Kako smotati dobar joint

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tux

20.05.2010
22
3
0
55
Ma motanje s mašinicama i kojekakvim glupostima je sranje. Kad motaš s mašinicom, ne znaš koliko će ti sadržaj u rizli biti stisnut. Može previše stisnuti tako da ne možeš vući, a može malo tako da ostane zraka. Ili moraš točno pogoditi...

Kad ručno motaš, fino ju osjetiš pod prstima i smotaš kako želiš, namjestiš flok...

Sjećam se mog prvog motanja... Toliko sam bio ljut što nisam znao motati i kupio sam si mašinicu. Na kraju sam zaključio da je to sranje i počeo sam ručno motati. Kupio sam si paketić crvenih Smoking rizli (najbolje :)), vrecicu duhana za motanje, sjeo u park i praxao se. Ispadale su svakako ali mogle su se pušiti. Nakon nekoliko dana motanja - usavršio sam se. Motam tako odlične pljuge da se sam sebi divim :). Od onda ne kupujem cigarete, nego samo motane pljuge pušim.

Ispraxao sam se motanjem duhana, tako da motanje vutre nije problem :)

Sve je stvar prakse. Ne možete u jednom danu naučiti motati savršene djoksove. Polako, naučit će te ;)
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
e TuX, jel tvoje ime možda počinje na J.....

čisto radi informacije?

da neidem u Offtopic: motam u crvene Smoking rolice, i nema boljega,
ne koristim nikakve mašinice niti ništa ostalo za vutru, imam mašinicu i prazne rizle sa filterom za motanje cigareta,

ovo mi je za cigarete, imam kupljeni duhan i mašinicu za rolanje ( jasno samo za cigove)
6677.jpg
 

Tux

20.05.2010
22
3
0
55
SiD, ne, nisam taj :). Tux je maskota Linuxa, pogledaj ga u avataru ili zgooglaj tux :)

Pušio sam i ja takve cigarete što nabiješ duhan u filter. Ali veći je užitak sam srolati. Više volim kupiti vrecicu duhana, paketic rizli i kutijicu filtera. Čak mi ni soba ne smrdi od tog duhana iz vrecice, brzo se izrači. Od običnih cigareta ne mogu izračiti sobu.

U ovo je odlično motati. Čvrsto je, ne puca i lako se zalijepi. Moja preporuka :)

smokingrolls2.jpg
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
znam da je maskota linuxa,
ali pitam samo jer jedan poznanik također koristi taj nick, TuX i avatare tuksinja!! :))
ali ako kažeš da nisi sve OK!
 

Bob _Marley

Aktivan Član
17.05.2010
159
6
0
42
slažem se dobar post za pocetnike,smoking rizle su dobre ali ja vise volim koristim Party in house (rolice) jer otkinem si rizlu po zelji a i sjajni su flopovi(filteri) te nisu ni pretvrdi ne pre mekani a rizla ima 5 m tak da ko voli nek izvoli..
:D
 
18.02.2010
18
2
3
33
Bob _Marley je napisao(la):
slažem se dobar post za pocetnike,smoking rizle su dobre ali ja vise volim koristim Party in house (rolice) jer otkinem si rizlu po zelji a i sjajni su flopovi(filteri) te nisu ni pretvrdi ne pre mekani a rizla ima 5 m tak da ko voli nek izvoli..
:D

Slažem se. Party in house su genijalne rizle.. dobro se lijepe, a ima i 50 flopova :D
 
24.10.2010
14
1
0
34
greentumb je napisao(la):
Kako smotati najprostiji joint ako ste razvaljeni ko ***** i ne znate gde se nalazite? postoji li neka precica?? Unapred hvala braco


kad budes toliko motao da znas zamotat dobru pljugu normalno i na zastavicu i tulipana, onda ti nece biti problem mrtav ubijen zamotat jednog normalnog topa. =)
 

dupla-stotka

Aktivan Član
29.04.2011
99
2
0
31
ovi tutorijali nikome nece da pomognu... veshtina se stiche vremenom :)
neki se rode sa tim (kao ja) xD pa vec 3 smotani dzok je super..
sad posle toliko godina nznm koji mi je joint po redu ali desi se i ja ponekad da omanem ( ugl kad sam stond) :)
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Bitno da se ima šta zamotat ostalo je lakši dio,ovi šta nikako ne uspjevaju porućujem VJEŽBOM DO SAVRŠENSTVA
ili si nabavite fajficu,bongić ja sam koristio flašicu od soka na kojoj sam sa upaljaćem napravio rupu,kad nije bilo druge.
Nikad me nije jaće zveknulo nego kad sam pušio zamotano u raćun iz dućana...
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
motam vec dugo i svi govore kako jebeno motam al imam jedan problem:

nakon 2-3 popušene, možeš me je*at u glavu al ja ga nemogu smotat koda mi je neko oduzeo ruke .... hahahha... i obozavam kad mi se to dogada....