Kako smotati dobar joint

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
uuu evo sta sam nasao pa se sjetih ove teme :p
2is9xmd.gif
 
24.04.2008
7
2
0
36
"kakav ti to kđo?ima neke kvrge,izgleda ko zvonar bogorodičine crkve(ili ti ga notre damme)"....hahhaahaha
ja volim motat takozvane slovenke(iz očitih razloga,haha zeka peka) ili poznatije kao nizozemke,jerbo nema nuspojava kod duvanja kao što je takozvana žlička,ili kašika :p
čirs ju ol gud pipl!a sad odoh van...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GangBeba

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Evo iskopo sam jedan filmic i aploado ga na jubito..
Smoto sam gens mega pijan. Ugl ovako joint NE treba izgledati :D
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Iskopo filmic ja jedan stari kad sam mega pijan iso zamotat joint u 2 rizle (?!)

Ugl ovako joint ne treba izgledat


[youtube] [/youtube]
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
ekipa bas ste spaljeni :D heheh par puta sam i ja tako megapijan moto i prije bih sam smoto sebe neg đeju... hehehe uglavnom rolam tanke i dugačke jel mi je to nekak više finjak pušit (15cm) za dvoje savrseno. a gice debele mi nekak nisu pregušt... što mislite kako brže izgori duža ili deblja? naravno ako se jednakom jačinom sikće. kad rješim neke gudrovine uslikam pa da cujem misljenje... nadam se da ce biti jako jako skoro.. :D
da se razvalim ko prasić hehe
 
21.07.2008
1
0
0
50
legajuana je napisao(la):
Dakle, došlo se do zaključka da je ipak praksa najbitnija u rolanju, naravno ako imate i talenta to je onda master piece.

Ali mene muči to što nitko nije napomenuo kako je duhan iz kese bolji od onog iz cigareta.

E pa sad da vidimo koje sorte duhana najviše volite???

Meni je najdraži Bali Shaq i Old Holbron ili kako se već to piše.
Dakako tu je i Golden Virginija samo je on malčice prejak ali dobar, nije parfumiran kao Samson recimo.

Od parfumiranih Mac Baren, ima i neparfumirani. Daleko je najbolji, po mojem ukusu. Ali nije za one koji mnogo puse, jer nekako je neobican, brzo dolazi do zasicenja specificnim okusom, pa prestaje biti toliko dobar. Rekao bih da je to prava gurmanska stvar, cak i za ljubitelje nikotina.
Zatim slijedi George Karelias and Sons, jako dobar grci duhan.
Old Holborn je dobar, kao i Bali i Virginija, ali dosta zaostaju za gore navedenima.
Jedini je problem sto ih je u hr tesko nabavit. U Zagrebu svega na par mjesta, a u drugim gradovima nisam niti vidio da netko ima, a kamoli pronasao na kiosku, iako sam trazio.
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
IMG%5D

evo kako ne smotati joint
to je smotao moj frend (bio mu je prvi put)
inace vezan je koncem da se ne raspadne :D
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
IMG%5D

evo kako ne treba izgledati joint
to je smotao moj frend pa smo uslikali
inace vezan je konecm da se ne raspadne