Jeste li bili 'danas' u kinu?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Bio jučer gledati Star wars i sviđa mi se :) Jedva čekam slijedeći ;)
Kad malo više ljudi pogleda, možemo u rasprave šta se kome sviđa, a šta ne. Meni je vrlo zanimljiv u svim pogledima. Od priče do spec. efekata, sve je vrlo dobro osmišljeno.
May the force be with you :)
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Evo me taman iz kina. Odličan mi je film i ja jedva čekam drugi.

Možda sam ja presubjektivan jer sila je ono šta ja živim :D, ali trilogija je tako da pripremili su temu za dalje kao u gospodaru prstenova. Nekome je ovo samo star wars film, ali meni je zabavna priča koja prikazuje realnost sakrivenu. Nevidljivu za onoga koji je prepametan da mu se pokaže :crazyd:.

Efekti odlični 3d super, humor super. Dobro sam se zabavio...

May the force be with you:bocni::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Meni djete navalilo da je vodim da gleda to, reko a jel nebi rađe neš drugo, ma kakvi. Zapela za to čudo i ne popušta. Na kraju joj velim a jel bi ti rađe s mamom u kino, kad ono opet negativan odgovor :( . I eto jbg sad i ja osuđen u srijedu na Star Wars, nije mi lako i sumnjam da budem izdržao.
Nisam baš ljubitelj toga, ni kao mali nisam želio gledat, neznam kak ću izdržat. Te šeme i oni neki gospodari prstenova što jašu zmajeve, hehe, komedija živa :D.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Ma meni nekako pašu ovako malo easy filmovi , ne mogu više gledat ozbiljne satare me. A ovo mi ispriča neku priču i nema nekih realnih scena potresnih više je onako za zabavu.

Hehe @No Joke izdržat češ pa nije toliko loše malo sf-a, malo se izgubit iz ovoga svijeta, samo pusti neka te zabavi, ne misli, ne opiri se, to ti je dark side of the force.:DA i malena će se zabavit, to će joj biti super 3d malo ovo ono.

Ali jak si baš sam se nasmijao od srca na ovo hehe. Ima dobra u tebi. ;)

Te šeme i oni neki gospodari prstenova što jašu zmajeve, hehe, komedija živa :D.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
ja nikad ni jednog nisam odgledao,tvrdoglvost,predrasude,glupost..
pozvan veceras da odgledam ,za par sati...
idem se pripremiti za film :rasta:

pa javim utiske ,nece biti esej te kvalitete ko u @VenloNL ali nece biti za baciti :ajnstajn:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Ja još nisam gledao ovaj zadnji, ali imam namjeru ovih dana.:) Teško da će ti biti zanimljivo kao nekome ko je odgledao sve nastavke. Pošto su prvo snimljeni IV, V i VI dio meni su se kockice složile tek kada su izašla prva 3 dijela. A i tada sam morao opet pogledati zadnje dijelove da se podsjetim. I puno mi je bilo zanivljivije.:)
 

Seth_Rogen

Astronaut
05.06.2014
178
367
63
...e tako, napokon i ja pogledo novi Star Wars. Kao veliki fan sage, moram priznat da nisam puno očekivo i da sam kad sam čuo da se snima novi dio, a još i da je dizni otkupio prava , pomislio šta im je to trebalo. Ali mi je sad baš drago jer sam se itekako sribo.
Po meni je film dostojan nasljednik i totalno mi je u duhu 4,5 i 6 nastavka, ima tu dosta detalja koji podsjete na stare nastavke (recimo kad na početku mali droid bb-8 ide pustinjom i iz pjeska izviri ona neman sa crvenim očima, pa i humor u maniri starih nastavaka). Za razliku od prva tri nije načičkan i napucan šarenilom i digitalnim efektima , a mislim da sam negdje i pročito da su pokušavali što više koristit makete i stvarne lokacije umjesto green screena, što dosta daje na prirodnosti.
Što se radnje tiče film je za razliku od prva dva koji su po meni najslabije karike i pomalo dosadni zabavam za pogledat i niti u jednom trenu nisam pomislio kad če više kraj.
Sve u svemu dobar film, nije razočaro i definitivno jedva čekam nastavke.

I za kraj samo moram ovo spomenut jer je men presmješno. Baš sam danas pročito da je Mark Hamill za ulogu Lukea Skywalkera u ovom nastavku skinuo 10 kila i da je skoro poginuo na snimanju (je da novinari to vole preuveličat , ali opet...) ... neću spojlat, ali tko je pogledo film zna zašto mi je smješno ... živili

e da, da još samo dodam da je 3d srednja žalost, je da sam išo sa sestrom pa sam bio "normalan" hahaha ali nije bilo ni jedne scene koja me brecnula, zapravo mi je to nekak više bio 2d sam s naočalama :D
 
Poslednja izmena:

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
I za kraj samo moram ovo spomenut jer je men presmješno. Baš sam danas pročito da je Mark Hamill za ulogu Lukea Skywalkera u ovom nastavku skinuo 10 kila i da je skoro poginuo na snimanju (je da novinari to vole preuveličat , ali opet...) ... neću spojlat, ali tko je pogledo film zna zašto mi je smješno ... živili

LOL... skoro poginuo. Biće mu pao šečer od skidanja kila pa skoro pao sa one blitvenice (otok u dalmaciji) smiley9934. Tribali su uzet kaskadera, a ne čovjeka onako forsirat.

Ja i frend u kinu i scena sa Lukom na otoku, a kaže frend potiho meni - Blitvenica. Odvalija sam od smija bija....;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Seth_Rogen

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Pogledao sam i ja neki dan taj film, ništ ja tu nisam skužio, ko je šta i šta je radi čega. Svi su kao s oduševljenjem komentirali, joj evo ga i te šeme, ja neznam ništ. Neke interne nabacuju dok smo čekali početak, čak sam vidio nekog lika u nekom crnom kombinezonu sa plaštom i nekom kacigom na glavi, i mačem što svijetli, i to bio čovjek srednjih godina. Šokirao sam se, reko mora da je s psihijatrije pobjegao. Mala mi objašnjavala da je to kao neka faca u filmu, kasnije ga vidjeh i tamo. Uglavnom izdržao sam nekih sat i nešt sitno, a djete mi bilo oduševljeno. Nije to za mene nikako, možda da sam gledao prije ikad i da znam tko je tu tko i šta je svrha svega bi izdržao kako tako. Što se tiče efekata perverzija, al cinestar ko cinestar, pojačaju u tim extreeme dvoranama ko da su svi gluhi.
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
A da probaš sa ovim "The Revenant"? Ako se ne varam ubio se za tebe!:D Ako se varam, makar se ubio za mene!:razvaljen::
 
Poslednja izmena:

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Baš remek dijelo! Čudi me da ga još nema u kinima. A ja ga gledao na filmoviziji. Dobar snimak, što je začuđujuće.:) Mogu slobodno reći da odavno nisam pogledao bolji film. Zapravo jedan od najboljih koje sam gledao. Čitavo vrijeme avantura, napetost, akcija uz jako dobru priču baziranu na istinitom događaju. Realno urađene scene uz odličnu glumu Leonarda, a i ostale ekipe. Nema šanse da i najmanje predvidiš šta će se desiti u slijedećem momentu pa si čitavo vrijeme napet kao na iglama. Strašan film, nemam ni najmanje zamjerke.:thumb:
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Sinoć gledao Star Wars. Svidio mi se, ali iskreno očekivao sam više. Svi predhodni dijelovi za klasu su bolji. Ljubitelj sam serijala još od djetinjstva tako da zamjeram što su priču prebacili odmah 30 godina poslije. Moglo ju tu biti još zanimljivog materijala. Smetalo mi je i to što je napravljen i prije veliki skok između III i IV dijela. Fali 20 - 25 godina radnje, a tu pogotovo ima zanimljivog materijala jer se Darth Vader mogao ponovo vratiti na filmska platna, jer ruku na srce najupečatljiviji je lik u čitavom serijalu. Po mom mišljenju napravio bi se odličan potez koji bi zadovoljio sve velike ljubitelje Star Warsa.
Ipak VII dio je gledljiv da tako kažem, dovoljno da bude dobar, ali ne i odličan. I pored zabave koju nudi svaki fan će vjerovatno poslije filma osjetiti nepotpuno zadovljstvo. I šta reći na kraju osim: "May the Force be with you"!:joint2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak