Kako Napraviti Svoj Bong !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ako si sve napravio iz stakla.. svaka cast majstore!!

Ako ti je ovo u vodi komad gumenog crijeva kloni se od te sprave ko od vraga.. ako ti vec nije kasno..
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
35
ono je ljevak onaj stakleni iz labaratorija i ona tikvica s ventilom, stručne nazive bi trebao pogledat u knjizi, jedino onaj dio šta ide u vodu, DA TO JE GUMA, ah, vati to vani, ubit češ se, naštekaj nešto bolje od toga, vatrostalno, ili neku epruetu pa je smontiraj, samo šta manje tih plastično/gumenih djelova
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ma kakvi sta manje plasticnih i gumenih djelova.. njih UOPCE nesmije biti u napravama za pusenje gdje ce prolaziti temperatura visa od 30C.. jer cete u pluca osim dima, udisati i tu plastiku.. i onda za 2 godine rak pluca, a novine pisu Mujo Mujic iz podgorice donje dobio rak na plucima radi marihuane.. a budalas se citavo vrijeme trovao sintetikom bez da je znao. I eto.. jos jedna laz je rodjena radi ljudske gluposti.

Keramika, staklo, drvo, neke vrste metala, zemlja, kamen.. samo tvrdi vatrostalni inertni materijali koji organizmu nebi naudili ni u slucaju konzumacije u nekom ekstremnom slucaju.. sve ostalo su corava posla..
 

darko190

Banned
Banovan
23.03.2008
12
0
0
35
evo jedan mali apdejtich!
onaj stari mi se sjebo, nisam ga htjeo nosit kući, bio sam napljugan ko krava,
ko i sad, tako da sam ga bacio kraj ceste u vrecici u jarak. medjuthim, oni supci sto kose
travu kraj ceste su ga skrsili s onom kamion-kosilicom. tako da sam si jucer uzeo jos jednu tikvicu i staklenu chjevcicu umjesto one gumene, i novi lijevak i sve, tako da mi sad ovo mucho lijepo izgleda....
 

darko190

Banned
Banovan
23.03.2008
12
0
0
35
ako netko treba ovih gluposti za kemiju, kemijskih elemenata,spojeva,ph metara,lakmus papira,epruveta,tikvica,cjevcica i manje vise svih tih gluposti, a da zivi blizu Karlovca, nek se javi, pa da mu probam pomoci.
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
sta je stvarno to bas tako lose to sa gumenim cijevom slone...??? :(
jer bas sam napravio neto ful dobro...a povratka i nema...
 
12.12.2007
18
1
0
36
Ja mislim da su to gluposti.,..

neće dim rastalit plastiku sam tak...

i jel vam palo na pamet da su filteri od cigareta plastični?

sada će se ziher javit netko i reč- to je zato što je duhanski lobi jak pa sve zataškava, ali ne bi duhanska industrija propala da promijene filtere i sta neke papirnate il neš...
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
A čuj,misli šta oćeš i pusti druge da misle....

A zašto u ovom slučaju misliš da si u pravu?
Misliš da možeš samo tako reć da nema veze jer plastika ostaje ista ili šta....

Ne možemo mi očima golim sve vidit,a ti nam konkretno reci zašto misliš da je to sve glupost,inače nema konstruktivne rasprave....
 
21.05.2008
20
0
0
43
Ljudi na kadu vam je naj jaće bongat. Flaša bez dna(ne veća od 2l, kapacitet pluća ovo ono), kroz ćep rupa taman za filter gensa provuć, kada puna vode. Dakle flaša ćep, gens. Flašu do pred ćep uronit u vodu, polagana izvlaćit iz vode da se u nju navuče dim, skineš ćep/gens. I dok uvlaćiš naglo iz flaše opet ju uranjaš u vodu i boom. Držiš dim i jedan možda dva su ti dosta.. Enyojka.. A ak to već znate, onda vam je to predlog kad ste na more-nu, a nemate rizzle ni lire(kasno je ovo, ono daleko je benzinska) bongajte na MORE, i usput proćistite pluća.. Enyojka..:bonappetit:
 
13.01.2008
2
0
0
31
Ljudi htio bih napraviti veliki bong da više osoba mogu odjednom pušit, ali nemam ideje od čega pa ako neko zna neka kaže...
 

Lucifer

Aktivan Član
13.06.2008
56
0
0
41
Ukratko moja iskustva a pušio sam kroz hrpu različitih, od akrilnih, do akrilnih duplo hlađenih, staklenih, kutija od pringlesa, plastičnih flaša, vinduritnih cijevi za vodovod i još hrpu toga.

Najkvalitetniji su dakako stakleni - bar po meni - ali su i skupi.

Osobno ću uskoro sebi napraviti jedan od inoxa, što se je po meni pokazalo nakon stakla kao najkvalitentije.

Postat ću uskoro i nacrt. Pozdrav.