,
neces puno ustedeti struje posto ti lampa jedva trosi, ako skratis na 8 sati mraka sa ta 4 sata
si mesecno ustedela ne vise od pola eura e sad ako je to okej onda dobro al posle ces imati mnogo manje,
pusti biljku da raste i ne diraj je, to je moj savet krajnje prijateljski ako oces nesto da bude od toga...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: m@l@

Portgas

Aktivan Član
10.11.2012
71
16
0
33
a ne vjerujem da je to pitala radi ustednje struje vec vise da je zanimalo radi toga ako nekad bude u nekoj frci pa ne stigne upalit/ugasit koliku ce stetu napraviti :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: m@l@

m@l@

Aktivan Član
18.12.2012
186
121
43
49
Mali foto up date: biljka je prije 26 dana prebačena na cvjetanje 12/12.




Dlačice su tu, jednom sam ju pognojila sa guano gnojivom za cvjetanje ( kalong bloom ), ali nisam pitala koliko često ju smijem gnojit s time. To je inače organsko gnojivo, pa ako mi može netko reči koliko često da ju s time gnojim?
 
30.11.2011
15
31
13
35
Nekako mi je nejasno da ti je biljka baš 26 dana u cvjetanju a da su budovi tako mali :/

Nisam čitao cijeli topic ali evo pitanje naslijepo ako nitko nije pitao: Jel ti mračni ciklus bez prekida i totalno mračan?
Nekad se zbog prekidanja mračnog ciklusa ili nepotpunog mraka cvjetanje odgodi ili u najmanju ruku uspori i do mjesec dana!

Što se tiče gnojenja, ja sam svojim vani davao kalong bloom 2 puta u razmaku od 2 tjedna od početka cvjetanja. 50g na 7 litara i zalio sa svih 7 litara 2 puta.
Poslije toga ništa, samo voda ito manja količina vode da gura sve zalihe u budove i onda na kraju tjedan prije skidanja ide flush.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: m@l@
30.11.2011
15
31
13
35
Ok, samo kažem da mi nije jasno jer trebala bi ona biti i veća. Ne staje rast kada pođe cvjetati.

Ako sam pogriješio sa ovim za budove ispričavam se, probam pomoć.
Ali za svaki slučaj provjeri mračni period.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: m@l@

m@l@

Aktivan Član
18.12.2012
186
121
43
49
pitanje je na mjestu; biljka je mala jer sam ju išokirala od starta, čudi me da je i do tuda dogurala... režim je 12 sati svjetla i 12 sati potpunog mraka.. ovo mi je prva probna biljka, sljedeća će valjda biti bolja, a imam i 5 klonića od ove, pa ću vidjet šta će od toga ispast
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
BB ti raste do 30 cvetanja, tako je kod mene bilo 2x a sto se tice djubriva imas na bocici uputstvo,
ja sam PLanteleom zalivoa na 14 dana, znaci djubrivo+Slavol pa za 7 dana Slavol +pa za 7 dana djubrivo i tkao u krug
a uostalom vidi ako biljka trazi ti joj daj i bolje da joj das manju dozu pa i da koji list pozuti nego da
otrjes biljkicu djubrivom. Dimices ti samo ne skidaj lisce ko sto radi budala ko sto sam ja i rezultati
ce biti dobri :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: m@l@

m@l@

Aktivan Član
18.12.2012
186
121
43
49
ja sam ovu svoju već očerupala, inače bi bila lijepi grmić..
@weed: kolko dugo cvate BB?
 

m@l@

Aktivan Član
18.12.2012
186
121
43
49

Mr.Vinjau

Aktivan Član
26.07.2012
190
100
0
39
Ja klonove držim na 24/0 prvih nedelju dana pa drugu nedelju na 18/6 pa ih lagano privikavam na jače svetlo(po par sati svaki dan) i treću nedelju idu u box ili out :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: m@l@

m@l@

Aktivan Član
18.12.2012
186
121
43
49
ja ove svoje ništa posebno ne tretiram... gledam kak se ponašaju pa se po tome ravnam.. od početka sam ih stavila pod 2 štedne u kartonski box.. primili se jesu i rastu, posebno ovaj jedan veliki, grmasti.. baš je pravi BB.. jedino me zanima koliko im treba da onako pravo krenu rasti, mislim da im se prvo korijen mora ojačat pa onda krene rast?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.