Jos jedan novi uzgajivac help/info needed!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.08.2009
11
0
0
35
******* je napisao(la):
ulazni vazduh treba ici odozdo, kako bi napravio dobro kruzenje vazduha u tvom box-u. posto koristis pc kulere, za njihovo napajanje su ti najboli punjaci mobilnih telefona. Bitno je da se vaduh menja a njegove performanse ( vlaznost,temperatura...) ostanu zadovoljavajuce, isto tako bitno je da sprecis insekte da udju u box. Sve najbolje, pisi kad budes zavrsio sa kupovinom u ***********, da cujemo i tvoja iskustva i konacno razbijemo tabu" treba li uz kupovinu prijaviti adresu, tj. pokazati licnu kartu?"

Spliff.Ich je napisao(la):
Da sad ne pravis nove rupe, mogo bis samo usmjeriti smjer zraka od intake ventova. Znaci samo ih malo okruzis sa nekim kartonom, i usmjeris da bacaju zrak prema dole.

dospel vent turbina ce da resi izlaz na koji planiram ct a kontam da ce hps400w da greje tako da cu dodati jos par ovakvih pri dnu a sto se tice napajanja za pc kulere koristim standardno napajanje za komp mozda 450w.
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Za napajanje najbolje uzet i adapter za 12v koji menja voltažu.
Jeftinije i korisnije od punjača za mobilne.
Na taj ćeš način regulirati i snagu ventilatora odnosno količinu zraka što ulazi u boks.
Za upuh u boks tih dimenzija te ovakve sijalice računaj da ti trebaju bar 4 pc venta od 9cm.
 

hall3

Aktivan Član
16.06.2009
62
0
6
53
******* je napisao(la):
....pisi kad budes zavrsio sa kupovinom u ***********, da cujemo i tvoja iskustva i konacno razbijemo tabu" treba li uz kupovinu prijaviti adresu, tj. pokazati licnu kartu?"

kakva crna licna karta, ma bole njih sve **** za to....evo ja sam vec par puta kupovao kod njih....niti pitaju....osim sto me je ona starija gospodja jednom zeznila, zvao sam i pitao za reflektor LX AIR i dali ga imaju na lageru, ona mi je rekala "naravno da imamo" i ja fino sednem u auto i predjem nekoliko stotina kilometara i 2 granice....a ono NEMA !
...ali sta da se radi...
 

griva

Aktivan Član
08.05.2005
100
2
0
51
Da neke skuplje stvari nemaju vise komada nego narucuju tek kad se prodaju.Jedno vreme nije bilo karbon filtera jer su im ona 3 stajala skoro godinu dana valjda ljudi to zadnje kupuju a nisu ni jeftini
 
23.10.2009
2
0
0
45
Ventilatore moras premjestiti nize, da ti svjezi zrak dolazi dole a da onaj topli baca vani gore. 400W stvara puno toplote pogotovo za tako mali prostor. Stvarno je jako bitno da ti svjezi zrak dolazi odozdo.