Kako smotati dobar joint

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.05.2009
4
1
3
34
na videu iznad mozemo da vidimo sve samo ne kako da se srola dzok, provalio sam da 90 % videa na yt tipa How to roll joint vise vremena posvecuje mrvljenju, pravljenju flopa, miksanju a najmanje najbitnijem delu kod rolanja a to je onaj deo kad rizlu treba ubaciti pod flop, taj deo bas retko srecem u klipovima a i ako naletim ne daju mu mnogo znacaja, a to je ustvari sustina, taj deo rolanja je deo koji najvise odredjuje kakva ce buksna biti i da li ce je uopste biti ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ma preserava se lik bzvz, na kraju videa snima pozadinu kao zivi u vili sa super pogledom bla bla... gluposti totalne xD
 
14.05.2012
12
8
3
ma samo vježba, vježba i vježba...sjećam se svoje 1. spravice, ličila je na ispranu čarapu, jednostavno vremenom naučiš kako srolati dobar džox :thumb:
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Hahaha od celog klipa sam cula samo "another seed, seed..oh seed, nooo it's not a seed.." :eek:hno: Ali kakve grimase covek pravi, kako je smesan! Hahahahah! A kad izadje napolje da pusi hahahahahaaahhaa sav je smesan! I prsten i narukvicu sto ima! Hahahahahahaha! Upisala sam se!!! :icon_lol:
 
19.05.2012
31
65
0
38
Motan duvane već dugo i nije mi neki veliki problem smotat joint, eventualno kod većih zna dobit drobić koji put (žurba i to) =) Znalo mi se događat da su slabi oko filtera i zato moj glavni savjet je da lipo uvik uza se imate vizitku jel sami možete određivati veličinu filtera prema veličini jointa. Apsurdno je na joint od 15 cm staviti filter od 1 cm. Ja stavin od 3 i nikada, ama baš nikada se neće lomiti. Zna san motati jointe visine pive od boce na taj način =) Filtere pravin tako da napravin harmoniku na jednoj strani papira za filter i ostatak zamotan oko harmonike. Tako dim prolazi lako a komadi duvana/trave ne upadaju u usta. I osobno mi je bolje koristiti duhan za motanje jel se gori ravnomjernije, a pogotovo kod outdoor smokanja kada pušika vitar jel ga slabije raspiruje. Kod običnoga duvana iz cigarete vitar je zna popušiti koliko i ja =/
 
04.06.2012
26
3
0
30
www.xnxx.com
[h=2]Jamaica 2012 Supercharged Joint[/h] Pa ovaj video je smesan :D AHAHAHAHAHA. Pa video bi ja njega da mota po vetru na nekoj sugavoj klupici dok mu pet ortaka visi nad glavom i kenja da pozuri jer ce neko naici. Flop mu je predebeo a kratak, takve buksne kada delis sa nekim brzo postanu mlohave jer covek kojem dajes ne moze da je uhvati za flop. Plus, njegov dzok uopste nema onaj oblik "korneta" ravan je i za mene je to pljuga sa dzejom.
 
04.06.2012
26
3
0
30
www.xnxx.com
Bilo bi haos da s' vremena na vreme svako postavi po neku sliku buxne koju je napravio i kojom se eventualno ponosi :) Palo mi je na pamet jer je u mojoj ekipi ova tema dosta cesto pokrenuta. Ne bi bilo lose da raspravimo o samom postupku pravljenja. Svako misljenje je fdobro doslo :) Eto toliko, mislim da bi bilo zanimljivo, nekome ko nije iskusan u rolanju cak i korisno. Pa da vidimo ko sta ume :)
 

Quix

Aktivan Član
11.09.2011
71
11
8
59
mene je rođak iz holandije to naučio, malo je teže da naučiš ali je bolji okus a i prednost je što pušiš manje papira
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
otkako sam to naučio, samo tako motam... nije uopće teško, samo trebaju biti dobre rizle (što tanje). zato obožavam Rizla+(najtanje rizle na svijetu, svega 20 mikrona), skoro pa da ih reklamiram koliko ih spominjem i volim ...

bit će slika kad bude materijala tj. kad narastu moje bebice....
 
04.06.2012
26
3
0
30
www.xnxx.com
Dolf, nisam skontao da li je to tvoja buxna.. Ako jeste, cestitke :) Ja rolam malo tanje (iglice) tako volim. Samo jbg, ja nikad nemam materijala da motam cistaka :( Malo mi je cudan ovaj nacin motanja. Nisam vidjao da je nekome flop u levoj ruci a vrh u desnoj kad mota. Sve u svemu ako uskoto ne dodjem do dzeje opicicu duvan u rizlu cisto da okacim neku sliku :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Evo malo da se pohvalim i poduprem dokazima :p
Uglavnom proucavao sam masu vremena rolanje i opcenito taj nacin konzumacije biljke pusenjem jel. I tako sam sjeo na jednom okupljanju i potrudio se za cross duble flock joint. Uglavnom radi se o cross jointu koji ima 2 floka...Gorio je pravilno po psu. Ja sam je pusio kada su sve tri pljuge dogorile do centra. Strasan osjecaj....Da ne duljim

P140810_23_49.jpg
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Uglavnom, smotas jednu pljugu bez floka. Znaci cijelom duzinom je jednake debljine i moze se zapaliti sa obe strane. Nakon toga smotas malo duzu pljugu sa 2 floka. Ja u ovoj situaciji nisam imao skarice ali pomazu puno. Naime sljedeci korak ti je zarezati glavnu pljugu sa jedne strane cirka 2 ili 3 mm. Ili samo napraviti rupicu. Na sredini druge napravis istu rupicu. Uglavnom nastimas da sjednu jedna u drugu ali da ne osteti previse rizlu. Nakon toga otkines cirka 6 ili 7 cm rizle i samo ljepilo odkines s nje. Ljepilo pazljivo polizes i ucvrstis spoj tako da pljuga moze goriti iako ima rupu na sebi...To je ukratko, mislim da ima na youtube par filmica kako se radi...