Kako smotati dobar joint

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
meni je murijak jednom uletio dok sam imo pljugu u ruci milimetar deblju od one na slici...pogledo i sam nastavio dalje xD

ljudi navikli da su jointovi ogromni a kad vide ove moje obicno me pitaju jel uopce unutra ima duhana xDDD

btw sta za filter koristite?

ja vam preporucujem Hamer papir,mozete ga kupiti u svakoj knjizari...a4 format dodje 1i pol kunu,pa to rezuckajte :))

kao graficar sam probao s svim vrstama papira od 0,04 gramskih do nekih debelih 2 mm...Hamer is your no.1 friend :)

savrseno savitljiv,kada ga napravite savrseno cvrst,uopce ne mijenja oblik :)

perfect :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
32
sad koristim flokove iz silver rizli party in house, ali opcenito kod mojih legosa karta za vlak XD ali ja to nevolim jer ima boje pa nikad ne flasham al jbg...hamer papir ili flokovi orididi
 

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
32
ma dio moje ekipe je u skolu putovalo vlakom pa ono nije bed, sverca se pa se nekad nekad kupi karta...a i lega moj je imo tri pokala punih karata XĐ
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Bilisu svojevremeno u smartu u zagrebu filteri od medicinske plasitke
Ono.. sam ga stavis u gens i to je to, savrsenih je dimenzija ni premalen, ni prevelik, nista ne prolazi koroz njega, a dim ffino ide
I mogo si ga 3x po pljugi iskoristit, jer kasnije bude sav smeđ i smrdi
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
@ travoljub
to se zove joinat... mmmm finjak.
sam st mi se uvjek desi kod take pljuge sto negori ravnomjerno nego ju moras palit vamo tamo i uvjek neko sranje bude stim...al fora je jebeeena...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ovako bi trebalo izgledati gens smotan na finjaka,laganini...Nije profi ali je oke...Fino gori,mixovana marihuana s liscem od iste...bez kasike aka nokta...Ne motam dugo,i ne motam cesto...Tako da sam zadovoljan svojim motanjem za sada...ali tek ce doci ono pravo...bice jos duzih,debljih,pravijih i masnijih...toliko za sad... :)

 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
e botanicharu moj ima se a? heheh dobro je dobro...
meni jedino kada tako palis zapalis prva 2 cm jointa pa ti to odma ode u vjetar (boli te k.rac za to kad imas toliku frulu) ali ono meni je uvjek tak vecu frulu "problem zapalit nak ravnomjerno i da gori isto tako... mozd vi imate neku tajnu?? a?
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
35
šta to nije malo puno duhana?

ja stavin gensa koliko ti duhana, a duhana koliko ti gensa
stavim skroz malo duhana prvo dolje, onda reko gens i onda preko opet duhan, i to ide pola cigare na ~15cm
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
ma nije puno... jel ja to tu tipkam klikcem i pusim i ond mi se ugasi 1ooxx a i ono masan je dim skroz i kontam da nebi dobro sagorjevalo da ga ima manje... neznam... fino mi je za pusit pa stavim :D
kontam si da cu si jos jednu zagarit XD