Kako Napraviti Svoj Bong !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
green_floyd je napisao(la):
frajeru ti si sa ovim bas u primjeru pokazao poantu ovog foruma :D

zahvaljujem... :D sad se vrnul opet s ljugicepe opet s jabukom... stvarno me odusevilo i sad samo jabuka uvijek u djepu :D hehe
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Hahahahhaha

Kad te murja zaustavi i pita šta će ti jabuka reci im "striček, ja furam jabuku van i živim zdravo, a ne marihuanu"

xD
 

vandalx

Aktivan Član
11.08.2008
113
14
0
37


ovo metalno na vrhu ove cijevi je nekakva folija al tvrđa i teže se puno savija nego ona obicna aluminijska
ovo je nekakva loša improvizacija xD...napravio sam ga u 5 minuta maksimalno
 
06.10.2009
40
1
0
34
MedoZGB je napisao(la):
zahvaljujem... :D sad se vrnul opet s ljugicepe opet s jabukom... stvarno me odusevilo i sad samo jabuka uvijek u djepu :D hehe

tak je.. znas kak se veli "an apple a day keeps the doctor away" :D... moram sad i ja probat definitivno :D

BigL je napisao(la):
Hahahahhaha

Kad te murja zaustavi i pita šta će ti jabuka reci im "striček, ja furam jabuku van i živim zdravo, a ne marihuanu"

xD

jos ce ga privest jer šverca jabuke XD


p.s. imam neki blagi osjecaj da cemo za pol godine godinu raspravljat koja je sorta jabuke najbolja za bong XD:icon_lol:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Hhahahaha

Mislim da su GMO-uše bolje od vrtlaruša jer su veće pa veća količina dima uđe u kraćem vremenskom roku....

Idared rulz!!!!

Jabuka_Idared.jpg
 

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
ne ne ne dobro je on stavio greeny smith ja i imam sam te jabuke i mogu ti reć da su mi bolje jer su tvrđe i više mi paše taj kiselkasti okus kad duvam :) vise ga osijetim neg ove slatke jabuke... al bolje su mi jer su malo vece i tvrđe bolje sijeda u ruci :D hehehe
 

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
prejako! sad čitam ujutro dok nisam high life i ulram :DD ahaha jedina stvar kaj još mi je užasna želja je onaj šaraf kaj ima u ovom topicu kaj se od tog šarafa napravi pipe... želim taj šaraf :D želim probat... sam kaj nitko nezna za kaj je taj šaraf i di ga nać
 
06.10.2009
40
1
0
34
drito daj kopiraj neda mi se trazit ima hrpetina stranica XD ti bus prije nas naso XD.. mozda ti cak i mozemo pomoc XD ( i tebi i sebi :D zvuci zanimljivo :D)
 

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
Žižak je napisao(la):
Dakle... u alat koji imate u autu, ubacite ovakav jedan obični šaraf ...

dsc00032jr5.jpg






I ako ne možete izdržati da dođete kući, stanete negdje na parking, nađete u alatu onaj svoj šaraf i polako ga počmete rastavljati ...

dsc00023ad2.jpg






.... pa još malo ...

dsc00024jl3.jpg




i onda ovaj dio koji ste izvukli iz kućišta šarafa odvojite od glave s lijeve strane, okrenete i gurnete sada drugu stranu nazad u kućište i zašarafite ....

dsc00027sy0.jpg



dsc00028aw4.jpg





Glavu s lijeve strane prebacite na desnu stranu, malo ošarafite onu maticu (koja u stvari skriva rupicu na navoju) i glavu zašarafite u rupicu

dsc00029lp1.jpg





I "pila" je spremna za brzinski "čičak" :RastaBong:


dsc00030vy7.jpg

na to mislim :) eto sve sam quoto da vidite ... taj šaraf želim!!!! a neznam di ga nabavit
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Kako bolesno lol, to prvi put vidim

Znao sam za ovaj dio na vrhu da mnogi koriste kad rade homemade bong, pa na kraj crijeva stave i u njega vutru, al ovo, nisam još vidio...
 

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
pa decki da ste citali forum :D hahah ja nisam poceo pisat po forumu prvih tjedan dana nego svaki zanimljivi topic od stranice do stranice prelisto i procito :D i naiso na ovo i sad me tak jebeno zanima... nalazi se inace na 15 stranici taj post :D
ugl sad bio vani izaso malo pljugica i biljar i tak i sazno od frenda automehaničara da je to šaraf za diznu... i sutra taman šarafamo po mom autu na fergazeru pa ce mi potrazit el ima jedan takav :D ak je to to javljav vam odma sutra kakav je filinig :DD
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Pazi na ove kemikalije po njemu (ulja, masti), tj, dobro ga očisti prije pušenja, kad ideš s vatrom na njega i ako ne ide onaj crni dim, znači da je čist
 

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
pa ne bi koristeni isfuravo :D hehe sam bum kod frenda potrazil ak ej to to ovak i onak iz kluba imam popust u tokiću i idem kupit novi šaraf :D
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Hhahaha, a dobro dođe, a nekuži se, sastaviš ga normalno i u džep, i kad zatreba u sekundi se transformira u pajp..... Samo sam ja paranoičan na te metalne, uvijek mislim da ću se otrovat

STAKLO RULES!!!

xD