Kako smotati dobar joint

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Jel bi mogao neko napisati neki tutorijal sa slikama kako smotati tulip? Ja sa vidio jednom lika kad ga je pravio ali nisam bas sve skopcao,niti se sad mogu sjetiti. Znam da ide vise rizli za tu vrsti dzoje... I dosta vutre,naravno. :)
 
31.01.2014
3
1
0
el može neko meni pomoć , da ne otvaram novu temu . uvek imam neku prazninu ne znam ni ja šta je , kod flopa , dok rolam sve je okej i na kraju ispadne tako retardirano i ne znam kako to da popravim -.-
 

rookieee

Aktivan Član
07.01.2014
76
437
53
sale82ful je napisao(la):
Jel bi mogao neko napisati neki tutorijal sa slikama kako smotati tulip? Ja sa vidio jednom lika kad ga je pravio ali nisam bas sve skopcao,niti se sad mogu sjetiti. Znam da ide vise rizli za tu vrsti dzoje... I dosta vutre,naravno. :)
ej ovak imas na torentu za skinut pdf the joint rolling handbook, tamo ti je opisano uz jos par drugih fora...
Nadam se da ce ti pomoc...
Chill hard!
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.322
8.377
258
sale82ful je napisao(la):
Jel bi mogao neko napisati neki tutorijal sa slikama kako smotati tulip? Ja sa vidio jednom lika kad ga je pravio ali nisam bas sve skopcao,niti se sad mogu sjetiti. Znam da ide vise rizli za tu vrsti dzoje... I dosta vutre,naravno. :)
http://www.youtube.com/watch?v=aGl-t5caDKY - Ja sam ovako. Kad se zažari u mraku, kao baklju da imaš! :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Odlicno... To je to Jolly. Dodao bih jos da se onaj visak rizle premota prema gore da izgleda kao latica. ;)
Dobra je fora ovo napraviti u drustvu. Mada je ovo samo za specijalne prilike. :) Treba hrpa trave za ovo. Ovaj lik sa snimka natrpao tri cigare duvana,sto je previse.
 

doc_doc

Aktivan Član
13.12.2013
91
103
0
1392575570-640-x-480px-DSC04335.JPG


1392575589-640-x-480px-DSC04337.JPG



dimi se dimi
 

doc_doc

Aktivan Član
13.12.2013
91
103
0
:D haaha :D laganini buraz laganini
neznam sale za tebe ali nije bas toliko tanko vrapca mu, meni taman fino gori malo duze, druze
znam da ces rec kako mi to nije uredu ali moram priznati da nevolim ja topove :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
nije bitan promjer rizle i dužina, bitna je kvaliteta onoga čime puniš rizlu i što manja količina FUJKAVOG duhana (kakav god on bio)

na jamajki ce te cudno gledat ako krenes motat frulu sa filterom i duhanom. ;)

ja odkad pušim (nekih 7 godina) od ogromnih topova na početku "pušačke karijere" (normalno krcatih cigarama i lošom travom) polako sam kroz godine smanjivao dužinu rizle i količinu duhana i sada sam na normalnoj 100s od koje se svaki moj frend počme davit i pjenit nakon 2 dima, dok je meni sasvim normalno to pušiti upravo zato jer ne odustaju od motanja ogromnih pljuga sa nenormalnom količinom duhana


sve u svemu, najbolja pljuga je ona koja ti najfinije sjedne na pluća i želudac, bar ako se mene pita

edit:

i da, mnogo je bitno kako soliš pljugu, probaj smotat jednu u koju ćeš staviti CIJELI vrh znaci samo ces ga kroz prste smrviti i staviti u pljugu, i onda smotaj pljugu od vrha kojeg ćeš oprezno pokidati samo "meso" a grančice i listiće baciš u smeće, pa ćeš vidjet razliku....


e da u ovom postu se cijelo vrijeme obraćam nekome u prvom licu ali ni sam neznam kome, tako da se nitko ne osjeća prozvanim....


samo moja 2 centa :D