Kako da smanjim crvenilo ociju

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

iffkica

Aktivan Član
27.12.2006
115
4
0
nikad ne koristim kapi pošto svi znaju da uživam marihuanu a i oèi mi više ne crvene ko nekad valjda sam postala imuna na to..... :spliff:
 
13.09.2007
1
0
0
41
Pozdrav svima,
isprika što temu dižem iz ropotarnice povijesti al...
naime-dali netko zna mogu li visine kapi koristit osobe koje nose leće?
Jer uglavnom me zaboli tko će što skužit il neće....al katkad je sila,i very mi ej nezgodno starcima i burazu se krvavih očiju pojavit...
Thnx
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
dr.never je napisao(la):
Pozdrav svima,
isprika što temu dižem iz ropotarnice povijesti al...
naime-dali netko zna mogu li visine kapi koristit osobe koje nose leće?
Jer uglavnom me zaboli tko će što skužit il neće....al katkad je sila,i very mi ej nezgodno starcima i burazu se krvavih očiju pojavit...
Thnx

Ja nosim lece vec 3 godine, jako ih rijetko skidam, uvijek spavam s njima. Koristim kapi tipa visine vec nekih 2 godine skupa sa lecama i nije nikakav problem. Nikad nadrazene oci, nista...
Mozes slobodno koristit. Naravno ako vidis da ti oko lose reagira na to, nemoj.

BTW - Zajebite Visine od 35kn. Visol je 12kn i identicno je ucinkovit.
 
13.09.2007
10
0
0
41
Hej,
reci nosiš li meke ili tvrde leće?
Nekoliko ljdi me upozorilo da ukoliko nosim meke leće ne upotrebljavam visine dok su mi iste na očima jer dolazi do zamućenja i oštećenja istih... ...no neki rekoše isto što i ti-nema beda samo daj...
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
48
0
46
Te kapi za oči što se mene tiče totalno sranje , inako ako često duvaš niti te puca nit ise oči crvene pa onda ti je svejedno a ako zapališ sam ponekad šta fali da malo oči i pocrvene ,mada nikad nisam imao problema s tim crvenilom ,u biiti više je to kao naki sjaj u očima,a kad pušiš sranje onda pucaju skoro svi mogući kapilari i po mozgu i očima e onda je to baš ono crvenilo kao da si vario tad ti je bolje ne puši sranje i neće bibi crvenila.Zašto bi od vutre koja je dobra protiv glaukoma* jer smanjuje očni pritisak pucali kapilari po očima i nastajalo crvenilo,nego ako se radi o nekoj lošoj vutri pa onda kad se naduvaš oči ti iskaču evo ovako :icon_eek: .


*
http://en.wikipedia.org/wiki/Glaucoma#Cannabis
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
Hm, ja kad pusim sranje oci mi cakle, kad pusim kvalitetu i zjembare odu i oci zacrvene... Prvi put cujem da od dobre vutre oci ne budu crvene.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: laufer12

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Mislim da se od trave crvene oci,kome se ne crvene to je zato sto njegovo tjelo ne reagira tako.

Meni nije tolko strasno crvenilo,pa ne traje to tako dugo a ionako se ne vracam kuci dok ne popusti nego jel ima nesto za sužavanje zjenica a da ne treba recept.Znam da se na recept mogu dobit kapi za proširit zjenice a nešto za suzit jel ima?
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
primavera je napisao(la):
Hej,
reci nosiš li meke ili tvrde leće?
Nekoliko ljdi me upozorilo da ukoliko nosim meke leće ne upotrebljavam visine dok su mi iste na očima jer dolazi do zamućenja i oštećenja istih... ...no neki rekoše isto što i ti-nema beda samo daj...

Meke. Kazem ti ako ti pocne dolazit do zamucenja, nemoj ih stavljat. Meni se to desilo mozda 2-3 puta, ali inace je uvijek ok.
 
13.09.2007
10
0
0
41
Ok, thnx, probam pa vidim

Inače, ne smeta me, svejedno mi je, al još sam eto na praznicima doma pa eto ne želim joj priuštit zadovoljstvo kenjanja...
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
48
0
46
DirtyDeeds je napisao(la):
Mislim da se od trave crvene oci,kome se ne crvene to je zato sto njegovo tjelo ne reagira tako.

Meni nije tolko strasno crvenilo,pa ne traje to tako dugo a ionako se ne vracam kuci dok ne popusti nego jel ima nesto za sužavanje zjenica a da ne treba recept.Znam da se na recept mogu dobit kapi za proširit zjenice a nešto za suzit jel ima?
Ima prirodno da ne možebiti prirodnije, kad si s nekim ko sumnja u te zbog crvenih očiju i to ti se gadi samo gledaj u toga i da u istom pravcu bude izvor svjetla zjenice se same suze pogledaj pred ogledalom kad ugasiš svjetlo na nekoliko minuta pa onda naglo upališ zjenice se sužavaju da si ne znam kako i čime naduvan, Pogotovo ako navečer nakon duvanja ideš doma uvijek gledaj da su ti starci prema svjetlu kad gledaš tako da ti se same suze i nema frke probavo ja pred ogledalom naduvan ko hajvan.
Improviziraj jebiga a kad si vani pogotovo nije problem uvijek ima svjetla i po danu i po noći prirodno ili vještačko svjetlo je skoro isti ***** a ne bi ni biljke rasle pod njim da nije :sun2: spektrova raznih.
Hm, ja kad pusim sranje oci mi cakle, kad pusim kvalitetu i zjembare odu i oci zacrvene... Prvi put cujem da od dobre vutre oci ne budu crvene.
Meni je stvarno tako evo večeras zapalio nije loša ono slaba ali et omožeproći vidi se čista vutra nije obolila ni istrula i potamnila od vlage i sranja ne smrdi onon na amonijak nego lijepo zelen fina lagano mentolično nekako kako da ti kažem a opet nije menta nego vutra ali onon više zelen miris iako je zrela nema punosmole ,ma znaš sigurno na šta mislim. I opet evo malo sjaja u očima ali više ono kao da će me gripa kad hvata kužiš ,ali bez onong bolesnog crvenila kad kapilari popucaju skoro svi u očima to mi se znalo dogodit od nekih vutrulja lošijih još ako zadimi po očima dok pušim ,uf,pogotovo jedno oko ko da sam vario željezo pa ga češao i trljo sat vremena samo što ne peče kao kad variš ili gledaš onaj u električni luk ,ono je smrt ,to sam jednom preživio par sati stari neko željezo vario ,nije bitno sad šta je vario šipke neke ,i gledao ja u luk neće meni ništa ja sam šaman puklo me neko blesavilo e ono se zove zove jad i crvenilo majko mila šta je to bilo cjelih 24 sata poslije kad je smračilo ,ko da mi je pjesak najsitniji u očima i žulja li ga žulja ,jebo sam sebi sve po spisku nema spavanja.
Ne mora to biti svakome isto samo kladim se da ima veze i gdje se boravi ima li dima u prostoriji nekome kome smeta ne mora ni pušit i kad se oči nadime nekima ljudima pocrvene oči kao kod nekih ovih što imaju konjukitvitis pa im sve smeta i vjetar malo jači hladniji odma suze im oči i pocrvene.Sumnjam da je to nšto ko iznutra a ko će znat nisam doktor samo kažem kako je meni ,nikakvih crnjaka što setoga tiče nisam imao samo ako je lošija paljevina i ne ni od te svaki put da mi je deralo više nekako valjda od zraka mi to bude.A usta mi se suše obavezno ako je dobra vutra pjena se pravi od pljuvačke kao šlag a od lošijih vutri ,stvarno ne serem zapalim,prije kad sam to duvao svakakvo i samo mi još više ono navale pljuvačne žlijezde radit ,pogotovo ako ima jeben okus vutra pa onda hoću sve da izbacim to iz usta koliko me navali pljucanje.I znalo je po jeziku jebeno pržit pa onda me natjera ko neka nervoz a poslije iskoče mi po jeziku neke bijele točkice 4-5 njih po negdje samo ,koje tjeraju čovjeka da ih grize a nikako ih uhvatit među zube ko da nemaš zuba :),valjda ona okusna tjelašca po jeziku se upale pa budu ko griz i pobjele i onda to tako nervira da me tjeralo da se ujedam po jeziku i skupa s tim pljuca se samo cjedi ispod jezika ko da je sisa pa mlijeko daje i to stalno :),nikad mi se takvo nešto nije desilo otkad neduvam svašta i nema veze duvam li stalno ili samo povremeneo toga nema a prije nego sam došao sebi od tih pizdarija znalo me je to držat često i kad nemam lišća nikakvog za duvat mene pere neka nervoza po glavi i taj jezik uf to nikad neću zaboravit kako nervira i tjera da grizem po tome .
 
11.07.2007
18
0
0
33
bogami sutra kupujem kapi :) visine cena nije bitna bitno da shljaka jao kako cemo ja i profesor da jurimo zmajeve po ucionici hahahaha
 
11.07.2007
18
0
0
33
e kad meni ne bi crvenilee.... :sun2: imam prijatelja njemu ne crvene ali jbg on pusi 10 god...
iffkica je napisao(la):
nikad ne koristim kapi pošto svi znaju da uživam marihuanu a i oèi mi više ne crvene ko nekad valjda sam postala imuna na to..... :spliff:
 

Travar 17

Aktivan Član
18.10.2007
72
0
0
32
najbolje ti je ne stavljati nikakve kapi u oči. Čak sam čuo da kad ti oči pocrvene od pluge da ti se kapilare čiste
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Kapi za oci su smece..

Jos jedna nepotreba kemija koja opterecuje i koje se organizam nekim putem mora rjesiti..
Produkt moderne medicine.. ako sakrijemo sve simptome, bolest vise ne postoji..
BLJUV.. mrzim taj princip i pristup prirodi, a samim time i ljudskome tijelu.:eek:hno:


U IZNIMNIM situacijama sam ih stavio par puta, ali vise radi kolegijalnosti prema ljudima sa kojima sam bio ne zeleci stvarat neporebnu strku..
inace kad soliram ili sam sa frendovima nema sanse da ih stavim.. isao bih tako daleko i reko da mi promjene high feeling..
Probajte razmislit sljedeci put kad stavite kapi o filingu prije i poslje cina.