Kako smotati dobar joint

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
nevalja totalno...prijatelj bio na maturalcu u Češkoj i doneo duhan s tim aromama.Od neke braskve il čega više i par frula smo smotali stim duhanom i nije baš nešta specijalno...pomješaju se okusi i totalno je nekak "fuj"
Bolje s obicnim duhanom 48puta.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Kad si prebacim na mob sliku vidit cete kako izgleda frulica od nekih 40 centimetri i 10-ka u njoj haha, to sam srolo kad smo s maturalca išli prema hrvatskoj u autobusu naduvan i pijan ko stoka i plus sve one turbulencije od busa (zavoji, kočenje, gas....) Al sve je lijepo ispalo.... vidit cete sutra kad prebacim slike, USB mi kod frenda
 
31.08.2009
38
4
0
36
desetka?
a koliki je bio promjer te frule (cca)?

no je zato bus vonjao po zapaljenim sjemenkama, priznaj. :)
al nema veze, bitno da je 40 cm i desetka u njoj:vb_whip:
 
12.09.2009
45
2
0
31
Licno mislim da flop kao u ovom slucaju, str.1 netreba biti ovoliko velik, sto manji samo da se moze povuci dim bez mucenja, ono nesto kao slim joint, tanji all duzi. Los flop i sve u qurac bz obzira kakva je dzidza!!
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Nismo zapalili u busu naravno jer tu su bili i profesori (dobro što se mene tiče ja sam dovoljno lud da zapalim i pred murjakom, al niko neće onda da puši samnom)

Moram otic kasnije po USB, danas ce bit slika obecajem

(još su rizle sa uzorkom lista marice, ajme šta sam se guštiro na njima)
 

zwerovski

Aktivan Član
30.08.2009
95
10
0
31
smoking-roller-200.jpg


hmm sta mislite o motanju vutre s ovom spravicom :p ? bi bilo kakvih gubitka?
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
ta spravica je nepotrebna...neznam nije loša al ono...smotat jednom da probas tek tolko.
Nema do ručnog rada bez pomočnih spravica....
ručni rad se najviše cijeni:costumed-smiley-027
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Imam doma tu spravicu, dao sam 100 kuna za nju i nećete vjerovat, al JOŠ JE ZAPAKIRANA!!!! Nikad mi nije padalo na pamet da ju koristim, stoji zapakirana već godinu i neš sitno hehe
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
ma rucni rad je rucni rad je*o ti spravice cuda meni je kadkad gust smotati joint ma ispao on dobar ili los glavno da si se ti potrudio oko toga a ne nekom spravicom ....moje misljenje
 
23.09.2009
3
0
0
34
To se cjeni, ali nije lako kada ti jednostavno neide rucni rad, kao meni...vidio sam egdje na pocetku teme netko preporucio bong... vise volim vutru u rizli.moje misljenje
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Neznam koji je problem svima sa đojama ja kad sam počeo rolat prije kojih 3 godine kupio sam si smoking plave rizle i točno se sjećam da sam zadnju u pakiranju "uvatio" kako se spada, sve ostale su mi ispadale za***ac...
Napravio sam flop, stavio ga na početak rizle i fino si poslagao mix. Rolao sam ono da mi se napravi taman kako treba oblik u rizli i kad ju treba smotat pritisnuo sam stranicu uz flop, ovu s ljepilom prebacio preko nje i zarolao nagore tako da mi uz filter čvrsto drži a prema kraju je labavije znači nije ravnomjerno ko pljuga obična.
Teško je dosta za objasnit ali mislim da je tako najjednostavnije za naučit rolati ako si ful početnik i to ja sad rolam u djepu kako je netko prije mene rekao... A tako sam i frenda učio odma je skužio sad rola predobro.

Poslikat ću kojiput pa stavit slike možda vam lakše bude meni je bilo

:spliff: