Kako smotati dobar joint

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
fkors, kazem ti bez skarica 45 minuta...kontam pola sata sa njima, jer mozes biti dosta precizniji. Imam tu jos jedan primjerak mass pljuge motane cirka 2006 godine. Familiy size :)

DSC00014.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lazar_Krneta420

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Probao sam smotati pletenicu nedavno i nije problem...Jedini je problem sto nakon sto otkines onaj gore dio papira gubi strukturu i ne moze se pusiti...morao bi ljepiti s jos necim svaku posebno jednu za drugu a to mi se nije dalo nakon skoro sat vremena motanja xD
 
04.06.2012
26
3
0
30
www.xnxx.com
video sam da su ljudi za to koristili obican konac. E sad on kad se spali buxne se raspadnu. Zao mi je sto ja nemam toliko vutre da eksperimentisem :( ako opicim neko outdoor uzgajanje, valjda ce se i meni posreciti. Do tad kad se skrpi kinta pusi se :D
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Greenpower1 je napisao(la):
Kad prijatelj zamota "iglicu" poslao bi ga u k...c, ni ukusa ni mirisa ni rada. Kad mi dođe da je ugasim pred kraj jer nemogu više onda je dobra:)

Napušili se kod drugara skoro i je zapeo ajmo još jednu,ajmo još jednu...Ajmo jednu iglu...Slože se oni,može,ako je igla...

Srolam ja, kad jedan od drugara gleda i kaže: - Jeste,jeste,to je igla ali za štrikanje !

:)
 
04.06.2012
26
3
0
30
www.xnxx.com
Jedna stvar, drago mi je sto nisam jedini koji je pretripovan oko zigleda i kvaliteta buxne :D Pazi, mi kad se napravi buxna imamo test. Koliko god smesno zvucalo. Uglavnom ne sme nista da joj se desi kad je roknes o zid. Onda je to ta prava :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ja sam samo imao takve okolonosti da imam drustvo od 4 tipa koji nisu smotali pljuge nikada u zivotu a puse svi preko 15 godina :D
U svakom slucaju volim kad je pljuga jebeno smotana. Kad je bas pusljiva i kad fino gori. Kad mi netko smota bambalu da ju ne mogu pusiti radije ni ne pusim nego da se patim. Trip jbg kako ti kazes :D
 
04.06.2012
26
3
0
30
www.xnxx.com
Hahaha :) pazi u masi od nas 10-ak samo jedan ortak i ja znamo da srolamo redovno. Ostali nesto zalosno, valjda nemaju potrebu ili sta ja znam... Uglavno ortak i ja smo toliko hard core prepaljeni da smo kidali tudje buksne jer su bile ruzne :D E moram danas da stavim sliku neke buxne makar i sam duvan smotao.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Mene smaraju da motam stalno jer sam jedino zensko u bilo kojoj od mojih "variockih" ekipa :icon_lol: Sto i nije toliko lose, jer uvek mogu da se iskuliram u nekim paranoicnim situacijama, gotovo i da me ne cepa paranoja uopste... Tipa, kad se mota na javnom mestu gde ima mnogo ljudi, ili u wc-u nekog kafica ili ne znam ni ja gde, kad su tako nekek rizicne situacije... :rofl: Naravno da je najlakse smotati u toplini svoga doma uz neku muzikicu i da te niko ne dira.. :) A i isto i ja imam znam ljude koji su stariji od mene dosta i puse mnogo duze od mene, ali ne znaju da smotaju kako treba... I da, i ja isto flop na levoj strani drzim, ne mogu nikako na desnoj :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica
04.06.2012
26
3
0
30
www.xnxx.com
Pa ja ne znam sta je ovo, mislio sam da dosta malo ljudi drzi pflo na levoj strani, ispadne na kraju da je vise takvih :D bilo kako bilo smotao sam malopre sa ortakom buksnu cim se uploaduje video saljem :D samo nisam siguran kako se postavlja video. samo se kopira link, ili...?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
Just_Inhale je napisao(la):
Jedno pitanje, nov sam pa ne znam kako da postavim video? xD samo kopiram link, ili ima neka fora da se player prikaze na stranici?




mislim da se malo skrenulo od pocetne ideje, tema premestena na odgovarajuce mesto