Kaafaaa!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
kao i sve-umerenost je prava rec.
kafa,dve dnevno DOKAZANO vise koristi organizmu nego sto steti-bolje bi bilo redje,ali ipak smo samo ljudi.dakle,osim sto je dobar diuretik,dobra je i za
jos neke stvari.
ali LITAR kafe,a POGOTOVU koncetrati kao espresso i slicno,to je vec ozbiljan put ka ciru na zeludcu,mozda i gore.
i NIKAKO na prazan stomak,naravno,to svi znaju.

a da je lepo-lepo je
sednem sa curom ujutro
dorucak
otvorim novine,cisto reda radi,da vidim daje li se sta na TV,ko je kome i zbog cega
sprava
kafa
pa pocinje dan...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
Ja sam ovisan o kavi. Minimalno jedna ujutro. Doduše, preokupiran sam u zadnje vrijeme pa nemam vremena piti osim ujutro, ali inače znaju se zalomiti 3 (al one prave turske, crne) na dan. A i k tomu, kad duvam, nema boljeg osjećaja nego se bacit na neki posao, učenje, i kavu pijuckati. Prekrasan osjećaj.
 

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
A ne znam baš, ovisan sam jer ne mogu bez nje. Ne sjećam se kad sam zadnji put ujutro bez kave počeo dan. Nije velika ovisnost, ali jest nekakva
 
25.11.2012
30
7
0
43
ovisnost i to kakva... ja ako je ne popijem prije podne, šanse da će me glavurina luđački boliti čitav dan su 99%... da se ne može bez nje, može...ali to zahtjeva kriziranje tjedan dva najmanje, mamuranje čitav dan, dok se organizam ne navikne a to mi se nešto za sada neda prolaziti...
odlična alternativa za kavu je crni čaj, kojeg mogu litrima piti, onako s malo meda i trunčicu mlijeka...mmmm.... ali zorom mi je nekako "praktičnije" i brže zaliti kavu, pa često smetnem da bi mogla napraviti čaj...
 
18.01.2013
2
0
1
32
ja se nadam da neću doć do toga da me boli glava ako ne popijem kavu lol
pa jel možeš izdržat 2-3 dana da te boli glava pa se ostavit ili kako to ide s kavom ?
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
jača i slađa,malo mljeka 3 pa nekad i 4 po dva deci šalica,volim imat kave uz svaku cigar ili jokavac odnosno pijem ju od jutra do navečer kad sam ćiku....
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ja sam bio ovisan o kavi, cijelu srednju skolu, i nesto poslje nje, ako nebi popio kavu u roku sat vremena nakon buđenja, garant bi me glava počela boljeti i tako cijeli dan.

Odvikao sam se kave, popijem ju jednom u 2 tjedna iz gušta onako, i to najčešče predvečer, a prebacio sam se na zeleni čaj.

Naime kofein iz zelenog čaja je zdraviji od onog iz kave, ima neka caka čito sam o tome, i zeleni čaj me razbudi jače i brže i bolje od bilo kakve kave (pio sam tursku cijelu srednju), a u slučaju da danas ne popijem svoju dozu zelenog čaja, nema nikakvih nuspojava....

Plus sve druge prednosti zelenog čaja (čiščenje organizma, balans, hidratacija, ?afrodizijak? bla bla bla)

:)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Nemozes unistit zeludac zelenim cajem hahahahahha sta pricas ti....


I tek sad sam skuzio da sam dvaput pisao isto u ovoj temi... o boze sta mi mozak šteka.... :D
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
evo pije se C Kafa iz Srbije,dobio od familije i mogu reć da se nijedna Hrvatska kava nemože usporedit sa ovom,kafa je zbilja vrhunskog okusa i mirisa... ;)