Kako smotati dobar joint

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Mislim da nebi bilo loše da se ispravi ono na prvom postu ove teme da THC i katran prave bolju vezu zbog duhana jer to koliko znam je glupost
 
17.07.2008
31
1
6
44
Meni je najbolji joint kada ga radimo naopacke; tj. ljepilo ide sa unutrasnje strane, i na kraju kada smotas ostane ostatak rizle koji se otkine: ne cini se puno ali kada sam poceo tako motat bacao sam te ostatke rizle u jednu casicu koja mi stoji na stolu za stavljati olovke-napunila se kroz mjesec-dva krcata pa ti vidi koliko je to popusenog papira uzalud.
Jest da nije bas pogodno za rolanje kakvih azdaja za 10ljudi,al u ovakvoj situaciji kakva je sada i ne puse se bas tako veliki jointi....:sadbanana:
 
28.10.2008
4
0
0
33
Nije baš potrebno mnogo objašnjavati. Teorijski dio je jako lak, dovoljno je par puta vidjeti nekoga kako mota. Ali za naučiti kvalitetno smotati potrebna je jedino praksa.
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
^^to da, iz pocetka sam motao kratke a siroke, po meni katastrofalno, sad sam presao na to da iskoristim punu duzinu rizle (lisica) i uspjeva mi, nakon toga sam krenuo na to da kidam visak papira a sad cu se lagano bacat na tulipane i slicne stvari.. ljepa je to stvar motanje. :)
 
03.09.2008
3
0
0
37
Rijetko kad rolam, ako mi bash sila za dim il ako se u drustvu sjetimo da bi svatko jednu tia imat.. :thankyou:

jbg kad vishe volim zapalit u drustvu, nisam stadnalone smoker..:joint2:
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
Evo i mog misljenja....
Motanje ili ti ga rolanje je sposobnost koju smo svi (bar vecina) Dobili rodjenjem nesto kao refleks ...
A praksa naravno pomaze u svemu pa tako i motanju...

A najbolji joint je sa sto manje papira, sto manje duhana, sa dobrim filterom i sa dovoljno trave...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

madog

Banned
Banovan
18.01.2009
34
1
0
29
tako ja nastojim :)
nego kako uživati u dobrom jointu vutri...
ja predlažem uživati i samo uživati :D nemojte se zamarati glupostima i to jke to.
:
 
13.01.2009
32
0
0
33
marihuanoljupci ma najbolje cistake pusit, samo vutra bez usranog duvana, najzdravije, jest da se razbijes hahaha al je dobro :smoke18:...
 
14.06.2005
9
3
0
41
ili kakav vaporizer, ima li kakvih na prodaju na nasim prostorima? onaj dzepni je kul, samo strpaj, upali i udahni, sv u pluca ide, nista komsiji :)

Primjetio sam da malo ljudi mota sa filterom u lijevoj ruci, ja sam jedan od njih, vecina ih mota sa filterom u desnoj.